Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy każda praca może sprawiać radość? Jak to osiągnąć?
PostZamieszczono: 27 cze 2017, 13:16 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 mar 2017, 14:29
Posty: 14
Myślę, że każda. Jeśli tylko pracodawca będzie nas szanował i doceniał pracownika... Jeśli będziemy tę pracę mogli pogodzić z życiem rodzinnym itp. Wtedy powinna dać radość.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy każda praca może sprawiać radość? Jak to osiągnąć?
PostZamieszczono: 03 lip 2017, 12:57 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Jak tak czytam Wasze wypowiedzi w tym temacie, to stwierdzam, że może jeszcze nie wszystko stracone i jest szansa na to, abym zaczęła zawodowo zajmować się tym, co aktualnie jest moją pasją. Zawsze uwielbiałam fotografować ludzi. Wiem, że gdybym zajęła się tym na poważnie, mogłoby to być spełnieniem najskrytszych marzeń. Potrzebuję jednak mocniejszego "kopa", aby ten temat ruszyć, zwłaszcza, że musiałabym sporo zainwestować w lepszy sprzęt i jeszcze trochę szkoleń.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy każda praca może sprawiać radość? Jak to osiągnąć?
PostZamieszczono: 04 paź 2017, 14:08 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:04
Posty: 31
Asia pisze:
Jak tak czytam Wasze wypowiedzi w tym temacie, to stwierdzam, że może jeszcze nie wszystko stracone i jest szansa na to, abym zaczęła zawodowo zajmować się tym, co aktualnie jest moją pasją. Zawsze uwielbiałam fotografować ludzi. Wiem, że gdybym zajęła się tym na poważnie, mogłoby to być spełnieniem najskrytszych marzeń. Potrzebuję jednak mocniejszego "kopa", aby ten temat ruszyć, zwłaszcza, że musiałabym sporo zainwestować w lepszy sprzęt i jeszcze trochę szkoleń.

No to Ci tego Życzę :) Przecież z fotografii spokojnie da się wyżyć :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy każda praca może sprawiać radość? Jak to osiągnąć?
PostZamieszczono: 04 paź 2017, 14:20 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:16
Posty: 14
Dawid Opolski pisze:
Praca będzie sprawiała radość dopiero wtedy, gdy pracownik będzie znał cele firmy oraz utożsamiał się z nimi. Ważne jest także to, aby pracodawca starał się poznać faktyczne potrzeby zatrudnionych, dzięki czemu może zaplanować odpowiednie działania. Nie znaczy to bynajmniej, że poniesie z tego tytułu wyłącznie koszta. Zadowolony pracownik pracuje bowiem wydajniej i wyraża większe zaufanie względem firmy. W czasach rynku pracownika jest to bardzo istotne.

Ale wszystko zależy od ludzi. Niektórzy mają pełną satysfakcję, jeżeli mają ściśle wyznaczony plan działania i - przykładowo - powtarzalną robotę. Wcale nie muszą znać założeń firmy, jej wizji i misji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy każda praca może sprawiać radość? Jak to osiągnąć?
PostZamieszczono: 25 paź 2017, 11:05 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:28
Posty: 39
Ja znam człowieka, który pracuje w MPO. nawet sobie nie wyobrażacie jaki jest szczęśliwy. Po prostu cieszy się życiem. Także chyba wszystko zależy od człowieka i jego charakteru.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy każda praca może sprawiać radość? Jak to osiągnąć?
PostZamieszczono: 28 lut 2018, 15:19 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2018, 15:12
Posty: 18
Zdecydowanie nie każda praca jest dla każdego. Nie ma dwóch jednakowych osób. Nawet bliźniacy się różnią.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy każda praca może sprawiać radość? Jak to osiągnąć?
PostZamieszczono: 30 mar 2018, 13:44 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:38
Posty: 44
A mój znajomy rzucił ostatnio świetną pracę w korpo. Prestiżową, świetnie płatną. I założył własny biznes. Maluje obrazki. Twierdzi, że zarabia 1/4 tego, co do tej pory, ale jest szczęśliwy. I nikt mu nie wmówi, że pieniądze dają szczęście.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy każda praca może sprawiać radość? Jak to osiągnąć?
PostZamieszczono: 17 kwie 2018, 12:25 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 gru 2017, 15:43
Posty: 3
Mi najwięcej satysfakcji przynosi prowadzenie własnego biznesu - spędziłam dużo czasu w korporacjach i nie wróciłbym do tego za żadne skarby. Oczywiście na początku bywa trudno, trzeba pozyskać odpowiednie wsparcie finansowe na rozwój firmy, zdobywać kontakty biznesowe - to wszystko trwa i trzeba się na to przygotować, ale z własnego doświadczenia wiem, że warto :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy każda praca może sprawiać radość? Jak to osiągnąć?
PostZamieszczono: 31 maja 2018, 10:35 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:36
Posty: 56
Tak, każda praca może sprawiać radość. Tylko nie każdemu. Ale znam osobę, która np uwielbia swoją pracę w MPO, bo uwielbia prowadzić śmieciarkę :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy każda praca może sprawiać radość? Jak to osiągnąć?
PostZamieszczono: 01 paź 2018, 09:38 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 paź 2018, 09:20
Posty: 34
nataliasw pisze:
Mi najwięcej satysfakcji przynosi prowadzenie własnego biznesu - spędziłam dużo czasu w korporacjach i nie wróciłbym do tego za żadne skarby. Oczywiście na początku bywa trudno, trzeba pozyskać odpowiednie wsparcie finansowe na rozwój firmy, zdobywać kontakty biznesowe - to wszystko trwa i trzeba się na to przygotować, ale z własnego doświadczenia wiem, że warto :)

Gratuluję :) też mam nadzieję założyć kiedyś własną firmę, póki co jeszcze nie czas.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits