Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:57

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia doradztwo finansowe
PostZamieszczono: 24 sie 2011, 12:30 
o! no to super :) bardzo Ci dziękuję za odpowiedź ;) poszukam jeszcze trochę opinii ale chyba się zdecyduję! Napiszę później jak mi idzie :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia doradztwo finansowe
PostZamieszczono: 24 sie 2011, 18:02 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:54
Posty: 27
a jakie ta firma szkolenie poleca?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia doradztwo finansowe
PostZamieszczono: 25 sie 2011, 11:57 
mnie najbardziej interesuje szkolenie sprzedażowe:

,,Umiejętności sprzedażowe są kluczowym czynnikiem sukcesu wszystkich działań IQFM Ackermann, a szkolenia sprzedażowe są podstawowym elementem każdego z naszych projektów.

Większośc szkoleń realizujemy w związku z własnymi projektami sprzedażowymi, pozostałą część realizujemy na zlecenie naszych klientów.
Duża część zleceń zewnętrznych dotyczy rynku detalicznego, gdzie podnosimy poziom wiedzy personelu sklepów na temat cech i przewag produktów klienta, przez co wpływamy pozytywnie na ich sprzedaż"


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia doradztwo finansowe
PostZamieszczono: 16 cze 2015, 19:47 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 cze 2015, 19:39
Posty: 1
Kiedyś były ciekawe szkolenia e-learning na portalu NBP. Były darmowe całkowicie online, dotyczyły finansów a nawet przedsiębiorczości. Po zdanym egzaminie wysyłali pocztą dyplom ukończenia. Nie wiem dlaczego wycofali się z tego bo takiej wiedzy nigdy za wiele, a nawet doradcy finansowi mogli sobie poprzez takie kursy przypomnieć trochę wiedzy i podstaw.

_________________
Człowiek przez całe życie się uczy, a i tak ...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia doradztwo finansowe
PostZamieszczono: 15 wrz 2015, 11:30 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 wrz 2015, 11:27
Posty: 2
Nie słyszałem o tych szkoleniach, ale jeśli były darmowe to dobrze żeby wznowiono je. Wiele osób by skorzystało, bo takie szkolenia są drogie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia doradztwo finansowe
PostZamieszczono: 03 lut 2016, 15:41 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 lut 2016, 15:33
Posty: 3
Szkolenia zawsze będą w cenie. Przecież wzrost umiejętności pracowników musi kosztować. Ja osobiście prowadzę firmę ok.30 pracowników, więc niewielka, ale jestem zdania, że każdy pracownik powinien się rozwijać. Uważam, że każda firma, która chce być szanowana na rynku, zarówno przez pracowników jak i resztę firm powinna wysyłać swoich pracowników na szkolenia. Moja firma współpracuję z firmą X i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Pomagają mi w wielu ważnych kwestiach, doradztwo strategiczne oraz wiele różnych spraw. Jedną z ważniejszych było to, że oni przekonali mnie, aby szkolić swych pracowników za co jestem im bardzo wdzięczna :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia doradztwo finansowe
PostZamieszczono: 02 sty 2017, 15:15 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
wladek888 pisze:
Szkolenia zawsze będą w cenie. Przecież wzrost umiejętności pracowników musi kosztować. Ja osobiście prowadzę firmę ok.30 pracowników, więc niewielka, ale jestem zdania, że każdy pracownik powinien się rozwijać. Uważam, że każda firma, która chce być szanowana na rynku, zarówno przez pracowników jak i resztę firm powinna wysyłać swoich pracowników na szkolenia. Moja firma współpracuję z firmą X i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Pomagają mi w wielu ważnych kwestiach, doradztwo strategiczne oraz wiele różnych spraw. Jedną z ważniejszych było to, że oni przekonali mnie, aby szkolić swych pracowników za co jestem im bardzo wdzięczna :)

I o to chodzi. Obe więcej takich pracodawców. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia doradztwo finansowe
PostZamieszczono: 26 sty 2017, 18:13 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 mar 2016, 14:24
Posty: 16
Szkolenia są bardzo przydatne, szczególnie w pracy doradcy finansowego. W prawie wprowadza się tyle zmian, że gdyby nikt się nie szkolił to raczej nie można by było na fachową poradę. Ode mnie z firmy wysyłają nas na konferencję dotycząca nowelizacji prawa podatkowego, która obwiązuje od 1 stycznia. Są to bardzo ważne zmiany, więc na pewno dowiemy się istotnych informacji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia doradztwo finansowe
PostZamieszczono: 11 mar 2020, 12:26 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 mar 2020, 12:18
Posty: 1
Odbyłam szkolenia Excel Office w jednej z firm. Polecam, bardzo przydatne :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits