Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hotel czy restauracja?
PostZamieszczono: 07 sty 2016, 11:14 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 kwie 2015, 18:35
Posty: 6
Co lepiej sprawdza się jeśli idzie o organizację szkolenia?
Hotele czy restauracje?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hotel czy restauracja?
PostZamieszczono: 07 sty 2016, 12:26 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lis 2014, 13:31
Posty: 34
mi się wydaje ze jednak bardziej hotel. Jest tam cale zaplecze techniczne, no i odpowiednie warunki. My np. organizujemy konferencje albo szkolenia w Hotelu Jaworowy Dwór pod Warszawą. Mamy tam do dyspozycji 3 sale roznej wielkosci, w zaleznosci ile osob ma przyjechac, sa w pelni wyposazone pod wzgledem multimedialnym


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hotel czy restauracja?
PostZamieszczono: 16 wrz 2016, 07:28 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2014, 14:42
Posty: 42
hotel zdecydowanie. restaurację ciężko wynająć całą na kilka godzin, w hotelu są sale konferencyjne do tego przygotowane. a ijezeli kontrahent ma zostac na noc to od razu tam rezerwujesz nocleg i ma blisko gość na konferencję :) polecam osobiście rialto w warszawie, bardzo elegacnko hotel, cenowo w miarę znośnie jak na standard 5 gwiazdek


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hotel czy restauracja?
PostZamieszczono: 30 wrz 2016, 13:19 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2015, 13:21
Posty: 34
Raczej hotel. One zazwyczaj są bardziej przystosowane do konferencji niż restauracje. Z resztą konferencje są czesto kilkudniowe, więc jesli organizować w restauracji to trzeba i tak szukać noclegów dla gości. Wygodniej raczej w jednym miejscu. Ale hotel tez musi być odpowiedni nie pierwszy lepszy. Wyższy standard i przygotowany na takie eventy, czyli posiadać odpowiednią salę, sprzęt, być w stanie zapewnić catering. Ale są takie dobre miejsca, np. hotel Delfin w Białej Podlaskiej. Niedawno byłam tam na konferencji i przypadł mi do gustu :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hotel czy restauracja?
PostZamieszczono: 18 gru 2016, 16:51 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2014, 13:06
Posty: 49
My mieliśmy w hotelu ostatnio i było świetnie. Byliśmy tam 2 dni więc był nocleg. Bardzo eleganckie miejsce, pościel prześliczna z tego co się orientowałam od firmy Adamaszek- Horeca, dodawała uroku całemu wnętrzu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hotel czy restauracja?
PostZamieszczono: 17 maja 2017, 09:27 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sie 2016, 14:55
Posty: 15
Jeśli goście będą przyjezdni, to wg mnie obowiązkowo hotel. Zresztą nie tylko z tego powodu - w hotelu, w przeciwieństwie do samej restauracji, nieraz są też różne udogodnienia typu sauna, sala fitness. Po konferencji goście mogą więc wypocząć :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hotel czy restauracja?
PostZamieszczono: 04 gru 2017, 17:34 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2014, 13:06
Posty: 49
Ja jestem jednak za hotelem. Goście którzy przyjeżdżają z daleka mają od razu zagwarantowany nocleg pomiędzy dwoma dniami szkoleń. Najlepiej, żeby to był hotel z restauracją i wtedy można też liczyc na posiłek. Bardzo miło wspominam konferencję w hotelu best western efekt express w krakowie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hotel czy restauracja?
PostZamieszczono: 09 sty 2018, 16:29 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lis 2014, 13:31
Posty: 34
Ja będąc zauroczona moim ostatnim wyjazdem, o którym tu już pisałam chwilę temu jestem zdecydowanie przy hotelu. Tak jak wspominałam byłam w Grand Lubicz w Ustce i takie miejsca nie mają sobie równych, bo: a) zazwyczaj mają własne restauracje (problem w ogóle zdaje się znikać, skoro można mieć restaurację i hotel w jednym to po co wybierać restaurację?) b) często mają fajne zaplecze wypoczynkowe (zwłaszcza przydatne przy długich szkoleniach) c) ceny wcale nie muszą być większe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hotel czy restauracja?
PostZamieszczono: 12 lut 2018, 18:58 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 295
Szukając miejsca, w którym moglibyśmy zorganizować szkolenie pod uwagę wziąć się powinno w pierwszej kolejności jego lokalizację. Świetnie byłoby, gdyby był położony z dala od zgiełku miasta, otoczony naturą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hotel czy restauracja?
PostZamieszczono: 20 mar 2018, 12:04 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 cze 2016, 19:09
Posty: 9
Myślę, że dużo lepszą opcją będzie hotel. Gości przyjezdnych można od razu na miejscu zakwaterować. Wydaje mi się, że event zorganizowany w takim miejscu będzie niezapomnianym przeżyciem :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits