Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 13 mar 2010, 15:55 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:00
Posty: 59
Hehe no tak, ogólnie jestem zdania, że nasz wygląd ma wpływ na nasze życie. Osoby atrakcyjne mają w życiu łatwiej i lepiej nie uważacie? Dlatego przypuszczam, że do takiej blond piękności dużo osób by się zapisało...pewnie większość to faceci. Dlatego jeśli szkolenia są dla meżczyzn niech wtedy prowadzi kobieta te szkolenia, sukces gwarantowany!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 24 mar 2010, 23:53 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:36
Posty: 46
Na mnie "dobrze działają" ;) osoby po których widać, żę znają się na rzeczy. Podkreślam, które na prawdę znają się na rzeczy, wiedzą co mówią, i nic ich nie zagnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 30 mar 2010, 14:41 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:05
Posty: 37
Darkoss pisze:
Hehe no tak, ogólnie jestem zdania, że nasz wygląd ma wpływ na nasze życie. Osoby atrakcyjne mają w życiu łatwiej i lepiej nie uważacie? Dlatego przypuszczam, że do takiej blond piękności dużo osób by się zapisało...pewnie większość to faceci. Dlatego jeśli szkolenia są dla meżczyzn niech wtedy prowadzi kobieta te szkolenia, sukces gwarantowany!


Czy ja wiem, na takim szkoleniu gdzie prowadziłab długonoga blondynka, nie mógłbym sie skupić. Szkoleń nie może prowadzić osoba, która wzbudza duże zainteresowanie swoją osobą. Nie może być ważniejsza od szkolenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 21 kwie 2010, 17:07 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 kwie 2010, 22:57
Posty: 24
U mnie to jest tak, że osoba która ma mnie uczyć musi być odpowiednio wykształcona. Nie może ją "zagiąć" żadne pytanie. Skoro szkoli to musi wiedzieć wszystko. Ważne jest również doświadczenie, im dłuższe doświadczenie tym lepiej. Opinia innych osób też zrobi na mnie wrażenie, a otwartość trenera i łatwość w przekazywaniu informacji to dodatkowy plus.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 23 kwie 2010, 15:31 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 kwie 2010, 16:14
Posty: 20
Jak dla mnie wykształcenie i doświadczenie zawodowe jest najważniejsze. Dzięki temu wiem, że trener jest dobrze przygotowany, to co mówi ma sens. Wybaczcie, ale urok osobisty, wygląd itd nie ma większego znaczenia. Niektórzy mówią, że ma, moim zdaniem nie ma!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 11 maja 2010, 16:14 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 maja 2010, 14:35
Posty: 22
Dla mnie ważne są sukces jakie odnosi trener, jeśli jest ich dużo to znaczy, że jest dobry w tym co robi. Ważne jest też wykształcenie, nie oddałbym sie;) człowiekowi, który nie ma pojęcia o czym mówi, nie ma papierów na to itd.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 28 cze 2010, 16:50 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:58
Posty: 32
Trener musi mieć odpowiednie wykształcenie, musi mieć doświadczenie w tym co robi. Ważna jest dla mnie również opinia innych, którzy byli już na jakimś jego szkoleniu. Dobrzeby było aby było pewny siebie i dobrze przekazywał inforamcje, w sposób jasny i ciekawy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 06 lip 2010, 13:15 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 12:10
Posty: 18
Na pewno na pierwszym miejscu jest doświadczenie. Im większe doświadczenie tym lepiej, wiadomo wtedy,że taka osoba się zna, wie co mówi. Dla mnie ważna jest równiez opinia innych uczestników, jeśli byli zadowoleni to ja też będę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 08 lip 2010, 13:52 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Dobry terner powiniem miec odpowiednie, kierunkowe wykształcenie, poparte doswiadczeniem, najlepiej długoletnim, do tego talent pedagogiczny i umijętność przekazania wiedzy. przydałby się nieco pomysłowości, aby zainteresować tematem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits