Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:31

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia przydatne w pracy?
PostZamieszczono: 04 paź 2016, 21:21 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Według mnie istotną umiejętnością w pracy jest umiejętność komunikacji (wbrew pozorom wiele osób tego nie potrafi!), negocjacji oraz asertywność. W mojej pracy ponadto istotną rolę odgrywa umiejętność dobrego zarządzania czasem. Na to postawiłabym gdybym chciała wybrać się na jakieś szkolenie, które przyda mi się w pracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przydatne w pracy?
PostZamieszczono: 05 paź 2016, 08:45 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
Asia pisze:
Według mnie istotną umiejętnością w pracy jest umiejętność komunikacji (wbrew pozorom wiele osób tego nie potrafi!), negocjacji oraz asertywność. W mojej pracy ponadto istotną rolę odgrywa umiejętność dobrego zarządzania czasem. Na to postawiłabym gdybym chciała wybrać się na jakieś szkolenie, które przyda mi się w pracy.

Takie szkolenie to nie tylko w pracy może się przydać ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przydatne w pracy?
PostZamieszczono: 18 paź 2016, 12:11 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 paź 2016, 12:05
Posty: 2
Według mnie to zależy od pracy. Jeżeli jest to praca biurowa to na pewno przydaje się szkolenie z Excela. Praktycznie w każdej pracy musiałem go używać.

_________________
JacekL


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przydatne w pracy?
PostZamieszczono: 11 lis 2016, 12:48 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lis 2016, 12:42
Posty: 2
Niewielu o tym wie, ale każdy przedsiębiorca może samodzielnie prowadzić swoją księgowość. Chodzi nie tylko o oszczędności, ale możliwość uczenia się, jak od podstaw funkcjonuje firma, jakie generuje koszty. Później przydaje się to w negocjacjach z kontrahentami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przydatne w pracy?
PostZamieszczono: 01 gru 2016, 15:33 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Moim zdaniem zawsze przydatne będzie szkolenie z negocjacji lub relacji interpersonalnych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przydatne w pracy?
PostZamieszczono: 22 gru 2016, 15:13 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 paź 2016, 05:58
Posty: 2
Szkolenia sprzedażowe na pewno przydadzą się w każdej pracy. Więc jeśli mamy możliwość to warto z nich skorzystać. Sama ostatnio uczestniczyłam z tego typu wykładach w Coach Development, więc mogę się o tym wypowiedzieć. Jak na razie widzę same pozytywy :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przydatne w pracy?
PostZamieszczono: 02 sty 2017, 14:36 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Karolina456 pisze:
Szkolenia sprzedażowe na pewno przydadzą się w każdej pracy. Więc jeśli mamy możliwość to warto z nich skorzystać. Sama ostatnio uczestniczyłam z tego typu wykładach w Coach Development, więc mogę się o tym wypowiedzieć. Jak na razie widzę same pozytywy :)

A te szkolenia to wykłady czy praktyczne ćwiczenia?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przydatne w pracy?
PostZamieszczono: 24 cze 2018, 11:06 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 lis 2017, 16:05
Posty: 14
Ja szukam właśnie szkoleń z zakresu księgowości. Mam co prawda firmę, która się tym zajmuje, ale lubię być choć trochę zorientowana we wszystkich tematach, które dotyczą prowadzenia mojej własnej firmy. Możecie coś polecić?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przydatne w pracy?
PostZamieszczono: 02 lip 2018, 00:21 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Jeśli interesują Was szkolenia z zakresu doradztwa czy coachingu to polecam zapoznać się z wrześniowym kursem organizowanym przez warszawskie Centrum CBT na temat "Nadmierna złość – problem wielu zaburzeń" . Szkolenie będzie miało charakter bardziej praktyczny, będzie ono interaktywne i przeplatać się będzie z odgrywaniem scenek przez prowadzącego i uczestników na forum grupy oraz ćwiczeniami w podgrupach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przydatne w pracy?
PostZamieszczono: 29 paź 2018, 15:11 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 paź 2018, 14:05
Posty: 5
Uważam, że trzeba najpierw robić research wewnątrz firmy, zanim wyśle się na albo zorganizuje dane szkolenie, aby wiedzieć, na co jest zapotrzebowanie. Wybór miejsca to dla mnie nie jest problem, bo i tak najczęściej odbywają się w salach szkoleniowych poza zakładem pracy. Taki research pomoże też w ograniczeniu kosztów, bo jak się okaże, że chętnych jest niewiele, nie będzie sensu organizować szkolenia. Osobiście, często spotykałam się w poprzedniej pracy z takimi, które były robione dla osób z działów także niezwiązanych z danym zagadnieniem, więc nikt z nich nic konkretnego nie wynosiły, głównie dlatego, że było tam zbyt dużo fachowego nazewnictwa, które ciężko zapamiętać w krótkim czasie. Tu trzeba wziąć pod uwagę koszty takiego szkolenia oraz czas pracowników.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits