Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 18 sty 2019, 13:37 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 sty 2019, 13:36
Posty: 94
Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 21 sty 2019, 11:03 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2019, 11:02
Posty: 471
Od jakiegoś czasu mieszkam w Toruniu dopiero i nie miałam tu jeszcze swojego sprawdzonego dentysty, więc jak mnie ostatnio lewa górna szóstka zaatakowała ostrym bólem to miałam zagwostkę...Ostatecznie umówiłam się do kliniki w galerii Polna Park, niedaleko mnie bo na ul. Ugory – długo mi na wizytę nie kazali czekać. Świetne szybkie leczenie, ból zniknął jeszcze tego samego dnia. Na pewno będę u nich stałą klientką. Można ich wyszukać przez facebooka – Klinika Stomatologii Estetycznej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 31 sty 2019, 15:38 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2019, 13:09
Posty: 3
Dzisiaj znalezienie dobrego dentysty wcale nie jest łatwym zadaniem. Ja musiałam się sporo naszukać zanim trafiłam na kogoś odpowiedniego z dobrym podejściem do pacjenta.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 08 lut 2019, 11:16 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2019, 11:18
Posty: 312
danutazajda pisze:
Od jakiegoś czasu mieszkam w Toruniu dopiero i nie miałam tu jeszcze swojego sprawdzonego dentysty, więc jak mnie ostatnio lewa górna szóstka zaatakowała ostrym bólem to miałam zagwostkę...Ostatecznie umówiłam się do kliniki w galerii Polna Park, niedaleko mnie bo na ul. Ugory – długo mi na wizytę nie kazali czekać. Świetne szybkie leczenie, ból zniknął jeszcze tego samego dnia. Na pewno będę u nich stałą klientką. Można ich wyszukać przez facebooka – Klinika Stomatologii Estetycznej.

Ja rownież polecam klinikę KSE


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 01 mar 2019, 14:53 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2018, 14:16
Posty: 7
Znaleźć dobrego dentystę jest dziś trudno. Albo jakiś stomatolog bardzo dużo sobie życzy za usługę albo po prostu robi coś źle czy brzydko. Ja na szczęście trafiłam jakiś czas temu na http://dentysta-citydental.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Nie mam zamiaru wymienić tych cudownych ludzi na żadnych innych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 19 mar 2019, 11:42 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2018, 14:16
Posty: 7
Jeżeli ciekawi Ciebie ów problem to obligatoryjnie zobacz ten tekst. W moim odczuciu doczytasz w tym miejscu najistotniejsze zagwozdki. Gorąco zachęcam - publicystyka medyczna .


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 23 paź 2019, 10:58 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
Co uważacie o temacie: https://ortolingwa2.pl/aparaty-lingwalne/ ? Moim zdaniem aparat lingwalny to dobry pomysł o ile jest tak, jak piszą. Ktoś z was miał jakiekolwiek doświadczenia i mógłby się podzielić? Dajcie znać, bo jestem zainteresowany tematem, a nie wiem jak się za to zabrać, z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 18 mar 2020, 22:39 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 mar 2020, 14:59
Posty: 4
Jeśli jesteś z Warszawy, to ja mogę polecić jeden gabinet - https://ewapawlak.com.pl/ świetny dentysta na Białołęce, polecam jeśli jesteście z okolicy lub nawet - tak jak ja - mieszkacie dalej. Bezboleśnie i szybko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 23 kwie 2020, 16:37 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 kwie 2020, 13:39
Posty: 2
Ja za to polecam z Wejherowa bardzo przyjemny gabinet https://tes-dent.pl/ :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 26 cze 2020, 15:41 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2020, 14:40
Posty: 32
Szukasz pomocy? prywatna klinika leczenia uzależnień Kraków!


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits