Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 19:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sprzęt w miejscu pracy
PostZamieszczono: 20 kwie 2015, 19:28 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2013, 09:07
Posty: 2
Witam, pracuję w salonie kosmetycznym, specjalizuję się w wykonywaniu manicure. Lampa kosmetyczna sprawia mi wiele problemów, źle doświetla obszar roboczy, jest to stary model sama nie wiem jaki. Szefowa nie chce zainwestować w nową. Pomyślałam więc, że kupię taką lampę na własny koszt, będzie po prostu moja. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś fajne i przede wszystkim dobre lampy kosmetyczne? Pomyślałam, że fajnie by było, żeby miały regulację natężenia światła. Jeśli ktoś ma wypróbowany jakąś lampę nadającą się do takiej pracy byłabym wdzięczna za podpowiedź.


Ostatnio zmieniony 23 kwie 2015, 17:33 przez TelimenaXyz1082, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sprzęt w miejscu pracy
PostZamieszczono: 20 kwie 2015, 21:50 
Też kiedyś miałam taki problem, niestety słabe oświetlenie psuje wszystko, łącznie z przyjemnoscią z pracy. Aktualnie posiadam lapke ledową zakupioną już ponad dwa lata temu jak najbardziej moge Ci to polecić. Są poręczne, a przede wszystkim ekonomiczne, no i dają intensywne światło. Poszukaj w internecie, na pewno znajdziesz cos co Ci się spodoba.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sprzęt w miejscu pracy
PostZamieszczono: 22 kwie 2015, 19:16 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:38
Posty: 2
Warto zainwestować w dobrą, porządną lampę. Inaczej przy tym starym sprzęcie szybko zrujnujesz sobie wzrok. Dodatkowo klientki mogą być niezadowolone, bo przy słabej lampie jednak mogą zdarzyć się wpadki. Konkurencja jest duża, więc klientki mogą zacząć odchodzić. I to znacznie gorsza strata. Naprawdę kup dobrą lampę, a praca sprawi Tobie radość.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sprzęt w miejscu pracy
PostZamieszczono: 13 lis 2015, 09:33 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lis 2015, 09:24
Posty: 5
Tylko nie omieszkaj położyć nacisk na to, że ta lampa jest Twoja... Różnie bywa, oby szefowa nie pomyślała sobie, że to "prezencik" dla firmy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sprzęt w miejscu pracy
PostZamieszczono: 25 sty 2016, 22:51 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sty 2016, 22:16
Posty: 1
Lokalizacja: Rybnik
Jeśli zdobisz paznokcie różnymi malutkimi drobiazgami to świetna opcją była by lampa z lupą. Przedział cenowy koło 150 zł. Jeśli nie potrzebujesz lupy, to możesz wybrać zwykłą lampę kreślarską. Przedział cenowy koło 80 zł


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sprzęt w miejscu pracy
PostZamieszczono: 09 gru 2016, 16:00 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 kwie 2016, 10:47
Posty: 4
chyba ze postawisz dwie lampki po dwóch stronach stolika, to będzie doświetlać z dwóch stron:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sprzęt w miejscu pracy
PostZamieszczono: 03 lip 2017, 11:29 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 wrz 2015, 13:34
Posty: 38
Prawda jest taka, że jak szef jest świadomy, że im lepsze warunki pracy tym lepsza praca pracowników to sprzęt będzie na najwyższym poziomie. Do nas szef sam przysyła propozycje nowych zakupów - my tylko odpowiadamy czy takie coś nas się przyda czy może zamiast tego kupić coś innego, co by nie mówić na szefa narzekać nie możemy bo jest najlepszym szefem jakiego mogliśmy trafić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sprzęt w miejscu pracy
PostZamieszczono: 21 lut 2018, 00:44 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2015, 00:42
Posty: 28
Masz rację z tym sprzętem. Dobry sprzęt zapewnia lepsze wykonanie usługi. Poza tym goście też widzą na czym pracujesz i czują się bezpieczniej gdy widzą nowoczesny sprzęt. Dobry szef zadba o sprzęt do pracy a gościom postawi dobry ekspres do kawy w poczekalni.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sprzęt w miejscu pracy
PostZamieszczono: 16 cze 2018, 15:04 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 cze 2018, 15:02
Posty: 1
Dokładnie tak, przy każdej precyzyjnej pracy dobre oświetlenie to podstawa.
Czy interesuje Cię jakaś konkretna lampa? Masz jakieś określone wymagania albo potrzeby?
Parę modeli wydaje się być odpowiednich dla Ciebie, ale trudno stwierdzić coś na sto procent, jeśli nie powiesz więcej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sprzęt w miejscu pracy
PostZamieszczono: 15 kwie 2019, 20:34 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 gru 2016, 16:10
Posty: 30
Zgadzam się! Sprzęt do pracy ma hulać :D Komputer to dziś podstawa. Sprawny i szybki. Szczególnie kiedy w pracy liczy się czas, trzeba sprawnie załatwiać najczęściej kilka rzeczy na raz. Jak tylko mi się coś przycina, zwalnia to wrrrrr ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits