Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:22

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gdzie teraz warto trzymać oszczędności?
PostZamieszczono: 25 sie 2016, 16:13 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lip 2016, 09:59
Posty: 5
Hej!

mam do Was pytanie z prośbą o wskazanie jakiegoś dobrego miejsca gdzie mógłbym trzymać swoje oszczędności. Problem polega na tym, że w wielu miejscach zostały wprowadzone dodatkowe opłaty itp. i nie za bardzo mogę znaleźć konta oszczędnościowe bez opłat. Znalazłem dwa - jedno w bgżcie a drugie w banku smart. Ten drugi mnie bardziej interesuje, bo go nie znam za bardzo - zobaczcie tutaj: http://www.banksmart.pl/oszczednosci/smart-procent/ - czy ktoś korzystał i może polecić/odradzić to konto? To chyba jakiś młody bank, ale wydaje mi się że jak bank to powinno być pewne, prawda?

znacie jeszcze jakieś konta całkiem za free?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Gdzie teraz warto trzymać oszczędności?
PostZamieszczono: 26 sie 2016, 15:12 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 gru 2015, 16:29
Posty: 3
Polecam konto internetowe w BZ WBK, wiele usług jest całkowicie darmowych, np. za prowadzenie konta nie zapłacisz ani złotówki. Od dawna mam konto w tym banku, cenię sobie przede wszystkim możliwość korzystania z usług mobilnych, ponieważ często robię przelewy za pomocą Internetu. Ostatnio wzięłam też niewielki kredyt na remont mieszkania i jestem zadowolona z warunków oferowanych przez bank.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Gdzie teraz warto trzymać oszczędności?
PostZamieszczono: 13 wrz 2016, 18:36 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 gru 2015, 11:22
Posty: 19
Najlepiej mimo wszystko trzymać oszczędności w banku, bo jednak w domu jest to ryzykowne. Może ktoś Cię okraść, mogą się zniszczyć (pożar, zalanie etc.) Zazwyczaj w bankach są jakieś fajne lokaty, czy kąta oszczędnosciowe i można tam trzymać gotówkę. Obecnie nie znam efektywniejszego sposobu...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Gdzie teraz warto trzymać oszczędności?
PostZamieszczono: 05 paź 2016, 01:09 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2016, 00:37
Posty: 3
Myślę, że przy mniejszych kwotach nie ma to znaczenia. Różnice zaczynają rosnąć w zależności od ilości oszczędności. Nie sądzę, gdybym miała na przykład kilkaset tysięcy oszczędności, że trzymałabym to w jakimkolwiek banku.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Gdzie teraz warto trzymać oszczędności?
PostZamieszczono: 18 lis 2016, 00:00 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lis 2016, 19:41
Posty: 2
Na pewno nie warto oszczędzać na swoim zdrowiu. Ja na przyklad nie rozumiem tych ludzi, którzy oszczędzają na tatuażach albo na robieniu kolczyków. Robienie jest ok, ale trzeba to robić z głową...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Gdzie teraz warto trzymać oszczędności?
PostZamieszczono: 08 gru 2016, 22:37 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 wrz 2015, 13:34
Posty: 38
Jeśli mówimy o jakiś większych kwotach to bym się poważnie zastanowił nad inwestycją w nieruchomości niezależnie czy to ziemia czy mieszkania pod wynajem. Naprawdę ciekawie wyglądają działki inwestycyjne, których odrobinę jest dostępnych na rynku, natomiast co wybierzecie to już w dużej mierze zależy od Was.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Gdzie teraz warto trzymać oszczędności?
PostZamieszczono: 21 gru 2016, 21:21 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 gru 2015, 11:22
Posty: 19
Ja myślę, że mimo wszystko najbardziej opłaca sie trzymać oszczędności na koncie indywidualnym albo ewentualnie na jakiejś dobrej lokacie. Generalnie nowi klienci zawsze się załapią na jakieś promocje, więc warto zadzwonić i dopytać :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Gdzie teraz warto trzymać oszczędności?
PostZamieszczono: 22 gru 2016, 21:42 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2016, 00:21
Posty: 7
najlepiej zdecydować się na bank


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Gdzie teraz warto trzymać oszczędności?
PostZamieszczono: 29 sty 2017, 17:15 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 sty 2017, 16:35
Posty: 1
Myślę, że dobrze jest zainwestować w metale szlachetne. Na przykład nabyć sztabki złota, które w przyszłości mogą stać się ogromnym kapitałem i zabezpieczyć nas finansowo na długie lata.

_________________
https://mennicawroclawska.pl/warszawa/ poleca zapoznać się z najnowszymi nowinkami ze świata inwestycji


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Gdzie teraz warto trzymać oszczędności?
PostZamieszczono: 21 mar 2017, 12:47 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 wrz 2016, 12:55
Posty: 5
Z tego co wiem, to niektóre banki oferują założenie konta za darmo, ale to zależy od różnych czynników, np. statusu studenta. Możesz też spróbować trochę ponegocjować warunki umowy z bankiem. Wyczytałem, że mając pozytywne wpisy w bazie Biura Informacji Gospodarczej, jesteś bardziej wiarygodnym klintem i przez to masz szansę na lepsze warunki umowy. Ja bym spróbował pójść tą drogą, może wtedy łatwiej ci będzie założyć konto oszczędnościowe za darmo.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits