Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: jedzenie w pracy
PostZamieszczono: 07 mar 2018, 11:52 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lut 2018, 09:34
Posty: 4
U nas niestety nie ma mikrofalówki w pracy, więc często jestem zmuszona coś zamówić, jeśli mam ochotę na ciepłe danie. A tak to przeważnie blenduje sobie warzywa i owoce to jest moim posiłkiem w trakcie pory obiadowej. Odkąd kupiłam nowy blender Kernau posiadający więcej funkcji niż poprzedni to ciągle coś blenduje. Co tylko się da ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jedzenie w pracy
PostZamieszczono: 31 sie 2018, 17:43 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lis 2016, 14:00
Posty: 2
My w pracy mamy totalnie urządzoną kuchnię, wszystko tam jest, nawet są durszlaki :D Ogólnie wszystko w tej kuchni. Cały obiad na upartego dałoby się zrobić od podstaw ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jedzenie w pracy
PostZamieszczono: 31 sty 2019, 22:38 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 wrz 2017, 21:42
Posty: 5
Zauważyłem, że w naszym kąciku kuchennym zaczyna coraz częściej brakować miejsca w lodówce. Zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś nowego sprzętu, żeby wszyscy mogli komfortowo przechowywać jedzenie. Mam na oku kilka modeli https://www.sferis.pl/lodowki-1909 ale dobrze by było, żeby ktoś mi doradził na co warto zwrócić uwagę przy wyborze tego typu sprzętu?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jedzenie w pracy
PostZamieszczono: 08 lut 2019, 15:02 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lut 2019, 14:54
Posty: 9
Staram się mieć zawsze przygotowane wcześniej w domu jedzenie i zazwyczaj odgrzewam je w pracy. Wiadomo, zdarzają się dni, kiedy nie ugotuję obiadu, to wtedy najczęściej coś zamawiam lub kupuję gotowe jedzenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jedzenie w pracy
PostZamieszczono: 17 cze 2019, 10:41 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 sty 2018, 12:01
Posty: 7
Zawsze staram się robić samodzielnie jakieś jedzenie do pracy. Ale wiadomo, zdarzają się czasem dni, że trzeba coś zamówić lub kupić gotowy obiad w stołówce.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jedzenie w pracy
PostZamieszczono: 26 lip 2019, 11:17 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lut 2018, 12:35
Posty: 4
Zawsze staram się w domu przygotować jedzenie do pracy, żeby później nie musieć niczego zamawiać. Ponieważ takie jedzenie na mieście sporo kosztuje i nie zawsze jest zdrowe lub smaczne :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jedzenie w pracy
PostZamieszczono: 09 sie 2019, 20:02 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lip 2019, 08:58
Posty: 15
Ja do pracy zawsze robie sobie zdrowe przekaski. Posiadam sprzety takie jak https://zlotywidelec.pl/mandolina-do-wa ... e-julienne i do tego elektryczna krajalnice dzieki czemu szybciej i wygodniej udaje mi sie to wszystko przyrzadzac. Polecam kazdemu, bo raz kupicie i macie na lata :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jedzenie w pracy
PostZamieszczono: 29 paź 2019, 18:35 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
hahaha dobre, co polecacie do jedzenia?


Ostatnio zmieniony 14 gru 2019, 18:35 przez teoreticus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jedzenie w pracy
PostZamieszczono: 29 lis 2019, 15:08 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sty 2017, 15:01
Posty: 95
Ja uwielbiam jeżeli mam czas przygotowac sobie coś lepszego do pracy niż zwykłe kanapki. Czasami mi się udaje. Pożywny obiadek w robocie to coś czego często potrzebuje w czasie przerwy. Ostatnio inspiruje się portalem kulinarnym https://mowisalmon.pl/przepisy/pieczony-losos-teriyaki/ .


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jedzenie w pracy
PostZamieszczono: 14 gru 2019, 18:35 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
Podobni taki chleb razowy jest o wiele zdrowszy od normalnego, białego pieczywa - szczególnie bułek. Jeżeli nie wiecie, gdzie dostać sprawdzony, dobry chle, to od siebie mogę polecić tę stronę : https://ranozebrano.pl/product-2103-chl ... wy-ok-500g ponieważ znajdziecie tam spory wybór zdrowych i ekologicznych produktów spożywczych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits