Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 02:37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 04 mar 2014, 10:56 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2013, 07:37
Posty: 3
Szkoleniom e-learningowym nie możemy też stawiać zbyt wysokich wymagań, bo przecież to nie to samo, co szkolenia w sali konferencyjnej.. szkolenia e-learningowe są świetne dla osób zabieganych i nie mających czasu na wyjazdy.. polecam:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 06 mar 2014, 16:57 
No to akurat są szkolenia dla mnie-ja wymagająca nie jestem :) Nie lubię przesiadywać na konferencjach-nudzą mnie i nie mam na nie czasu;P


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 07 mar 2014, 15:34 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05
Posty: 4
Faktycznie szkolenia e-learnigowe to super rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią siedzieć na sali konferencyjnej w ścisku i napięciu, kiedyś korzystałam z takiej oferty i byłam bardzo zadowolona z przeprowadzonego szkolenia..


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 10 mar 2014, 19:09 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2013, 17:10
Posty: 3
Różne są poglądy na ten temat, co jest w zasadzie oczywiste, bo każdy ma na to inne spojrzenie. Jeżeli chodzi o mnie to w tej kwestii jestem zwolenniczką tradycyjnych szkoleń "na żywo".


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 13 mar 2014, 20:17 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2013, 03:35
Posty: 5
Według mnie takie szkolenia są bardzo dobrym pomysłem jeśli chodzi o jakieś tematy prostsze. Poza tym brałam udział w takich szkoleniach i jestem jak najbardziej za.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 17 mar 2014, 15:50 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2013, 22:07
Posty: 2
Ja uwielbiam tego typu szkolenia, są wygodne i można z nich korzystać w domowym zaciszu.. nie wymagają zbędnych wyjazdów, a moim zdaniem są równie interesujące i efektywne... polecam każdemu:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 19 mar 2014, 15:25 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2013, 18:36
Posty: 3
Ja często korzystam z tego typu szkoleń, dlatego , że nie mam czasu na wyjazdy, a poza tym tego typu szkolenia można znaleźć naprawdę w niskich i przystępnych cenach, dlatego serdecznie polecam tą formę szkoleń:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 02 gru 2015, 08:21 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 wrz 2015, 08:19
Posty: 95
A ja jestem zdania,ze szkolenia e-learningowe mają bardzo wiele zalet. Szkolenie jest przez internet przed ekranem komputera. Dzieki temu można zaoszczędzić na wynajęciu sali oraz wszystko może zostać przeprowadzone w domowym zaciszu. Obecnie jest bardzo wiele firm, które prowadzą tego typu szkolenia.
Jak do tej pory wiele razy korzystaliśmy z tego typu oferty. Wszystko przeprowadzone w profesjonalny sposób. Maja tam dobre ceny ( jeśli kupuje się szkolenie grupowe dla większej liczby osób w firmie można liczyć tam na spore zniżki...). Mają tam bardzo dużą bazę szkoleń. Szczególnie dotyczących programów biurowych Jakiś czas temu w firmie zafundowaliśmy pracownikom kursy ms office bo wielu z nich miało z tym problemy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 21 sty 2016, 19:04 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Miałam okazję uczestniczyć w trzech kursach e-learningowych. Muszę powiedzieć, że to było bardzo ciekawe doświadczenie. Największą zaletą tego typu kursów jest fakt, że można w nich uczestniczyć w zasadzie w dowolnym, wybranym przez siebie, dogodnym czasie. Zazwyczaj odbywa się to w ten sposób, że dla uczestników udostępniona jest pewna platforma i na niej sukcesywnie pojawiają się materiały szkoleniowe. Każdy z uczestników ma za zadanie przerobić poszczególne lekcje, a po zakończeniu odbywa się sprawdzenie nabytej wiedzy poprzez test czy inne zadanie egzaminacyjne. Super sprawa!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 03 lip 2017, 17:43 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 paź 2016, 15:06
Posty: 6
Wybór studiów jest bardzo istotny. Trzeba zastanowić się co będziemy chcieli robić w życiu. Moim zdaniem architektura krajobrazu to bardzo fajny kierunek studiów. Może ktoś z was zdecyduje się na taki kierunek.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits