Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 03 lip 2017, 12:27 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Też jestem zdania, że nie powinno się na siłę gonić co poniektórych osób, aby uczestniczyły w integracjach. Niektórzy mają taki charakter i sposób bycia, że po prostu nie lubią lub nie chcą brać udziału w podobnych eventach. Jeśli tylko realizują się w swojej pracy zawodowej, to nie ma co im utrudniać bytności w firmie - niech skupią się na tym co lubią i umieją robić ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 25 paź 2017, 10:42 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:16
Posty: 14
A ja bardzo lubię imprezy integracyjne :) Można wreszcie na moment legalnie się wyrwać z domowego kieratu ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 10 lis 2017, 12:46 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:28
Posty: 39
Kacper_98 pisze:
A ja bardzo lubię imprezy integracyjne :) Można wreszcie na moment legalnie się wyrwać z domowego kieratu ;)

No jeżeli w domu nie czujesz się dobrze, to oczywiście, lepiej uciekać w pracę, lub w "służbowe imprezy"... Ale to chyba mimo wszystko nie jest najlepsze rozwiązanie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 04 gru 2017, 17:49 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2014, 13:06
Posty: 49
Warto uczestniczyć w takich imprezach integracyjnych. Ja teraz w grudniu będę odpowiedzialna za organizację wigilii pracowniczej i jestem już umowiona z firmą Catering Arts, aby nam wszystko przygotowali. To dobra i sprawdzona firma cateringowa.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 31 gru 2017, 16:59 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:28
Posty: 39
ewka pisze:
Warto uczestniczyć w takich imprezach integracyjnych. Ja teraz w grudniu będę odpowiedzialna za organizację wigilii pracowniczej i jestem już umowiona z firmą Catering Arts, aby nam wszystko przygotowali. To dobra i sprawdzona firma cateringowa.

My nie korzystamy z żadnych firm. Wigilie zawsze są składkowe :) I każdorazowo każdy przynosi coś dobrego. Zauważyłam, że to bardzo integruje ludzi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 09 sty 2018, 16:27 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lis 2014, 13:31
Posty: 34
Mój pracodawca ostatnio nas bardzo zaskoczył, bo zrobił nam mini wigilijkę w hotelu. Niby nic dziwnego, ale mają spa, więc była to dla nas praktycznie nagroda. :) Było naprawdę super, całość miała charakter dwudniowego wyjazdu integracyjnego. Odpoczęliśmy troszeczkę, posiedzieliśmy w saunie i wróciliśmy do domów :) Oby więcej takich szefów i takich integracji :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 02 lut 2018, 16:57 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lut 2018, 16:54
Posty: 1
Ja jestem jak najbardziej za imprezami. Zawsze to dobry sposób żeby się zintegrować, później miło się pracuje. Ostatni byłem na imprezie gdzie występował mistrz we freestylu z piłką, to było naprawdę świetne. Więc jak widzisz zawsze można zobaczyć coś ciekawego :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 30 kwie 2018, 21:21 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:36
Posty: 56
A czy są tutaj może współmałżonkowie takich osób? Może Wy się wypowiecie co myślicie, co czujecie gdy wasz mąż/żona wyjeżdża na parę dni na integracyjne szaleństwo?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 24 maja 2018, 08:06 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 wrz 2015, 15:26
Posty: 113
Miejscówki pod imprezy integracyjne są teraz po prostu genialne. Można sobie naprawdę zorganizować coś tak niesamowitego, że sami tego nie ogarniecie. A atrakcji macie tam po prostu ogrom.
Sprawdźcie sobie listę. Kajaki, basen, kort, plaża...
Nudzić się na pewno nie będziecie ;-)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 28 cze 2018, 14:49 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2018, 15:12
Posty: 18
Mnie najbardziej jest żal mojej żony, która strasznie przeżywa, gdy muszę jechać na taką imprezę. A imprez u nas sporo i niestety osób towarzyszących brać nie możemy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits