Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 02:54

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 31 sty 2012, 13:35 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2012, 13:10
Posty: 36
Dlaczego mało przydatne?
Własnie takie szkolenia są na czasie,
im bardziej oryginalne tym bardziej rzuca się w oczy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 25 lut 2012, 16:09 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lut 2012, 20:20
Posty: 37
I ja mysle, że takich informacji można nauczyc sie z ksiązki - szkolenie zbedne. Może za 50zł poszeł bym na nie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 30 maja 2016, 20:49 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Blanka84 pisze:
Czy warto isc na takie szkolenie? Firma u ktorej odbywam szkolenie oferuje kolejne o takiej tematyce, jak dla mnie bardzo ciekawej ale czy przydatnej? Nie chodzi tu tylko o ubior i wplyw koloru na nasze samopoczucie. Wiadomo ze w marketingu stosuje sie "przyciaganie kolorem" czyli roznego rodzaju opakowania sa robione w tzw przyjaznych kolorach. Osobiscie chcialabym poznac tajniki tego wszystkiego. Ktos moze uczestniczyl juz w takim kursie?

To zależy w jakiej branży pracujesz, mnie takie szkolenie nie byłoby (chyba) przydatne do niczego... (choć może się mylę...)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 02 cze 2016, 08:02 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Nigdy nie wiesz, do czego takie szkolenie może Ci się przydać. Jeśli pracujesz w sklepie, to psychologia koloru zdecydowanie ma tam znaczenie. Aczkolwiek dłużej zastanawiając się nad tematem stwierdzam, że można ten temat podciągnąć właściwie do większości branż... Może ktoś ma jakieś konkretne pomysły na zastosowanie psychologii koloru?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 01 lip 2016, 07:45 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Asia pisze:
Nigdy nie wiesz, do czego takie szkolenie może Ci się przydać. Jeśli pracujesz w sklepie, to psychologia koloru zdecydowanie ma tam znaczenie. Aczkolwiek dłużej zastanawiając się nad tematem stwierdzam, że można ten temat podciągnąć właściwie do większości branż... Może ktoś ma jakieś konkretne pomysły na zastosowanie psychologii koloru?

Mnie przychodzi na myśl tylko branża artystyczna. Przede wszystkim malarstwo, ale również rzeźba, a nawet... muzyka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 04 sie 2016, 08:49 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
Mnie też wydaje się, że psychologia koloru ma zastosowanie w handlu chociażby. Myślę, że w sklepach nie bez znaczenia są te wszystkie wielkie kolorowe ogłoszenia o wyprzedażach, promocjach i innych cudach ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits