Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 07:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Praca trenera w małym mieście
PostZamieszczono: 31 sty 2011, 16:37 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sty 2011, 18:51
Posty: 34
Wydaje mi się, że taki trener w małym mieście nie ma szans. Raczej lepiej aby jeździł do większej miejscowości, tam gdzie może się wykazać. W małych miastach szkolenia nie są jeszcze tak popularne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca trenera w małym mieście
PostZamieszczono: 27 lut 2011, 20:48 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2011, 18:42
Posty: 28
Włodek pisze:
Wydaje mi się, że taki trener w małym mieście nie ma szans. Raczej lepiej aby jeździł do większej miejscowości, tam gdzie może się wykazać. W małych miastach szkolenia nie są jeszcze tak popularne.


Tak ja też tak uważam. W małym mieście nie można w ten sposób zarobić, tutaj firmy nie mają kasy na szkolenia. A jak się zdaży ktoś to będzie to rzadko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca trenera w małym mieście
PostZamieszczono: 11 cze 2012, 23:08 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 cze 2012, 23:03
Posty: 2
Generalnie to firmy szkoleniowe zazwyczaj mieszczą się w dużych firmach. Mam to szczęście że pracodawca regularnie wysyła mnie na szkolenia i szczerze mówiąc jeszcze mi się nie zdarzyło by szkolenie otwarte odbywały się w małych miasteczkach. Co innego zamknięte , ale to inna sprawa zupełnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca trenera w małym mieście
PostZamieszczono: 13 cze 2012, 15:16 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Szkoleniowiec powinien być osobą mobilną, dlatego nie ma większego znaczenia, gdzie mieszka. Taka osoba często się przemieszcza. Nie zgadzam się do końca ze stwierdzeniem, iż w małych miastach ludzie nie szkolą się. Myślę, że chęć inwestowania w siebie jest niezależna od miejsca zamieszkania- ale faktem jest, że szkolenia w większości odbywają się w większych miastach.

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca trenera w małym mieście
PostZamieszczono: 20 maja 2016, 05:35 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 lip 2015, 03:49
Posty: 15
Tak się dzieje, bo w większych miastach jest więcej mieszkańców i nieco więcej zarabiają, więc mają środki, żeby zapłacić za szkolenie. też uważam, że szkoleniowiec z małego miasteczka musi być obywatelem świata bez kompleksu małego miasteczka. Jak ktoś ma z tym problem, to podpowiem, że dbanie o własny wygląd w tym pomaga. Ja często korzystam z wyszukiwarki zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych w różnych miastach w Polsce, gdzie jestem na szkoleniach, bo u nich znajduję dobre i tanie zabiegi pielęgnacyjne i fryzjerskie. Dodaje mi to pewności siebie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca trenera w małym mieście
PostZamieszczono: 06 wrz 2019, 23:01 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2015, 00:42
Posty: 28
W małym mieście raczej powinno się szukać pracy na etacie a indywidualna karierę rozwijać powoli nawiązując kontakty poza miejscem zamieszkania. Z resztą dziś dla młodych ludzi warto wykorzystać okres kiedy nie płacisz PITu pracując na etacie. Na portalu dla nauczycieli jest to opisane tak: https://www.portaloswiatowy.pl/obliczanie-wysokosci-wynagrodzenia-nauczyciela/zwolnienie-od-podatku-wynagrodzenia-pracownikow-w-wieku-do-26-lat-17060.html


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits