Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 17 kwie 2024, 00:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: w krakowie
PostZamieszczono: 22 lis 2016, 02:17 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2014, 14:42
Posty: 42
ja polecam iść na kurs językowy. w większych miastach jest pełno dobrych szkół, jak np w krakowie dobry jest Lincoln


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: w krakowie
PostZamieszczono: 23 lis 2016, 13:00 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lis 2016, 12:07
Posty: 3
Ja polecam wybrać się na szkolenia z zakresu Administratorów Systemów Informatycznych. Korzystałem dwa razy z takich kursów i muszę powiedzieć, że bardzo mi się to przydało w mojej karierze zawodowej. Uczestniczyłem już w bardzo wielu kursach, ale ten jakoś najbardziej zapadł mi w pamięci. Umiejętność nabyte na takich kursach zawsze staram się wykorzystywać w życiu zawodowym na co dzień. Gdyby każdy kto może chciał korzystać z tego typu szkoleń, to sobie wyobraźcie jakim byśmy byli inteligentnym i rozwiniętym gospodarczo krajem... Jeżeli ktoś poszukuje dobrych szkoleń w zakresie danych osobowych (ABI, ASI, ODO), to najbardziej kompetentna firma jaką spotkałem jest właśnie proxymo. Pozdrawiam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: w krakowie
PostZamieszczono: 25 lis 2016, 13:15 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lis 2016, 15:12
Posty: 5
Ze swojej strony mogę polecić kursy na trenera. Ja po kilku nieudanych zmianach pracy nie potrafiłam się odnaleźć. Nie wiedziałam,gdzie tak naprawdę chcę pracować. Zajmowałam się obsługą klienta, pracowałam w banku, w cateringu, w branży IT ale to wciąż było nie to. Za namową koleżanki zapisałyśmy się razem do Szkoły Trenerów STER i okazało się, że to chyba to co chcę robić. Lubię pracę z ludźmi i lubię im pomagać rozwijać siebie i podnosić kompetencje więc to praca dla mnie


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits