Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 30 sie 2016, 15:19 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
Branża MLM musi też pasować do konkretnej osoby. Jedna poczuje się jak ryba w wodzie sprzedając kosmetyki, inna szkolenia czy produkty finansowe. Jeszcze inny nie będzie miał kompletnie drygu do sprzedaży i działalność w MLM powinien sobie odpuścić. Bo nie da się ukryć, że w każdym, ale to każdym MLM-ie, nim zostanie się menedżerem czy dyrektorem, najpierw trzeba być sprzedawcą - obojętnie jak by ta sprzedaż zakamuflowana nie była.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 04 paź 2016, 21:13 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Według mnie, jeśli ktoś zachwala jakieś MLM pod niebiosa to ma w tym swój ukryty interes. Z pewnością chce nas w to wciągnąć. Niestety przez takie zachowanie straciłam kilku bardzo dobrych znajomych i jedną przyjaciółkę... Trzeba na to uważać. A na MLM samo w sobie jestem uczulona i wyczuję to na kilometr. Nie popieram i nie akceptuję.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 01 gru 2016, 16:39 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 paź 2016, 09:06
Posty: 77
Asia pisze:
Według mnie, jeśli ktoś zachwala jakieś MLM pod niebiosa to ma w tym swój ukryty interes. Z pewnością chce nas w to wciągnąć. Niestety przez takie zachowanie straciłam kilku bardzo dobrych znajomych i jedną przyjaciółkę... Trzeba na to uważać. A na MLM samo w sobie jestem uczulona i wyczuję to na kilometr. Nie popieram i nie akceptuję.

Sama istota MLM nie jest zła. Jeśli ktoś chce w ten sposób zarabiać i czuje, że to dla niego - proszę bardzo. Istota sprawy leży nieco gdzie indziej. Nowym obiecuje się złote góry, niewiele pracy i wmawia się, że to właśnie TEN produkt i TEN mlm jest dla nich. Oni natomiast oślepieni wizją kolosalnych pieniędzy, maybachów i egzotycznych wczasów "wciągają" - tak, właśnie wtedy WCIĄGAJĄ na siłę w taki biznes innych, a gdy coś nie wychodzi, szybko się zniechęcają.

Reasumując - MLM dobra sprawa, ale nie dla każdego i na pewno nie wszyscy się w tym odnajdą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 28 gru 2016, 16:07 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 gru 2015, 11:22
Posty: 19
Ja też nie jestem przekonana do tego typu biznesów. Zdecydowanie lepiej jest otworzyć własną działalność. Tym bardziej że to dzisiaj nie jest trudne a jak nie macie kasy, to zawsze można się starać o dotacje, to moim zdaniem bezpieczniejsza i bardziej przyszłościowa opcja :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 02 sty 2017, 14:35 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
banglesmoto pisze:
różne są zdania o mlm. Jak dla mnie, to najczęściej wymaga naprawdę dużego zaangażowania i nachalnego działania, żeby wyjść na tym jakoś korzystnie finansowo.

Tylko czy nachalne działanie jest etyczne... Według mnie niebardzo.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 11 lip 2018, 21:24 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lip 2018, 21:19
Posty: 2
Powiem szczerze... z MLM miałam do czynienia 2 razy. Za pierwszym razem był to amway. Potem fmgroup a na końcu aegon ofe. Czy to działa? Tak jak pierwsze dwa nie działały, tak drugie z ofe działały. Ale ja tam sobie odpuściłam. Wolę normalna pracę, tzn mieć coś swojego, byc panią swego. Ale nie bawić sie w zadne struktury. Nie dla mnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 01 lut 2019, 10:34 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 gru 2018, 09:23
Posty: 70
Istotą MLM jest budowanie sieci sprzedaży. Każdy konsultant ma możliwość zaproszenia do współpracy innych sprzedawców, którzy razem z nim tworzyć będą tzw. strukturę. Im więcej dystrybutorów, im wyższy poziom ich sprzedaży, tym bardziej wzrastają zarobki lidera sieci. Jednym słowem MLM to jeden ze sposobów dystrybucji, bardzo korzystny, ale nie dla każdej firmy!


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits