Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: jak wrócić do zawodu
PostZamieszczono: 03 kwie 2015, 10:25 
Witam ... od pięciu lat nie pracuję ponieważ wychowywałam dwie córeczki, obie poszły już do przedszkola więc teraz czas na mnie. Co myślicie o kursie księgowości 1, 2, 3 stopnia? ktoś kończył taki kurs ? można znależć po nim pracę? dodam ,że mam wyższe wykształcenia w tym kierunku ale już dawno nie pracowałam w zawodzie a przepisy się zmieniają więc zanim podejmę jakąś pracę chciałabym odświeżyć moją wiedzę i zapisać na jakieś szkolenia...prosze o rady bo nie wiem czy tracić czas i pieniądze na coś co nie przyniesie efektów, a księgowość zawsze była moja pasją ....


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak wrócić do zawodu
PostZamieszczono: 03 kwie 2015, 13:55 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 kwie 2015, 18:11
Posty: 1
Podpisuję się rękami i nogami pod pytaniem, chociaż nie tyle w moim imieniu co w imieniu żony, bo sytuacja jest podobna. Na jakiś czas musiała wylecieć z branży przez problemy zdrowotne, ale na szczęście już wszystko jest w jak najlepszym porządku i chętnie wróciłaby do pracy, o ile można siedzieć w domu, jak to mówi. Tylko nie wie czy pójście na taki kurs to dobry pomysł czy może jakoś inaczej.

_________________
http://psi.wroc.pl/urzadzenia-fiskalne/ ... zestochowa - urządzenia fiskalne oddziału w Czewie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak wrócić do zawodu
PostZamieszczono: 04 kwie 2015, 11:26 
Akurat z finansami mam niewiele wspólnego, ale i tak się wypowiem, bo sytuacja dobrze mi znana. Jedno dziecko, drugie dziecko i wyleciałam z branży, też dość dynamicznej. Żeby wrócić do zawodu musiałam odświeżyć wiedzę - poszłam na jeden kurs, później na drugi i po pół roku z certyfikatem w dłoni znalazłam super pracę. Warto zainwestować w siebie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak wrócić do zawodu
PostZamieszczono: 07 kwie 2015, 02:04 
Zawsze warto inwestować w siebie i kształcić się na różne sposoby :) Dlatego warto znaleźć sobie dobry kurs, najlepiej kilkudniowy, gdzie wiedza jest przyswajana stopniowo, a nie od razu jednego dnia, bo wtedy ciężko jest zapamiętać wszystkie informacje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak wrócić do zawodu
PostZamieszczono: 07 kwie 2015, 14:08 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 gru 2013, 14:07
Posty: 4
Nie wierzę w kursy instant, bo czego tak naprawdę można nauczyć się przez jeden dzień? Nie wierzę równiez w skutecznosc kursów bezpłatnych. Piszę to z autopsji. Ktoś, kto chce się naprawdę czegos nauczyc, musi zaplacic i poswiecic sporo na to czasu. nie ma innej opcji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak wrócić do zawodu
PostZamieszczono: 08 kwie 2015, 14:36 
Po tak długiej przerwie w pracy księgowej najlepiej zapisać się na jakiś kurs, bo rzeczywiście mogło dojść dużo nowych przepisów podatkowych. Oraz żeby nauczyć się obsługi programów księgowych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak wrócić do zawodu
PostZamieszczono: 07 paź 2015, 13:41 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 paź 2015, 09:54
Posty: 2
Dokładnie uważam jak mój przedmówca, szkolenia i kursy powinny w jakimś stopniu załatwić sprawę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak wrócić do zawodu
PostZamieszczono: 10 lut 2016, 16:52 
Offline
Początkujący
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2014, 12:16
Posty: 11
moze jakies studia podyplomowe?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak wrócić do zawodu
PostZamieszczono: 02 sty 2017, 15:17 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
VIRGIEUK2010 pisze:
Nie wierzę w kursy instant, bo czego tak naprawdę można nauczyć się przez jeden dzień? Nie wierzę równiez w skutecznosc kursów bezpłatnych. Piszę to z autopsji. Ktoś, kto chce się naprawdę czegos nauczyc, musi zaplacic i poswiecic sporo na to czasu. nie ma innej opcji.

To jest niestety prawda. Ale kursy bezpłatne również są potrzebne - pomagają w podjęciu decyzji, czy rzeczywiście pragniemy rozwijać się (na studiach, czy poważniejszych, płatnych kursach) w danej branży.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak wrócić do zawodu
PostZamieszczono: 09 lut 2018, 13:27 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 lut 2018, 13:25
Posty: 3
Przede wszystkim ciężką pracą - na pewno wiedza została, należy tylko chcieć i poświęcić na to wystarczająco dużo czasu L: )


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits