Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: rezerwacje online czy zeszyt i telefon?
PostZamieszczono: 08 maja 2015, 09:45 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2014, 14:42
Posty: 42
Cześć, nie bardzo wiem kogo zapytać, więc ryzykuje ;-)Liczę że pomożecie. Czy korzystacie w swoich firmach z internetowych systemach rezerwacji czy tak jak ja jesteście pokoleniem zeszytu i telefonu? Zastanawiam się nad tym, ale nie wiem czy to nie są pieniądze wyrzucone w błoto. Proszę o opinie. Branża hotelarska :-)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: rezerwacje online czy zeszyt i telefon?
PostZamieszczono: 11 maja 2015, 12:20 
Nie, wydaje mi się że to pokolenie jest już za nami xD Nie ma żadnego problemu żeby taki system rejestracji zautomatyzować. Spójrz sobie na stronę firmy booking-please, oni specjalizują w zarządzaniu rezerwacjami online. Nie kosztuje to dużo, poza tym są to pieniądze ulokowane w dobrym miejscu. Taka usługa tylko procentuje i jest nie tylko sposobem do uniknięcia pomyłek i nieporozumień, ale także do zaoszczędzenia czasu i energii. Polecam Ci. Na ich stronie możesz teraz wypróbować za darmo, zobaczysz że mądrze mówię :-) Pozdrawiam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: rezerwacje online czy zeszyt i telefon?
PostZamieszczono: 30 cze 2015, 03:59 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 cze 2015, 03:52
Posty: 2
Hej;) w naszym hotelu używamy programu od GiP. Dzięki niemu zarządzamy rezerwacjami, przyjmowaniem i wymeldowaniem gości oraz restauracją, która znajduje się w hotelu. Pieniądze wydane na program na pewno zostały dobrze zainwestowane, znacznie ułatwia nam on pracę;) program ma wiele opcji, ale jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Dział obsługi klienta jest bardzo profesjonalny. W tej branży nie ma co liczyć na zeszyt i telefon, to już nie te czasy;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: rezerwacje online czy zeszyt i telefon?
PostZamieszczono: 30 sie 2016, 14:20 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
U mnie w firmie - nie w branży hotelowej, lecz innej, pracowało mnóstwo 50-60 latków. Przyznam, że strasznie narzekali, gdy komputery i maile wyparły telefon, fax czy maszynę do pisania. Z tego co wiem do dziś parę osób robi zestawienia i raporty w tabelach przy użyciu kalkulatora, ale większość się przestawiła i nawet "polubiła" nowe technologie. Reasumując, myślę, że długopis i zeszyt jednak coraz bardziej będzie wypierany. Z wygody, rzecz jasna.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: rezerwacje online czy zeszyt i telefon?
PostZamieszczono: 30 sie 2016, 15:06 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
Co prawda to prawda. Oby się tylko kiedyś nie okazało, że jak wszystko.... walnie to żadnych danych odzyskać się nie da. Coś kosztem czegoś.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: rezerwacje online czy zeszyt i telefon?
PostZamieszczono: 01 sie 2019, 09:05 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lip 2019, 15:34
Posty: 71
ostatnio naprawiałam zepsuty wyświetlacz w serwisie. Zobacz https://naprawtelefon.pl/uslugi/samsung ich stronę . Panowie bardzo szybko radzą sobie ze wszystkmi usterkami. Telefon wysyłasz do nich kurierem, a paczka jest ubezpieczona od wszelkich uszkodzeń


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: rezerwacje online czy zeszyt i telefon?
PostZamieszczono: 01 sie 2019, 10:43 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 lip 2019, 11:19
Posty: 17
Lokalizacja: Warszawa
Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie internetowy system rezerwacji.
Pozdrawiam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: rezerwacje online czy zeszyt i telefon?
PostZamieszczono: 06 sie 2019, 15:33 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sie 2019, 15:02
Posty: 4
Rezerwacja telefoniczna jest bardziej wygodna i przystępna dla klienta. Jeżeli twój telefon do rezerwacji spadnie i się zniszczy to polecam sprawdzić na https://wymieniamywyswietlacze.pl/serwis-apple-z-dojazdem-katowice/ ofertę wymiany wyświetlaczy, na pewno się może przydać


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits