Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 07:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Programy lojalnościowe
PostZamieszczono: 25 paź 2011, 11:10 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 paź 2011, 10:16
Posty: 27
Nie bawię sie w tego typu zabawy, na zakupy chodzę dlatego bo coś potrzebuję, a nie dlatego aby mieć pkt.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Programy lojalnościowe
PostZamieszczono: 27 paź 2011, 10:24 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 paź 2011, 10:03
Posty: 21
Dorota1 pisze:
A czy firmy na tym nie tracą? Bo w sumie wiele kasy przeznaczają na te nagrody, zniżki itd? Czy im to sięopłaca, przecież nie wszyscy należą do tych programów.


nie tracą!! Zyskują o wiele więcej niż inwestuję w tego typu programy i promocje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Programy lojalnościowe
PostZamieszczono: 31 paź 2011, 11:51 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 paź 2011, 19:23
Posty: 40
Takie programy lojalnościowe sa dobrym pomysłem, człowiek przywiazuje sie do jednego skluepu, robi w nim zakupy i dostaje za to prezent. Sama tak lubię, mam dwa sklepy w których zbieram pkt, najmilsze jest jak ju,ż ma uzbierane pkt i moge wymienic na nagrode:D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Programy lojalnościowe
PostZamieszczono: 27 lis 2011, 22:18 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lis 2011, 22:43
Posty: 13
Witam, w ciągu ostatnich lat robiło sie wiele tych programów lojalnościowych... mam 3 karty do supermarketów, zbieram pkt w tel i na stacji benzynowej. Jak dla mnie bomba, przy oakzji robienia zakupów dostaje gratisy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Programy lojalnościowe
PostZamieszczono: 18 lut 2012, 14:57 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2012, 13:10
Posty: 36
Aga_ pisze:
Witam, w ciągu ostatnich lat robiło sie wiele tych programów lojalnościowych... mam 3 karty do supermarketów, zbieram pkt w tel i na stacji benzynowej. Jak dla mnie bomba, przy oakzji robienia zakupów dostaje gratisy.


I ja lubię te programy, zawsze cos taniej kupie lub jakiś bonus dostane.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Programy lojalnościowe
PostZamieszczono: 04 maja 2017, 14:25 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Wiki12 pisze:
Aga_ pisze:
Witam, w ciągu ostatnich lat robiło sie wiele tych programów lojalnościowych... mam 3 karty do supermarketów, zbieram pkt w tel i na stacji benzynowej. Jak dla mnie bomba, przy oakzji robienia zakupów dostaje gratisy.


I ja lubię te programy, zawsze cos taniej kupie lub jakiś bonus dostane.

Tylko, że te bonusy i rabaty to mimo wszystko są bardziej "żeby się nazywało". Po prostu ludzie lubią promocje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Programy lojalnościowe
PostZamieszczono: 04 maja 2017, 15:08 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 paź 2016, 09:06
Posty: 77
Eugenia pisze:
Takie programy lojalnościowe sa dobrym pomysłem, człowiek przywiazuje sie do jednego skluepu, robi w nim zakupy i dostaje za to prezent. Sama tak lubię, mam dwa sklepy w których zbieram pkt, najmilsze jest jak ju,ż ma uzbierane pkt i moge wymienic na nagrode:D

Ojj nieprawda :P Ja tam mam w portfelu chyba z 5 albo 6 kart lojalnościowych i nadal robię zakupy tam, gdzie mi akurat po drodze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Programy lojalnościowe
PostZamieszczono: 01 cze 2017, 12:02 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
Alksa pisze:
Nie bawię sie w tego typu zabawy, na zakupy chodzę dlatego bo coś potrzebuję, a nie dlatego aby mieć pkt.

No to jest nas więcej :) Chociaż przyznam, że ostatnio gumowe warzywka w Lidlu bardzo mi się spodobały ;) Ale chodzę tam na zakupy najczęściej, bo mam najbliżej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Programy lojalnościowe
PostZamieszczono: 03 lip 2017, 11:27 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Programy lojalnościowe mają na celu zatrzymanie klienta na dłużej - aby wracał i wracał do danego sklepu. Problemem jest tylko to, że teraz każdy sklep ma swoją kartę lojalnościową ;) A mnie już zaczyna wkurzać, jeśli wybieram się na zakupy do galerii handlowej, odwiedzam wtedy koło 7 sklepów i w każdym chcą mi założyć taką kartę. I przez to, nawet jeśli będę mieć z tego jakieś profity, kart takowych nie zakładam. W portfelu mam już przynajmniej kilkanaście, a korzystam z jednej...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Programy lojalnościowe
PostZamieszczono: 03 wrz 2017, 19:28 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2017, 15:10
Posty: 50
Bożena pisze:
Nigdy nie byam i raczej nie bede lojalną klientką jednego sklepu. Chodzę tam gdzie są ciekawe promocje, chodzę tam gdzie wiem, ze jest produkt którego szukam.

A ja dzięki temu w portfelu mam właśnie więcej kart lojalnościowych, niż pieniędzy :P


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits