Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak zorganizować swój dzień?
PostZamieszczono: 06 lut 2017, 19:35 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Barbara pisze:
Teraz plan kolejnego dnia robię na koniec poprzedniego. To daje mi poczucie panowania nad zaplanowanymi rzeczami. Wiem, ile mogę zrobić.

Oooo, to jest to! Myślę, że mnie zainspirowałaś do udoskonalenia mojego planowania :mrgreen: Ja dotąd zwykle planowałam z wyprzedzeniem tygodniowym. Robiłam to na przykład w niedzielę i wypisywałam sobie listę zadań, które muszę zrobić w danym tygodniu. Często jednak życie zweryfikowało moje (zwykle ambitne) plany i na koniec tygodnia okazywało się, że całe mnóstwo zadań znowu jest niewykonane... Ale taka codzienna weryfikacja listy zadań, a właściwie jej tworzenie może być dla mnie niezwykle pomocna :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zorganizować swój dzień?
PostZamieszczono: 03 kwie 2017, 10:20 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Boróweczka pisze:
Ja mam sekretarkę, która większość spraw ogarnia. Co oczywiście nie oznacza, że sama nie mam kalendarza, zarówno google jak i zwykłego :)

hehe, i to jest chyba najwłaściwsze rozwiązanie. Zarabiaj i daj zarobić innym ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zorganizować swój dzień?
PostZamieszczono: 03 kwie 2017, 10:45 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
Barbara pisze:
Kiedyś robiłam listę to-do na początku dnia. Wtedy wydawało mi się, że to najlepszy moment. Natomiast w pewnym momencie miałam poczucie, że "nie ogarniam kuwety", bo podczas tworzenia listy coś mnie odciągało, wpadała milion "ważnych" rzeczy i plan dnia się rozpływał. Teraz plan kolejnego dnia robię na koniec poprzedniego. To daje mi poczucie panowania nad zaplanowanymi rzeczami. Wiem, ile mogę zrobić.

Też próbowałam tego systemu - u mnie jest jeden problem. Wracając po zajęciach ok 22 czy nawet później marzę już tylko o szybkiej kolacji, prysznicu i spaniu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zorganizować swój dzień?
PostZamieszczono: 03 kwie 2017, 11:12 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 paź 2016, 09:06
Posty: 77
Boróweczka pisze:
Ja mam sekretarkę, która większość spraw ogarnia. Co oczywiście nie oznacza, że sama nie mam kalendarza, zarówno google jak i zwykłego :)

hmm... jest to jakiś kierunek. Może kiedyś też pomyślę o zatrudnieniu sekretarki... A nie, nie pomyślę - raczej stać mnie na to nie będzie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zorganizować swój dzień?
PostZamieszczono: 04 maja 2017, 15:22 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2017, 15:10
Posty: 50
Asia pisze:
Barbara pisze:
Teraz plan kolejnego dnia robię na koniec poprzedniego. To daje mi poczucie panowania nad zaplanowanymi rzeczami. Wiem, ile mogę zrobić.

Oooo, to jest to! Myślę, że mnie zainspirowałaś do udoskonalenia mojego planowania :mrgreen: Ja dotąd zwykle planowałam z wyprzedzeniem tygodniowym. Robiłam to na przykład w niedzielę i wypisywałam sobie listę zadań, które muszę zrobić w danym tygodniu. Często jednak życie zweryfikowało moje (zwykle ambitne) plany i na koniec tygodnia okazywało się, że całe mnóstwo zadań znowu jest niewykonane... Ale taka codzienna weryfikacja listy zadań, a właściwie jej tworzenie może być dla mnie niezwykle pomocna :)

Bo zapomniałaś o jeszcze jednym niewielkim elemencie:mierzyć siły na zamiary.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zorganizować swój dzień?
PostZamieszczono: 03 lip 2017, 13:06 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
A oprócz kalendarza google używacie jakichś narzędzi/aplikacji do zarządzania czasem? Okres wakacyjny zawsze mobilizuje mnie do działania i chciałabym coś jeszcze zmienić w swoim codziennym planowaniu pracy i życia prywatnego. W dobie smartfonów chyba nikogo nie dziwią już takie aplikacje. Liczę, że ktoś zainspiruje mnie swoim doświadczeniem w tym zakresie :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zorganizować swój dzień?
PostZamieszczono: 04 paź 2017, 14:10 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:04
Posty: 31
Ja mam żonę :) Ona za mnie z reguły wszystko planuje. Gdy więc np zadzwoni mama z propozycją przyjścia na obiad pierwsze co to pytam "kochanie, mamy coś zaplanowanego na niedzielę??" Osobiście jestem strasznie kiepski w planowaniu, ale grunt to się dobrze dobrać w małżeństwie ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zorganizować swój dzień?
PostZamieszczono: 25 paź 2017, 11:07 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:28
Posty: 39
Mariusz Duszyk pisze:
Ja mam żonę :) Ona za mnie z reguły wszystko planuje. Gdy więc np zadzwoni mama z propozycją przyjścia na obiad pierwsze co to pytam "kochanie, mamy coś zaplanowanego na niedzielę??" Osobiście jestem strasznie kiepski w planowaniu, ale grunt to się dobrze dobrać w małżeństwie ;)

hehehe, aleś się wycwanił :) Ja za to muszę wszystko ogarniać sama. Bywa ciężko, ale staram się uzupełniać na bieżąco kalendarz i nie brać sobie zadań na wyrost.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zorganizować swój dzień?
PostZamieszczono: 10 lis 2017, 13:04 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2017, 15:10
Posty: 50
Mariusz Duszyk pisze:
Ja mam żonę :) Ona za mnie z reguły wszystko planuje. Gdy więc np zadzwoni mama z propozycją przyjścia na obiad pierwsze co to pytam "kochanie, mamy coś zaplanowanego na niedzielę??" Osobiście jestem strasznie kiepski w planowaniu, ale grunt to się dobrze dobrać w małżeństwie ;)

Obyś tylko nie pomylił żony z sekretarką, bo to już może nie wyjść Ci na zdrowie ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak zorganizować swój dzień?
PostZamieszczono: 14 lis 2017, 17:02 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lis 2017, 16:00
Posty: 7
Lokalizacja: Łódź
Tak, często ustalanie planów ze sporym wyprzedzeniem czasowym nie wychodzi, będzie sukces, jak się wypełni około 20-30%. Dlatego ja też ustalam sobie najważniejsze rzeczy na dzień przed i zwykle zapisuję wszystko w smartfonie, bo nie zawsze mogę nosić przy sobie kalendarz. A telefonu jednak się nie zapomni.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits