Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 06:19

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenie w stolicy
PostZamieszczono: 04 lis 2015, 14:47 
Szukam miejsca na szkolenie w Warszawie, najlepiej w samym miejscu miasta. Co polecacie???


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w stolicy
PostZamieszczono: 06 lis 2015, 15:20 
Offline
Początkujący
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2014, 12:16
Posty: 11
W stolicy wybór obiektów konferencyjnych i szkoleniowych jest naprawdę spory. Ja znam kilka, między innymi ten tutaj - saleszkoleniowe.biz/sale_konferencyjne.php. A kojarzę, bo mieliśmy tam firmowe spotkanie z Kontrahentem. Wszystko odbyło się tak, jak zaplanowaliśmy. Dogodna lokalizacja (w samym centrum Warszawy), dobre wyposażenie, ogólnie wszystko oceniam na plus.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w stolicy
PostZamieszczono: 03 gru 2015, 11:03 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lis 2014, 13:31
Posty: 34
ja szukam czegoś w stolicy lub pod Warszawą. tylko wyzwanie mam spore, bo to musi być miejsce, wiecie, takie z duszą. zależy nam przede wszystkim na tym, żeby tomiejsce było piękne, żeby wszyscy czuli się tam kkomfortowo, bo szkolenie ma być 2-dniowe, więc też coś z noclegiem. zawsze zajmowała się tym asystentka prezesa, teraz jej nie ma i zostałam z tym sama, licze że mi pomożecie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w stolicy
PostZamieszczono: 04 gru 2015, 14:25 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2014, 14:42
Posty: 42
idealnie do twojego opisu pasuje Jaworowy Dwór pod warszawa. moge Cie zapewnic ze to miejsce ma kliamt i kazdy sie tam bedzie dobrze czuł. to jest hotel ze spa i salami konferecyjnymi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w stolicy
PostZamieszczono: 23 gru 2015, 16:03 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2014, 13:06
Posty: 49
mi sie bardzo podobalo w hotelu Talaria w Trojnowie jak bylismy. Rewelacyjne spa mają, a poza tym jesli chodzi o samo szkolenie to dobrze zroganizowane. sale w pelni wyposazone i bardzo ladnie urzadzone tak ze sie tam bardzo komfortowo czułam. Niby trzeba troche km dojechac z Wwy ale warto


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w stolicy
PostZamieszczono: 31 paź 2016, 20:20 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2016, 20:18
Posty: 165
Jesli chodzi o szkolenie, konferencje czy event firmowy w okolicach Wawy - to moze klasyka i Hotel Poniatowski? Jest tam pięknie.
Wszystko, jesli chodzi o multimedia i o szkolenia - maja juz na miejscu, wiec nie trzeba sie o to martwic. Kuchnia takze jest i to przepyszna:) no i miejsca do spania - w hotelu. Wg mnie takie polaczenie jest bardzo dobre -nie trzeba jezdzic i szukac miejsc.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w stolicy
PostZamieszczono: 09 lis 2016, 18:07 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2014, 13:06
Posty: 49
Jeśli jesteś z poza Warszawy to Jupiter ma bardzo dobrą lokalizację około 1,5 km od Dworca Centralnego. Duży wybór sal, które są dobrze wyposażone. Bardzo przyjemnie miejsce.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w stolicy
PostZamieszczono: 14 lis 2016, 17:30 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sie 2016, 14:55
Posty: 15
Z tego, co wiem, to konferencje i szkolenia można zorganizować w hotelu Willa Zagórze. Jest niedaleko Warszawy, ok. 7 km, w ładnej zielonej okolicy. Mają sale nawet na kilkaset osób, więc nadaje się też na większe szkolenia. Na miejscu też są oczywiście pokoje, restauracja. Wygląda ciekawie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w stolicy
PostZamieszczono: 21 lis 2016, 17:03 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 wrz 2015, 13:34
Posty: 38
Aż dziwne, że nikt nie wspomniał o jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc jeśli chodzi o szkolenia i eventy czyli o Centrum Prasowym Foksal - zajmują się w zasadzie wszystkim jeśli od bardzo skomplikowanych konferencji po jakieś proste uroczystości czy szkolenia. Wszystko w zasadzie zależy od organizatora jego oczekiwań. Natomiast mam kilku znajomych którzy byli tam na takich organizowanych eventach i jeszcze nikt nie powiedział o miejscu złego słowa, a to chyba najlepsza rekomendacja.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits