Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: szkolenie z motywacji
PostZamieszczono: 12 maja 2009, 12:09 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 maja 2009, 11:57
Posty: 1
Witam, dopiero rozpoczynam swoją przygodę ze szkoleniami,teraz ucze się jak przygotować warsztat z tematu sztuka motywacji. Pomysł mam, ale brakuje mi ciekawych ćwiczeń na warsztat. Widząc Twoją specjalizację, zwracam się z prośbą o podpowiedź jakie ćwiczenia są już przez Ciebie wykorzystane, atrakcyjne, pobudzające grupę do myślenia?
Będę wdzięczna za pomoc bardziej doświadczonej Trenerki :)
Pozdrawiam Agata


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z motywacji
PostZamieszczono: 19 maja 2009, 21:20 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 mar 2009, 15:21
Posty: 33
Witaj,
trudno odpowiedzieć na Twoje pytanie bo sama motywacja to bardzo szeroki temat. Spróbuj poszukać interesujących ćwiczeń w "Grach szkoleniowych" wydanych przez Oficynę Ekonomiczną. Czasem są one po prostu inspiracją do stworzenia czegoś nowego. Szukając spróbuj zawęzić temat do konkretnych umiejętności, które chcesz przećwiczyć z uczestnikami szkolenia.

Powodzenia ;-)

_________________
Aleksandra Chrapko - Trener AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z motywacji
PostZamieszczono: 23 maja 2009, 16:15 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 maja 2009, 15:55
Posty: 6
Witam! Mam jedno pytanie które mnie nurtuję od dłuższego czasu. Mianowicie czy posiadanie zbyt dużej motywacji, może przynieść złe skutki, czy może być gorzsze od jej braku?? Pozdrawiam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z motywacji
PostZamieszczono: 25 maja 2009, 13:45 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2009, 19:28
Posty: 7
Moim zdaniem motywacja, to coś pozytywnego w życiu, a to co dobre nie może być złe.

_________________
good


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z motywacji
PostZamieszczono: 26 maja 2009, 10:46 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 maja 2009, 18:06
Posty: 27
Kamillos pisze:
Witam! Mam jedno pytanie które mnie nurtuję od dłuższego czasu. Mianowicie czy posiadanie zbyt dużej motywacji, może przynieść złe skutki, czy może być gorzsze od jej braku?? Pozdrawiam.


Jest takie powiedzenie: " zbyt duża gorliwość jest gorsza od faszyzmu". :P. Najlepiej zachować złoty środek. :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z motywacji
PostZamieszczono: 12 cze 2009, 12:02 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 mar 2009, 15:21
Posty: 33
Kamillos pisze:
Witam! Mam jedno pytanie które mnie nurtuję od dłuższego czasu. Mianowicie czy posiadanie zbyt dużej motywacji, może przynieść złe skutki, czy może być gorzsze od jej braku?? Pozdrawiam.



Zbyt duża motywacja może prowadzić do niezdrowych ambicji i na to trzeba uważać i pod tym kątem się kontrolować. Poza tym osoby z dużą motywacją (ale nie chorobliwą) mają większe szanse na osiąganie sukcesu, bo im się chce ;-)

Pozdrawiam

_________________
Aleksandra Chrapko - Trener AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z motywacji
PostZamieszczono: 15 sty 2010, 10:41 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 mar 2009, 13:39
Posty: 46
Uważam, że każdego z nas coś motywuje i motywacja odgrywa ważną rolę w życiu. Gdybym jej nie miała, to nie spełniałabym swoich marzeń. To właśnie na tym polu można doskonale ćwiczyć ten wewnętrzny stan ducha.

Zgadzam się z Olą, że ktoś zmotywowany może przenosić góry i szybciej odnosi sukcesy. Nie warto bać się w życiu porażek, bo one uczą i dają powera do zmian.

Jak sama nazwa mówi, mając motyw (czyli odpowiedni bodziec), podejmujemy konkretne działanie i cel jest w zasięgu ręki :-). Osobiście bez motywacji nie mogłabym żyć i ulepszać otaczającej mnie rzeczywistości. Życie jest piękne i warto cieszyć się nim w pełni.

_________________
------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z motywacji
PostZamieszczono: 05 maja 2010, 08:42 
elami pisze:
Uważam, że każdego z nas coś motywuje i motywacja odgrywa ważną rolę w życiu. Gdybym jej nie miała, to nie spełniałabym swoich marzeń. To właśnie na tym polu można doskonale ćwiczyć ten wewnętrzny stan ducha.

Zgadzam się z Olą, że ktoś zmotywowany może przenosić góry i szybciej odnosi sukcesy. Nie warto bać się w życiu porażek, bo one uczą i dają powera do zmian.

Jak sama nazwa mówi, mając motyw (czyli odpowiedni bodziec), podejmujemy konkretne działanie i cel jest w zasięgu ręki :-). Osobiście bez motywacji nie mogłabym żyć i ulepszać otaczającej mnie rzeczywistości. Życie jest piękne i warto cieszyć się nim w pełni.



DOKŁADNIE TAK!!!

Mając motywację można góry przenosić.

Zastanawia mnie tylko fakt, czemu jeszcze motywacja ciągle w sporej ilości firm jest tematem mało znanym (aczkolwiek pomału zmienia się to na lepsze). Umiejętność odpowiedniego nastawienia ludzi do pracy (zmotywowania) to jeden z ważniejszych elementów jaki powinien posiadać nasz pracownik, gdyż od niego zależy efektywność jego pracy, a przecież na tym nam najbardziej zależy.

Jak poprzednicy i ja mam swoje motywy, które sprawiają, że robię rzeczy których normalnie nie byłbym w stanie nawet ruszyć - wszystko dzięki odpowiedniej motywacji i nastawieniu :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie z motywacji
PostZamieszczono: 04 mar 2013, 17:54 
a mi bardzo podoba się motto na stronie szkoleń z motywacji Pani Renaty Wasylów : "Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą Twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki." Mark Twain. Motywując siebie czesto zapominamy, że otoczenie jest tak ważne przy realizacji zamierzeń! A o tym ja najczęściej zapominam.... W ogóle polecam szkolenia Pani Renaty http://renata.wasylow.com/ Ja jestem bardzo zadowolona


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits