Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 02:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: szkolenia z map mysli
PostZamieszczono: 01 cze 2010, 16:13 
Mindmapping jest wam na pewno znany.
Co o nim sądzicie? Wierzycie w jego skuteczność? A może sami próbowaliście okiełznać swoją prawą i lewą półkulę i wykrzesać z nich jak najwięcej efektywności i kreatywności.
Trafiłam ostatnio na firmę zajmująca sie szkoleniami z tej tematyki i zastanawiam się czy nie wypróbować ich oferty.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia z map mysli
PostZamieszczono: 07 cze 2010, 11:57 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 11:53
Posty: 5
Zdecydowanie wierze w jego skuteczność - świetna metoda zapamiętywania i wykorzystywania naszej wiedzy i pamięci. Co to za firma, nie wiedziałam, ze ktoś robi szkolenia z tego zakresu. Ja osobiście spotkałam się z tym na studiach i bardzo mi się podobała ta technika. Polecam wszystkich. Sama zaraz poszukam w necie gdzie te szkolenia są organizowane i zaproponuje firmie, żeby nas na takie wysłała.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia z map mysli
PostZamieszczono: 09 cze 2010, 13:00 
Firma nazywa się May Agency.
Trenerzy mają międzynarodowe certyfikaty przyznawane przez Buzan Online Ltd, także kadra jest profesjonalna.
Poza tym sporo czytam ostatnio na temat mindmappingu i moim zdaniem zdecydowanie może okazac się przydatny w naszej firmie.
No i będzie jakimś urozmaiceniem, prawda? :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia z map mysli
PostZamieszczono: 29 cze 2010, 13:05 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 cze 2010, 12:57
Posty: 2
ja też wierzę w skuteczność tej techniki, można w bardzo łatwy sposób się zorganizować. Poukładać, co mamy zrobić danego dnia. I nie tylko pomaga w organizacji czasu, ale też w kreatywnym myśleniu. A słyszeliście o programie na iPhona iMindMapping??
Koleżanka z pracy go ma i może sobie mapować kiedy tylko zechce. A wy co myślicie o takim programie??


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia z map mysli
PostZamieszczono: 29 cze 2010, 13:16 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:58
Posty: 32
Przyznam się, że do tej pory nie wierzyłam, że ktoś może mi pomóc w zorganizowaniu mojego dnia. Mam z tym problem, stale brakuje mi czasu. No i do tego ta kreatywność...zy można jej się nauczyć? Wydawało mi się, że nie, ale czytając wasze opinie chyba zmienie zdanie. Muszę pójść na to szkolenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia z map mysli
PostZamieszczono: 02 lip 2010, 13:55 
Z tą kreatywnoscią bywa różnie, bowiem, aby ja w pełni w sobie rozwinąć trzeba naturalnie ja w sobie posiadać.
Można ją podszkolić na szkoleniu z mindmappingu, ale samo szkolenie nie wystarczy - trzeba dużo nad soba pracowac.
Przede wszystkim rozwiązywąć zagadki kreatywne i starac sie jak najczęściej myslec abstrakcyjnie.
No i mapy. tworzyć jak najczęściej mapy myśli, bo to własnie one prowokują nas do spojrzenia na zagadnienie z innej niż wczęśniej perspektywy.
Warto było się spotkać z panem Jarkiem Mateńskim ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia z map mysli
PostZamieszczono: 05 lip 2010, 15:13 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 11:53
Posty: 5
Co do metody mapowania to faktycznie ostatnio coraz więcej sie o tym słyszy, Google ma już opcję wyszukiwania informacji przez takie techniki, ostatnio tez coś o Facebooku słyszałam, więc to tylko potwierdza przydatność takiej metody.
"Melyssa" dzięki za informację, już byłam na stronie i szukałam szkoleń, prawdę mówiąc spodziewałam się, że będą bardzo drogie bo to dość oryginalna technika i jest tylko 2 trenerów w Polsce, którzy mogą to profesjonalnie poprowadzić, a jak się okazało ceny są bardzo ok.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia z map mysli
PostZamieszczono: 18 lip 2010, 12:39 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:39
Posty: 47
Chętnie poszedł bym na takie szkolenie, brzmi bardzo zachęcająco.
Melyssa piszesz, że oprócz szkolenia trzeba dać duże z sibie, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. To prawda, musimy się starać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia z map mysli
PostZamieszczono: 10 sie 2010, 16:45 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2010, 16:33
Posty: 2
Tematyka rzeczywiście bardzo ciekawa, przeglądnąłem stronę agencji, o której agencji wspominaliście (may agency) i zaimponowała i ilość i kompleksowość oferowanych szkoleń.
Z tego co wiem wynika, że samo szkolenie do dopiero początek. Później zostaje jeszcze ciężka praca nad doskonaleniem tej techniki.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia z map mysli
PostZamieszczono: 11 sie 2010, 19:12 
Kiedy pierwszy raz usłyszałem o mapach myśli byłem sceptyczny co do skuteczności tego narzędzia. Jednak teraz po kilku latach stosowania muszę stwierdzić że jest bardzo skuteczne. Osobiście polecam nabycie tych umiejętności, przez szkolenie czy po prostu korzystając z ogólnodostępnych materiałów. To się po prostu przydaje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits