Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:43

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Skoda Fabia - niezniszczalna?
PostZamieszczono: 05 mar 2015, 11:14 
Serdecznie witam - mam małe zapytanie. Wspólnie z żoną stoimy przed wyborem samochodu. Ma to być małe auto do miasta i nieraz na wypad odrobinę dalej. Szukamy czegoś używanego i w miarę dobrego. Piszę tutaj, bo chcę poradzić się pospolitych użytkowników - czy macie czy też mieliście Fabię? Na serwisach motoryzacyjnych ciągle słyszę, że jest niezniszczalna, niezawodna, tania oraz inne takie. Mimo to nie mam zaufania do takich opinii, wielokrotnie są sponsorowane, wobec tego wolę zaczerpnąć wiedzy u sztampowych użytkowników. Niestety moi znajomi nie mieli do czynienia z tym wozem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: RE
PostZamieszczono: 05 mar 2015, 11:53 
oczywiście z mężem ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: RE..
PostZamieszczono: 09 mar 2015, 16:02 
Mam Fabię i powiem Tobie, że nie są to w żadnym wypadku plotki lub też kłamstwa. Auto jest faktycznie fajne, pali niedużo, jest przydatne a części są tanie. Obsługa praktyczna, Skoda dba o swoich konsumentów. Ja kupiłem z salonu, jednak bez problemu odnajdziesz zadbany okaz. Mimo to uważaj na kupców, Fabie są ich ukochanym modelem (obok VW i Octavii).


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: RE:.....
PostZamieszczono: 09 mar 2015, 17:33 
Mój kolega taką podróżuje. Odjazdowa, ale jeżeli liczysz na jakieś doskonałe osiągi i frajdę z jazdy, to się zdziwisz. To banalne auto miejskie, efektywne oraz tanie w utrzymaniu. Ja mam akurat inne priorytety, ale jak widać, Ty szukasz właśnie takiego wozu. Możesz śmiało brać, tylko jak pisał poprzednik, uważaj na zajechane modele, w jakich lubują się kupcy. Nabądź od prywatnej osoby, przetestuj wszystko, zresztą - sam bodajże jesteś przekonany, w jaki sposób to funkcjonuje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skoda Fabia - niezniszczalna?
PostZamieszczono: 10 kwie 2019, 22:00 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 kwie 2019, 21:58
Posty: 7
Skoda - simply never.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skoda Fabia - niezniszczalna?
PostZamieszczono: 28 lip 2020, 17:45 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2019, 11:42
Posty: 26
W sumie myślę, że to bardzo spoko autko . Jednak jeśli chodzi o auta rodzinne to myślę, że warto też brać pod uwagę inne rozwiązania :) Mi się na przykład podoba Renaul Grand Scenic. Bardzo fajna sprawa.. Zresztą zerknijcie na konfigurator https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe/grand-scenic/konfigurator.html. Fajnie można sobie wszystko dobrac :) Bardzo mi się podoba to autko. Typowo rodzinne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skoda Fabia - niezniszczalna?
PostZamieszczono: 10 lis 2022, 18:00 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Jeśli potrzebujesz używanych części do swojego samochodu to nie musisz daleko szukać wystarczy że skontaktujesz się z https://auto-szrot-kasacja-pojazdow.pl/. Dzięki nim znajdziesz części do wielu marek samochodów, które są używane ale ich stan nie budzi żadnych zastrzeżeń. Firma sprawdza bardzo sumiennie każdy posiadany produkt, nawet silnik przed demontażem poddawany jest kontroli jakości. Dodatkowo przesyłka dotrze w możliwie najkrótszym czasie a sama cena danej części z pewnością będzie konkurencyjna.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skoda Fabia - niezniszczalna?
PostZamieszczono: 28 lis 2022, 19:34 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 674
Niestety ja jeszcze nigdy nie miałem tego auta więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Jednak korzystając z okazji zachęcam was abyście przeczytali wpis https://warsawnow.pl/czesci-do-vw-ogorka-gdzie-kupic/ gdzie bardzo fajnie opisano to gdzie de facto można kupić części zamienne do VW ogórka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skoda Fabia - niezniszczalna?
PostZamieszczono: 05 kwie 2023, 08:44 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lut 2019, 11:44
Posty: 207
Niektóre elementy i tak trzeba prędzej czy później wymienić. Przykładem jest chociażby katalizator samochodowy, który ma swoją określoną żywotność.

_________________
https://www.domix.info.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skoda Fabia - niezniszczalna?
PostZamieszczono: 12 sie 2023, 08:12 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 674
Uważam, że odpowiedzialność za stan środowiska spoczywa na każdym z nas. Dlatego też, decydując się na kasację samochodu, wybrałem https://kasacja-warszawa.pl/ i ich ekologiczne podejście do utylizacji pojazdów jest godne uwagi i na pewno warto je wspierać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits