Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 17:38

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: szkolenie, kurs, studia podyplomowe?
PostZamieszczono: 23 sty 2019, 00:29 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 wrz 2017, 07:26
Posty: 57
A myśleliście może o surdopedagogika studia podyplomowe? Ja właśnie niedawno ukończyłam ten kierunek w Collegium Pro Civitas w Kielcach. Cieszę się z tego bardzo, bo od wielu lat chciałam pracować z niesłyszącymi dziećmi. Jedyne o czym marzę, to pomagać się kształcić takim dzieciom, bo one jak najbardziej na to zasługują. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, kurs, studia podyplomowe?
PostZamieszczono: 29 sty 2019, 20:34 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 sty 2019, 17:10
Posty: 2
Moim zdaniem w tej chwili najlepiej poszerzać wiedzę z zakresu nowych technologii. Sam zacząłem interesować się tematyką blockchain.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, kurs, studia podyplomowe?
PostZamieszczono: 01 kwie 2019, 23:13 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Nic nie stoi na przeszkodzie by robić jednocześnie podyplomówkę i szkolenia :) W niektórych zawodach to nawet częsta praktyka np. wśród psychologów. A skoro jesteśmy przy temacie to zostawię namiar na bardzo polecane szkolenie które odbędzie się w Centrum CBT w Warszawie 6 oraz 7 kwietnia mianowicie Terapia Par, zajęcia będą prowadzone w sposób interaktywny w oparciu o konkretne przykłady. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie cbt.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, kurs, studia podyplomowe?
PostZamieszczono: 24 kwie 2019, 00:54 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2015, 00:42
Posty: 28
Myślę, że rozsądek wskazywałby, żeby nie odchodzić zawodowo zbyt daleko od socjologii aby w kształceniu podyplomowym dalej się rozwijać a nie uczyć się od zera czegoś całkiem nowego. Sprawdź nowy kierunek w Centrum Kształcenia Podyplomowego na AHE - AGILE. Agile to pierwszy i jedyny kierunek studiów w Polsce obejmujący tak szeroki zakres wiedzy i umiejętności z obszaru zwinnego zarządzania oraz nurtu turkusowych organizacji. Agile’owe metody pracy z powodzeniem można używać tam, gdzie liczy się efektywna współpraca, dostarczanie wartościowych rozwiązań, zadowolenie klienta i umiejętność szybkiej adaptacji zmian. Zwinne procesy umożliwiają wszystkim zaangażowanym (sponsorom, deweloperom i użytkownikom) zrównoważony rozwój.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, kurs, studia podyplomowe?
PostZamieszczono: 17 maja 2019, 14:31 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 maja 2019, 14:19
Posty: 4
Dziękuje za wszystkie propozycje dla kolegi, sam znalazłem coś dla siebie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, kurs, studia podyplomowe?
PostZamieszczono: 26 maja 2019, 21:14 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:38
Posty: 44
Nie od dziś wiadomo, że wiedza i nauka to największy skarb i prawdopodobnie najlepsza forma inwestowania w siebie, która będzie procentować przez całe życie. Inwestowanie w szkolenia i rozwój osobisty są doskonałym pomysłem i zwrócą się bardzo szybko bez znaczenia, w jakim wieku jesteśmy i jaką pracę i drogę życiową wybierzemy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, kurs, studia podyplomowe?
PostZamieszczono: 30 lip 2019, 15:22 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:36
Posty: 56
Skończyłem studia i dodatkowo odbyłem wiele kursów i szkoleń i tak naprawdę to dzięki z nim zdobyłem więcej praktycznych umiejętności. Co paradoksalne to fakt, że były mniej obciążająco czasowo.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, kurs, studia podyplomowe?
PostZamieszczono: 05 sie 2019, 08:22 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lip 2019, 09:51
Posty: 58
Gdybyście natomiast szukali dobrych kursów kwalifikacyjnych i doskonalących dla nauczycieli to polecam skorzystać z oferty Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, który działa przy Nadbałtyckim Centrum Edukacji Oświata Lingwista - https://www.oswiatalingwista.eu/ . Szkolenia tam przeprowadzane skierowane są zresztą nie tylko do nauczycieli, ale do wszystkich pracowników oświaty od kadry kierowniczej zaczynając, przez nauczycieli, po pracowników samorządów lokalnych i nadzoru pedagogicznego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, kurs, studia podyplomowe?
PostZamieszczono: 18 paź 2019, 09:23 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 paź 2019, 09:16
Posty: 1
Witam wszystkich jeżeli chodzi o szkolenia to ja ukończyłam naprawdę fajne rzeczowe szkolenie w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów która mieści się w Warszawie na ul. Ratuszowej posiadają szeroki pakiet szkoleń oraz wspaniałą kadrę. Ja jestem niezwykle zadowolona ze szkolenia jakie przeszłam polecam każdemu


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, kurs, studia podyplomowe?
PostZamieszczono: 18 lis 2019, 14:29 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sie 2019, 11:26
Posty: 5
Szczerze? Robisz kurs językowy inny niż angielski i niemiecki i znajdziesz pracę od tak. Bardzo dużo firm poszukuje osób nawet bez doświadczenia ale ze znajomością języka, a z zadań doszkalają na miejscu. W tej szkole widziałem bogatą ofertę różnych języków - https://youenglish.school/


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits