Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 03 gru 2013, 08:20 
Salony spa mają duże powierzchnie, wielu pracowników i wysokie czynsze. Wiadomo, że cena będzie inna.
Liczę, że new nails nauczy mnie przynajmniej kilku sensownych form masażu, tak żeby faktycznie zadowalać ludzi ;-)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 16 sty 2014, 18:19 
Robiliście w ostatnim czasie szkolenie zawodowe w new nails? Chodzi o paznokcie.
Chcemy wysłać pracownika na miejsce. Nadal poziom jest tak dobry, jak był dotychczas?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 17 sty 2014, 08:14 
W zeszłym roku ostatnio byłam w new nails, ale nie na stylizacji paznokcia. Nic się tam nie zmienia - przynajmniej pod względem podejścia do klienta. Program jest coraz dłuższy, coraz więcej nauki - ale akurat tego wymaga aktualna sytuacja rynkowa...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 30 cze 2014, 07:31 
O czym ty piszesz? Szkolenie w new nails to 120h, czyli ponad 2 razy więcej. A kiedy chodzi o zawód, główne znaczenie ma program, umiejętności, a nie najniższa cena. Przecież chcesz mieć po tym pracę, więc nie rozumiem o czym mówimy?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 08 sie 2014, 17:29 
No właśnie - przecież ogarnięcie całej stylizacji paznokcia wymaga mnóstwa czasu - po tych kilku tygodniach szkolenia robi się praktyki.
Zeby dojść do perfekcji przy każdym zabiegu jaki się wykonuje, trzeba to wszystko wielokrotnie przećwiczyć - wtedy efekty na pewno się pojawią.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 18 sie 2014, 07:30 
No wymaga, podobnie jak każdego innego zawodu. Jak dla mnie 2 tygodnie na przygotowanie do pracy to wcale nie jest długo.
Jeśli w ten sposób zdobywasz kwalifikacje do pracy, będzie to na prawdę krótki okres.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 10 lis 2015, 08:17 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 wrz 2015, 15:26
Posty: 113
Potwierdzam. Akurat najlepsze przygotowanie do zawodu kosmetyczki wyłącznie przez Beauty lux - kilka szkoleń zawodowych, które rzeczywiście pozwalają się mocno rozwinąć. Tak to wyglądało u mnie i to mi pozwoliło osiągnąć zakładane cele. Ale również na coś takiego musieliśmy trochę poczekać - dużo pracy nad efektem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 28 gru 2015, 16:45 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 gru 2015, 16:38
Posty: 1
Ja byłam w ESS Select na Okęciu i jestem bardzo zadowolona, nauczyli mnie od podstaw wszystkiego co jest związane z paznokciami, dłońmi i stopami- jakie choroby występują i wiele innych rzeczy. Niby to kilka tygodni ale jak ma się cały czas modelki na ktorych można ćwiczyć (a tak było w tym przypadku) to jest dopiero prawdziwa nauka. teraz w domu robię paznokcie i kazda klienta jest zadowolona. W Select też są dofinansowania z Urzedu Pracy, warto się zainteresować i zapytać na jakiej zasadzie to działa. Polecam i serdecznie im dziękuję.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 05 sty 2016, 13:04 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 sty 2016, 12:53
Posty: 1
Dołączam do pozytywnych opinii o Europejskiej Szkole Stylizacji Select. Byłam na kursie stylizacji paznokci i wszystko było znakomite! Od kadry po produkty. Wszystko z najwyższej półki. Kurs może nie jest najtańszy ale warto odłożyć kilka groszy więcej i przeznaczyć na profesjonalny kurs :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 21 sty 2016, 08:26 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 wrz 2015, 15:26
Posty: 113
A ja potwierdzam jakość Beauty lux. Bardzo długi program, porządne kosmetyki, a przede wszystkim prawdziwi fachowcy. To właściwie dzięki temu udało mi się rozwinąć działalność i coś sensownego osiągnąć. Bardzo pozytywne doświadczenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits