Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 10:49

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenia-Konferencje
PostZamieszczono: 07 mar 2015, 12:47 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 mar 2015, 12:25
Posty: 1
Dzień dobry Witam Państwa bardzo Serdecznie :)

zauważyłam, że polecają Państwo ośrodku i na szkolenia lub konferencje.
Ja także chciałabym polecić taki ośrodek a mianowicie Ośrodek wypoczynkowo szkoleniowy Farys w Krynicy Zdroju.
W obiekcie jest duża sala konferencyjna, w której można przeprowadzić szkolenie, konferencje, obrany czy narady firmowe, natomiast
jest tez dostępne zorganizowanie dla takiej grupy poczęstunku czy uroczystej kolacji wraz z noclegiem.

W OWS Farys dysponuje 42 miejscami noclegowymi. Dostępne są u nas pokoje 1,2 i 3 osobowe, oraz apartamenty.
W każdym pokoju jest łazienka, telewizor, dostęp do wi-fi, telefon i w większości pokoi balkon.
Na terenie ośrodka dostępne są tarasy widokowe, sauna, jacuzzi, siłownia, kącik dla malucha, kawiarnia oraz parking.

Jeżeli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania związane z Ośrodkiem proszę o kontakt, każdemu przedstawiana jest indywidualna kalkulacja ofertowa.
chciałabym także nadmienić, że w okolicy czeka na Państwa wiele atrakcji, aby spędzić wspólnie wolny czas, między innymi kolej gondolowa na Jaworzynie Krynickiej, Park Linowy, lodowisko, możliwość zorganizowania wyprawy na quadach, jaskinia solna, niedalekie sąsiedztwo kąpielisk termalnych na terenie Słowacji i wiele wiele innych możliwości, które na pewno pozwolą aktynie spędzić wolny czas.


Serdecznie zapraszam :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia-Konferencje
PostZamieszczono: 25 mar 2015, 15:13 
Czy można prosić też cennik?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia-Konferencje
PostZamieszczono: 07 sty 2016, 12:32 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lis 2014, 13:31
Posty: 34
ja kiedyś byłam z kolei w Dusznikach Zdroju na szkoleniu i mi sie bardzo tam podobalo. Okolica przepiekna. Spalismy w Hotelu Sonata, gdzie odbywalo sie tez szkolenie. Fajnie ze byl caly sprzet na salach, dobrze wszystko przygotowane i zorganizowane


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia-Konferencje
PostZamieszczono: 10 cze 2016, 23:47 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 kwie 2016, 16:02
Posty: 2
JA polecam stronę prokonferencje.pl Zawiera ogromną bazę sal/hoteli na szkolenia czy konferencje a także imprezy firmowe. Strona skupia się co prawda głównie na Warszawie ale znajduje się tam też poradnik organizatora takich eventów w którym zawsze można znaleźć ciekawe podpowiedzi. Na pewno przyda się wszystkim osobom organizującym szkolenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia-Konferencje
PostZamieszczono: 30 wrz 2016, 13:22 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2015, 13:21
Posty: 34
Mi podobało się bardzo na konferencji w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej. Nie tylko ze względu na tematykę, ale również dobór miejsca. Sala przestronna z odpowiednim nagłosnieniem. Pokoje w dobrym standardzie. Różnorodne menu, a że wielu rzeczy jeść nie mogę to było dla mnie super, co było z czego wybierać :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia-Konferencje
PostZamieszczono: 19 paź 2016, 14:41 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2014, 14:42
Posty: 42
Jeżeli zależy Wam na jak najlepszym zaprezentowaniu firmy, to polecam hotel Rialto w centrum Warszawy. Od kiedy mamy przyjemność gościć ludzi z zagranicy zależy nam na pokazaniu jak najlepszej wizytówki firmy. Wysoki standard, dobra organizacja i smaczne jedzenie nam to gwarantują.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia-Konferencje
PostZamieszczono: 28 paź 2016, 14:07 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 paź 2016, 14:05
Posty: 2
Od jakiegoś czasu organizuję szkolenia w Younick. Robię szkolenia z zakresu architektury więc potrzebuję duże stoły i mega interaktywne sale. Na szkolenie przyjeżdżają osoby z różnych miast więc duży parking jest dodatkowym atutem. W budynku jest jeszcze restauracja więc nikt nie chodzi głodny :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia-Konferencje
PostZamieszczono: 20 sty 2017, 16:31 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 gru 2015, 11:22
Posty: 19
Bardzo profesjonalne są te ośrodki. Warto też nawiązać współpracę z firmą dysponującą zaawansowanym sprzętem do prowadzenia konferencji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia-Konferencje
PostZamieszczono: 15 mar 2017, 21:22 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2014, 13:06
Posty: 49
Podobno teraz w Grudziądzu otwierają nowy hotel Ibis Styles, który wygląda bardzo obiecująco. Grudziądz to bardzo ładne miejsce więc mam nadzieję, że i my będziemy mieć tam szkolenie czy konferencję w najbliższym czasie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia-Konferencje
PostZamieszczono: 07 kwie 2017, 11:56 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2014, 14:42
Posty: 42
ewka pisze:
Podobno teraz w Grudziądzu otwierają nowy hotel Ibis Styles, który wygląda bardzo obiecująco. Grudziądz to bardzo ładne miejsce więc mam nadzieję, że i my będziemy mieć tam szkolenie czy konferencję w najbliższym czasie.


O proszę, nie wiedziałem, że powstaje taki hotel jak Ibis Styles w Grudziądzu, a akurat moja żona jest jest z tamtych stron więc jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądać. Grudziądz to bardzo ładne miasto, dla osób, które lubią jeździć na rowerze to już w ogóle super.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits