Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:20

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 24 lis 2012, 18:23 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 lis 2012, 18:20
Posty: 5
te słyszałam o nich dużo dobrego, jednak osobiście nigdy nie byłam, nie korzystałam.
Jolka


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 19 cze 2013, 12:11 
Moja firma w ostatnim czasie zorganizowała konferencję nad Jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą - konkretnie w centrum rekreacyjno konferencyjnym Promenadzie i mogę stwierdzić, że to jedno z najlepiej przygotowanych miejsc w jakich byłem. Tak więc jeśli byście szukali jakiegoś ciekawego miejsca na szkolenie to polecam. Warunki bardzo dobre - sale duże klimatyzowane, znakomicie przygotowane. Jedzenie smaczne oraz wygodne pokoje.
Na miejscu jest również wiele ciekawych atrakcji takich jak liczne sporty wodne oraz drużynowe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 13 sty 2016, 05:41 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 lip 2015, 03:49
Posty: 15
Ja byłam na konferencji wyjazdowej w k/Przemyśla w pięknym miejscu - w zamku Dubiecko. Dla mnie to miejsce do tej pory było kompletnie nieznane. Tymczasem to doskonale odrestaurowany zamek z historia, bo tam urodził się Ignacy Krasicki.W zamku mieści się hotel z salami konferencyjnymi i restauracją. Po konferencji mogliśmy wziąć udział w jednodniowej wycieczce do Lwowa, bo to przecież już niedaleko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 12 sie 2016, 21:33 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 cze 2016, 19:52
Posty: 12
ja znalazłem super stronę która w swojej bazie ma bardzo dużo miejsc gdzie możemy zorganizować konferencje w stolicy wystarczy wiedzieć tylko ilu uczestników będzie na konferencje czy będzie potrzebny nocleg itp a następnie wejść na stronę i wybrać odpowiedni hotel i salę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 16 wrz 2016, 07:26 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2014, 14:42
Posty: 42
w warszawie polecam Rialto, zwłaszcza dla waznych kontrahentów, b bardzo eleganckie miejsce, stylowe i na wysokim standardzie, tylko sala konferencyjna nie jakaś wielka, zjazdu wszystkich filii firmy tam nie zrobicie :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 01 gru 2016, 16:01 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2014, 14:42
Posty: 42
Dworek Wymysłów woj. Świętokrzyskie. Bardzo dobre miejsce na konferencję. Byłem tam jakiś czas temu i chciałbym jeszcze tam wrócić, mam nadzieję za jakiś czas tam jeszcze pojadę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 13 gru 2016, 15:43 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 gru 2016, 15:42
Posty: 1
To prawda, jest to jedno z najlepszych miejsc.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 15 gru 2016, 12:57 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 gru 2016, 12:55
Posty: 3
Ja mogę polecić w kwestii Wrocławia ideaprestige - wygodna salka do szkoleń/konferencji z gotowym projektorem, mikrofonem etc. plus do tego możliwość zamówienia cateringu większego lub mniejszego. Często korzystam i polecam :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 28 gru 2016, 15:37 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 paź 2016, 14:05
Posty: 2
Jeśli o Poznań chodzi to zdecydowanie mogę polecić Younick. Byłam ostatnio na szkoleniu tam i zdecydowanie jest to jedno z moich ulubionych miejsc. Duże, przestronne i bardzo nowoczesne miejsce. No i mają parking! Więc bez problemu z parkowaniem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 29 gru 2016, 14:17 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 gru 2016, 13:58
Posty: 1
Hej!

Jesteśmy biurem coworkingowym na warszawskiej Pradze (Mieścimy się na pl. Hallera). Dysponujemy fajną salą, idealną na spotkania biznesowe, prezentację czy właśnie szkolenia grup do 16 os. przy jednym stole konferencyjnym a do 25 os. w ustawieniu teatralnym. Więcej informacji o tym co robimy jak i o samej salce znajdziecie na naszej stronie.

Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ;)
Zespół Fantastic Studio


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits