Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: szkolenie przez wakacje
PostZamieszczono: 07 lip 2017, 12:43 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 gru 2015, 18:59
Posty: 17
Takie szkolenie to na pewno świetny pomysł. Jakby nie patrzeć, znajomość języków obcych to dzisiaj podstawa. Sama od jakiegoś czasu szukam informacji na temat różnego rodzaju szkoleń i takim sposobem natrafiłam na blog Most Wanted! oraz artykuł dotyczący szkoleń twardych. Warto się z nim zapoznać, ponieważ po pierwsze porusza ciekawą tematykę, a po drugie artykuł został napisany przez ekspertów i tutaj na pewno mamy możliwość sporo się dowiedzieć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie przez wakacje
PostZamieszczono: 03 wrz 2017, 19:29 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2017, 15:10
Posty: 50
Asia pisze:
A ja mam plan na swój rozwój podczas wakacji :) Chciałabym podszkolić angielski, bo wkrótce będę musiała go bardziej "profesjonalnie" używać w pracy, więc na swój 2-tygodniowy wypoczynek w ciepłych krajach zabieram podręcznik, słownik i zeszyt, a także nagrania, które pomogą mi w samodzielnej nauce języka :) Mam zamiar w większości leżeć na plaży, więc nie będę "tylko" leżeć, ale również wkuwać :) To się nazywa połączenie przyjemnego z pożytecznym, no nie? :mrgreen:

Ja bym tak nie wypoczęła. Jak plaża to plaża, jak wkuwanie to wkuwanie. Poza tym nauka w plenerze zawsze mnie rozpraszała. Ale ukłony dla Ciebie, jeżeli w ten sposób dajesz radę, podziwiam ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie przez wakacje
PostZamieszczono: 04 paź 2017, 14:38 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:28
Posty: 39
Dla mnie wakacje to wakacje. I nie ba wtedy żadnego szkolenia się czy działania. Wyłącznie odpoczynek. Wiem, mało to rozwojowe, ale czasem też trzeba się zresetować dla zachowania sprawności umysłu :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie przez wakacje
PostZamieszczono: 01 lut 2018, 13:07 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
A co jeżeli ktoś po prostu lubi się szkolić? Tak jak inny grać w piłkę, opalać się czy pływać? Wakacje to wakacje, niech każdy robi co uważa :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie przez wakacje
PostZamieszczono: 30 mar 2018, 14:15 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:35
Posty: 21
Bartek 25 pisze:
A co jeżeli ktoś po prostu lubi się szkolić? Tak jak inny grać w piłkę, opalać się czy pływać? Wakacje to wakacje, niech każdy robi co uważa :)

No to chyba już jakieś zboczenie jest ;) A tak na poważnie - nie wyobrażam sobie, abym podczas urlopu nie miała gdzieś wyjechać na zasłużony wypoczynek. Nawet jeżeli miałby to być piknik pod miastem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie przez wakacje
PostZamieszczono: 31 maja 2018, 11:08 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:04
Posty: 31
Wakacyjne szkolenie - tak. Ale połączone z przyjemnością. Nie wiem, kurs językowy w egzotycznym państwie połączony ze zwiedzaniem, nauka pływania, surfingu itp...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie przez wakacje
PostZamieszczono: 11 cze 2018, 13:29 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 cze 2018, 13:24
Posty: 1
Są organizowane szkolenia w zakresie prawa jazdy dla studentów. Dużo szkól w okresie wakacji prowadzi takie kursy z promocyjnymi cenami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie przez wakacje
PostZamieszczono: 18 cze 2021, 15:21 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 cze 2021, 15:17
Posty: 4
Lokalizacja: Rzeszów
Szkolenia mogą nas naprawdę rozwinąć, warto w nie zainwestować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie przez wakacje
PostZamieszczono: 28 cze 2021, 11:57 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 sty 2018, 23:28
Posty: 176
Prowadzę kurs z kosmetologii i powiem wam, że gdyby nie wentylatory ze sklepu https://www.clatronic.pl/wentylatory/ to w te upały by nam nie szło, ale dzięki nim dajemy radę. Ten sprzęt jest niezastąpiony, kiedyś posiadałam wiatraki i nie były one tak solidne jak te wentylatory.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie przez wakacje
PostZamieszczono: 30 sie 2021, 15:20 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sie 2021, 15:14
Posty: 6
Lokalizacja: Warszawa
Również chciałabym dowiedzieć się więcej w tym temacie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits