Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 09:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 30 paź 2015, 15:59 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 paź 2015, 16:52
Posty: 5
dla mnie świąteczny szał zakupowy to najgorszy okres do chodzenia do sklepu. wtedy ludzie nie patrzą na innych tylko się wszędzie i do wszystkiego pchają. Zero kultury. Zachowują się jak bydło. I dlatego nie lubię wtedy chodzić po sklepach. A czasami trzeba. Bo albo kupić jakieś produkty do jedzenia albo jakiś prezent którego nie kupiłem przez internet bo nie mogłem tyle czasu czekać na dostawę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 17 lis 2015, 12:33 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lis 2015, 11:42
Posty: 2
ja kupuję prezenty bardzo szybko, aby uniknąć tłoku w sklepach i nie czekać na kuriera, bo przed świętami mają nawał pracy, więc pod koniec listopada mam już wszystkie prezenty, zwłaszcza dla dzieciaków, no i kupuję w internecie, dla córeczki nawet już wypatrzyłam kuchnię, jeden prezent z głowy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 30 cze 2016, 15:00 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Promocje to fikcja. Sklep zawsze odpowiednio sobie wszystko odbije.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 14 wrz 2016, 09:14 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 kwie 2016, 13:13
Posty: 2
Zawsze jest tak że w czasie świąt firmy kurierskie mają prawdziwie oblężenie a my ból głowy przy wyborze najlepszej oferty.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 17 wrz 2016, 21:44 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2016, 20:18
Posty: 149
Moim zdaniem lepiej kupowac sporo przed świętami bo potem faktycznie z czasem przesyłki może być różnie. Ja czesto zamawiam przez internet i z reguły towar dochodzi szybko ale w okresie przedświątecznym to wiadomo jak jest. Ja już sobie zamówiłam kurtkę na zimę żeby potem nie czekać :P


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 29 lis 2016, 21:22 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 lis 2016, 19:01
Posty: 3
Ja zdecydowanie polecam robić zakupy dużo wcześniej - jest wtedy większa szansa na normalne ceny i nie ma problemu z dostarczeniem paczek:) Działam już tak od kilku lat i się sprawdza!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 06 mar 2017, 13:27 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 cze 2016, 19:09
Posty: 9
W okresie świątecznym z reguły kupuje się dużo ubrań i butów - zarówno na prezent, jak i dla siebie. Wiele inspiracji można znaleźć w internecie. To świetny pomysł dla każdego, kto nie ma pomysłu, jak się ubrać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 18 lip 2017, 07:56 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 sty 2016, 14:37
Posty: 11
Zakupowy szał trwa nie tylko w świąteczny czas. Są też inne ważne daty np urodziny czy popularne imieniny. Ja szukam zegarka dla syna z okazji urodzin. Zegarki znanej i cenionej marki. najchętniej wybrał bym model klasyczny, ale raczej dla młodego człowieka trzeba się kierować innymi kategoriami myślenia. Więc musi być z tak zwanymi bajerami i z wyróżniającym sie paskiem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 18 gru 2018, 11:25 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 paź 2018, 20:32
Posty: 8
Zgadza się że nadal jest czas wielkich zakupów świątecznych a w szczególności prezentów. Ja w większości już mam prezenty ale jeszcze muszę coś kupić dla mamy i siostry. Ale chyba jednak wybiorę dla nich jakiegoś fajnego ciuszka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Świąteczny szał zakupowy
PostZamieszczono: 09 sie 2019, 16:39 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lip 2019, 08:58
Posty: 15
Ja na swieta w tamtym roku dzieciom zamowilem https://planetaklockow.pl/lego-harry-po ... voldemorta czyli lego 75965 harry potter jednak tyle bylo rodzajow i modeli tych klockow ze nie wiedzielismy do samego konca na co sie zdecydowac jednak Harry Potter wzial gore :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits