Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nauka języka?
PostZamieszczono: 14 kwie 2016, 06:22 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2016, 11:05
Posty: 1
W takim razie jakie macie patenty na to, żeby nauczyć się języka? Myśleliście, żeby zapisać się na kurs? Lektor chyba najszybciej nauczy nas technik zapamiętywania informacji i wymowy prawda?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nauka języka?
PostZamieszczono: 19 kwie 2016, 10:49 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 kwie 2016, 10:53
Posty: 3
Zależy.

Ja angielskiego nauczyłem się jak małe dziecko: słuchając, potem czytając i korzystając z nowych słówek.
Jeżeli chcesz się nauczyć języka to zacznij go używać. Możesz go kaleczyć, ważne, żebyś miał gdzie sprawdzić, a teraz masz internet więc z tym nie ma problemów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nauka języka?
PostZamieszczono: 10 maja 2016, 08:09 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 maja 2016, 08:08
Posty: 1
fiszki


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nauka języka?
PostZamieszczono: 02 cze 2016, 07:20 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Najlepszy sposób to wyjechać na kilka miesięcy do obcego kraju ;) Nie ma lepszej metody :mrgreen: A jeśli to niemożliwe, to warto wszelkie urządzenia przestawić np. na język angielski, oglądać tv po angielsku, czytać prasę, książki. I oczywiście uczyć się słówek i gramatyki.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nauka języka?
PostZamieszczono: 01 lip 2016, 23:07 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 wrz 2015, 13:34
Posty: 38
Najlepiej jest wyjechać i na to nie ma rady, jeśli natomiast ktoś chce się uczyć z książek to warto kupić lepsze w zasadzie jak kupujesz w dobrej księgarni takiej jak np. PWN to nei powinno być problemu bo tam byle czego nie sprzedają, możecie sobie poszukać, oprócz tego na pewno oglądanie w danym języku telewizji, też dość szybko wchodzi i potem jest o wiele łatwiej. Druga sprawa to możliwość zapisania się samemu na jakiś kurs sam w XXX ostatnio przeglądałem naukę hiszpańskiego bo zawsze mnie ten język interesował i sam nie wiem - ciekawie to wygląda i pewnie będę chciał spróbować chociaż załapać podstawy.


Ostatnio zmieniony 15 paź 2016, 15:52 przez OctoN, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nauka języka?
PostZamieszczono: 05 paź 2016, 08:19 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
W dzisiejszych czasach szkoły językowe bardzo się rozwinęły. Nie da się ukryć, jest to biznes jak mało który. Poszukuje się nowych, skuteczniejszych technik nauki języków nierzadko opartych o psychologię czy sztukę zapamiętywania. Myślę, że jeżeli ktoś chce nauczyć się języka, zawsze może. Wystarczą chęci i odrobina konsekwencji w działaniu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nauka języka?
PostZamieszczono: 18 paź 2016, 09:20 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 paź 2016, 09:06
Posty: 77
W mojej opinii skuteczna nauka języka powinna opierać się przede wszystkim na systematyczności. Doskonale to znam z własnego doświadczenia. Jeszcze kilka lat temu znałam angielski na poziomie biznesowym, a teraz mam problemy z normalną komunikacją, bo po prostu zaprzestałam nauki, jak też nie miałam ani jednej okazji, aby używać tego języka w praktyce. Teraz staram się powoli przypomnieć sobie wszystko to, co już umiałam, a co niestety gdzieś uleciało :( Dlatego ostrzegam wszystkich, którzy znają dobrze jakiś język - nigdy nie przestawajcie mieć kontaktu z tym językiem, bo cały wasz trud może pójść na marne!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nauka języka?
PostZamieszczono: 20 paź 2016, 15:34 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 paź 2016, 15:06
Posty: 6
Sposobow na naukę języka obcego jest naprawde bardzo wiele. Trzeba poszukać i znaleźć ten idealny dla nas. Mnie osobiscie bardzo zaciekawiło sposób od SITA. Takie zestawy do szybkiej nauki spowodowały, ze słuchając i postępując według ich instrukcji mozna dużo szybciej nauczyć się języka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nauka języka?
PostZamieszczono: 12 sty 2017, 21:20 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 sty 2017, 21:15
Posty: 3
Ja oglądam wieczorami bajki po angielski i gram w gry w tym języku. Przez zabawę po naukę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nauka języka?
PostZamieszczono: 13 mar 2017, 20:28 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2016, 20:18
Posty: 149
Moim zdaniem najlepsze są kursy językowe. Ja planuję zapisać się do szkoły. Prowadzą lekcje w oparciu o nowoczesny sprzęt multimedialny i oprogramowanie a do tego organizują wyjazdy za granicę w ramach wymiany językowej. To najlepszy sposób aby nauczyć się języka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits