Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenia dla osób poszukujących pracę
PostZamieszczono: 02 wrz 2014, 15:29 
Jakie szkolenia przydałby się osobie poszukującej pracy? Nie chodzi mi o przyuczenie do zawodu, tylko raczej jakieś szkolenia uzupełniające, które pozytywnie wypadły by w oczach pracodawcy, albo pomogłyby w naszym osobistym rozwoju


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla osób poszukujących pracę
PostZamieszczono: 03 wrz 2014, 08:43 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 wrz 2014, 08:41
Posty: 1
ciężko powiedzieć. Możesz szukać szkoleń ogólnych typu psychologia czy coś w tym temacie. Albo typowo robocze jak operator wózków widłowych. To też zależy od pracy jaką chcesz podjąć


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla osób poszukujących pracę
PostZamieszczono: 04 wrz 2014, 07:32 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 mar 2012, 15:29
Posty: 3
W pełni zgadzam się z Serenadą, osoba która poszukuje pracy powinna ćwiczyć swoją charyzmę, powinna nauczyć się jak rozmawiać podczas rozmów tak aby to ciebie wybrali. Wiele badań wskazuje, iż dla pracodawcy oprócz umiejętności liczy się też w jaki sposób z nim rozmawiasz. Jeżeli zrobisz dobre wrażenie podczas rozmowy, to masz gwarantowaną pracę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla osób poszukujących pracę
PostZamieszczono: 05 wrz 2014, 11:20 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:33
Posty: 1
dokładnie tak, to jak rozmawiamy i co mówimy liczy się bardzo, ale wiedzę i kwalifikację też trzeba mieć, nie można liczyć że samym urokiem osobistym zdobędziemy wymarzoną pracę spośród mnóstwa kandydatów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla osób poszukujących pracę
PostZamieszczono: 06 wrz 2015, 18:36 
Po pierwsze na rozmowę o pracę trzeba się dobrze ubrać. Są znakomite i przede wszystkim dobrej jakości żakiety, w których każda kobieta będzie wyglądała idealnie. Są kosztowne, ale będą wyglądały pięknie przez wiele lat, więc warto w coś takiego zainwestować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla osób poszukujących pracę
PostZamieszczono: 13 lis 2015, 09:34 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lis 2015, 09:24
Posty: 5
Na pewno język angielski się przyda :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla osób poszukujących pracę
PostZamieszczono: 30 sie 2016, 14:22 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Myśłę, że niektórym może też przydać się praca z coachem, ale to oczywiście zależy od "danego osobnika", jego nastawienia, umiejętności i zawodowych oczekiwań.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla osób poszukujących pracę
PostZamieszczono: 30 sie 2016, 15:02 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
Może szkolenie na co zwracać uwagę podczas rekrutacji? Nie mówiąc już o szkoleniach branżowych


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla osób poszukujących pracę
PostZamieszczono: 18 lis 2016, 11:30 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lis 2016, 16:16
Posty: 2
Myślę, że warto zainwestować przede wszystkim w siebie i swój rozwój więc przydałoby się jakieś szkolenie z asertywności. Warto spróbować pracy z coachami na szkoleniach. Mogę polecić z doświadczenia Szkołę Trenerów STER. Byłam na takim szkoleniu i stałam się otwarta, potrafię też przedstawić siebie w dobrym świetle, bardzo mi to pomagało na rozmowach kwalifikacyjnych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia dla osób poszukujących pracę
PostZamieszczono: 22 wrz 2017, 12:46 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 wrz 2015, 08:19
Posty: 95
hunk pisze:
Jakie szkolenia przydałby się osobie poszukującej pracy? Nie chodzi mi o przyuczenie do zawodu, tylko raczej jakieś szkolenia uzupełniające, które pozytywnie wypadły by w oczach pracodawcy, albo pomogłyby w naszym osobistym rozwoju



Polecam inwestować w umiejętności językowe. Optymalnie jest znać więcej niż jeden język, jeśli jednak nie czujecie sie na siłach aby nauczyc sie dwóch języków to postawcie na angielski. W każdej szanującej się firmie osoba, która zna ten język dobrze może liczyć na o wiele lepsze względy.

Polecam zapisać sie na przyklad do Speak up. Szkola oferuje rózne kursy, dostosowane do kazdego poziomu znajomości języka. Poza tym z tego co widzialem ostatnio uruchomili specjalnie naukę języka biznesową.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits