Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 11:43

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czym kierujecie sie przy wyborze firmy szkoleniowej?
PostZamieszczono: 18 sty 2010, 23:31 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sty 2010, 15:36
Posty: 41
marlena27 jak najbardziej przyłączam się do Twojej wypowiedzi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czym kierujecie sie przy wyborze firmy szkoleniowej?
PostZamieszczono: 22 sty 2010, 17:32 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2010, 17:28
Posty: 18
Witajcie, czym kieruje sie przy wyborze szkolenia? Odpowiedź jest jasna renoma firmy jest ważna, osoba prowadząca szkolenie musi mieć doświadczenie w tym. Ważne jest też miejsce szkolenia, nie może to być daleko, bo nie mam na to czasu:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czym kierujecie sie przy wyborze firmy szkoleniowej?
PostZamieszczono: 21 lut 2013, 12:55 
Przyłączam się! Najważniejsze jest renoma i pozytywne opinie kursantów, którzy już przeszli dane szkolenia. Ja osobiście brałam udział w kilku szkoleniach organizowanych przez Gowork i absolutnie mogę wam ich polecić. Kursy prowadzone są we wszystkich większych miastach, poziom merytoryczny wysoki a prowadzący dobrze wiedzą o czym mówią. Polecam :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czym kierujecie sie przy wyborze firmy szkoleniowej?
PostZamieszczono: 18 mar 2013, 12:05 
Szanowni Państwo, a czy zadaliście sobie pytanie: Jak młody i niedoświadczony trener może wyrobić sobie renomę, jeśli wszyscy zatrudniają tylko same "stare, sprawdzone wygi"?
Ja też chciałam iść na trenerstwo, ale po rozmowie ze znajomymi trenerami stwierdziłam, że jest jedna z najtrudniejszych branż, bo zdobycie pierwszego klienta jest czymś wielkim, później jest już łatwo.
Pomóżmy zatem nowemu pokoleniu trenerów...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czym kierujecie sie przy wyborze firmy szkoleniowej?
PostZamieszczono: 19 mar 2013, 13:56 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 mar 2013, 13:45
Posty: 3
Obecna praktyka wyboru dostawcy szkoleń w przetargach publicznych pozostawia wiele do życzenia, powyższe wpisy świadczą o tym że kryteria doboru firmy szkoleniowej są znane. W komercyjnych zapytaniach o szkolenia sprawa jest prostsza tam firmy zdają sobie sprawę, że postawienie w 100% na cenę szkolenia nie jest rozsądne bo nawet małe pieniądze wyrzucone w błoto to marnotrawstwo.

_________________
Szkolenia


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czym kierujecie sie przy wyborze firmy szkoleniowej?
PostZamieszczono: 07 lip 2013, 12:56 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2013, 12:24
Posty: 2
głównie opiniami innych, zazwyczaj włąśnie szukam info na takich forach jak to. tak też natrafiłam na gowork.pl, więc mogę polecić, że naprawdę warto :) ceny bardzo fajne i zajęcia jeszcze fajniejsze. zdobyłam dyplom zawodowy z projektowania wnętrz u nich, a na kursie tak strasznie mi się podobało, że wybrałabym się jezscze raz <3 genialni wykłądowcy byli :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czym kierujecie sie przy wyborze firmy szkoleniowej?
PostZamieszczono: 07 lip 2013, 14:58 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 maja 2013, 11:49
Posty: 2
JA zawsze sprawdzam informacje na temat osób przeprowadzających szkolenie, patrzę co zawiera agenda, a na koniec szukam opinii osób, które brały udział w podobnych szkoleniach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czym kierujecie sie przy wyborze firmy szkoleniowej?
PostZamieszczono: 21 sty 2016, 19:25 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Mnie zawsze najbardziej interesuje tematyka szkolenia oraz agenda. Potem dopiero sprawdzam sobie informacje o firmie czy prowadzącym. Jeżeli opis szkolenia zaprezentowany jest ciekawie i zachęcająco, to jest to dla mnie znak, że warto zainteresować się ofertą danej firmy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czym kierujecie sie przy wyborze firmy szkoleniowej?
PostZamieszczono: 30 maja 2016, 20:23 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Opinię o danej firmie zbieram najczęściej wśród znajomych. Na szczęście obracam się w gronie takich osób, które dużo i chętnie się szkolą, więc często wymieniamy się opiniami na temat danych firm.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits