Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:26

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 31 gru 2018, 15:22 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 gru 2018, 15:19
Posty: 401
Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 02 sty 2019, 10:52 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 sty 2019, 10:51
Posty: 1
Na pewno mogę podpowiedzieć i polecić klinikę stomatologiczną w galerii na ul Ugory (tu jest tel i mapka z dojazdem – kse.dental). Robili mojej teściowej protezę, a niedawno sama do nich chodziłam na zabiegi typowo estetyczne – wybielanie itd.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 05 lut 2019, 10:23 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2019, 11:18
Posty: 312
Tez polecam. Na kogo bym nie trafiła to jestem zadowolona. Dentyści z podejściem do pacjenta którzy potrafią zagadać i trochę tę gęstą od stresu atmosferę poluzować i rozrzedzić ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 21 lip 2022, 09:24 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Jeśli Twoim zamierzeniem jest wybielenie zębów to możesz to całkowicie bezpiecznie wykonać w zaciszu własnego domu bez konieczności wizyty w gabinecie stomatologicznym. Wystarczy skorzystać z oferty sklepu https://crest-paski.pl/ . Posiadają oni specjalistyczne paski wybielające które nie tylko wyniosą Twój uśmiech na wyższy poziom ale zadbają też o właściwą higienę jamy ustnej. Polecam bo sklep ma naprawdę bezpieczne i skuteczne produkty.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 29 wrz 2022, 09:06 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2022, 10:19
Posty: 136
jak widać w każdym mieście znajdzie się choć jedna dobra klinika. Jeśli chodzi o Grudziądz to polecam https://maszewski.com/. Kompleksowa oferta leczenia, doświadczeni lekarze, nowoczesny sprzęt diagnostyczny. To miejsce idealne dla całych rodzin, także dla tych najmłodszych pacjentów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 20 cze 2023, 11:36 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 cze 2023, 11:30
Posty: 4
Lokalizacja: Nowy Targ
Poszukuję naprawdę dobrego dentysty w Nowym Targu. Zastanawiam się nad skorzystaniem z endodoncji mikroskopowej. Dowiedziałem się, że pomogłoby mi to uniknąć ekstrakcji zęba. Przez to chciałbym wyleczyć swoje kanały bolącego zęba. Świetnie by było jakby dało się to wykonać podczas jednej lub dwóch wizyt. Czy wiecie może, który z dentystów się czymś takim zajmuje w Nowym Targu? Samemu udało mi się natrafić na Orto Smile - https://www.orto-smile.pl/. Czy ktoś z was może leczył u nich swoje zęby kanałowo?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry dentysta
PostZamieszczono: 28 cze 2023, 15:58 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 295
Jakiś czas temu natknęłam się na ciekawy artykuł https://www.ce7.pl/prochnica-lepiej-zap ... iz-leczyc/ , w którym wspomniano o próchnicy. Nie da się ukryć, że nieprawidłowy stan zębów może negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Warto więc zadbać o zęby. Co o tym sądzicie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits