Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 04 paź 2016, 21:08 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Bartek 25 pisze:
Myślę, że jeżeli nie mamy nakreślonego własnego kierunku rozwoju, nie ma sensu inwestować w jakiekolwiek szkolenia. Nie wiemy bowiem czy kiedykolwiek nam się przydadzą. Najpierw powinniśmy mieć jasno określony cel a następnie - jako drogę dojścia do niego wybrać odpowiednie, interesujące nas szkolenie. Nie odwrotnie.

Nie do końca się z tym zgodzę, ale po to tu jesteśmy, aby dyskutować ;) Nawet z pozoru na najbardziej abstrakcyjnym szkoleniu (kompletnie niezwiązanym z naszą branżą) można łyknąć trochę inspiracji. Można też poznać nowych ludzi, dzięki którym otworzą się przed nami nowe możliwości. Oczywiście nie mówię, aby chodzić na różne szkolenia zupełnie bezmyślnie i bez celu, ale czasem warto też spróbować czegoś zupełnie abstrakcyjnego, a nuż coś z tego wyniknie ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 05 paź 2016, 08:27 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Rettur pisze:
Ja właśnie się zastanawiam jakie szkolenia ukończyć mam za sobą bhp ale teraz myślę nad czymś z marketingu.

To pomyśl jeszcze o czymś w rodzaju komunikacji, negocjacji itp. To przydaje się zawsze :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 22 gru 2016, 21:37 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2016, 00:21
Posty: 7
Zastawiam się czy nie wybrać się jakiś kurs. Chętnie bym poszła na jakieś szkolenie z rozwoju osobistego, na przykład z negocjacji. Moja koleżanka w grudniu była na szkoleniu: Kurs fotografii dziecięcej dla obecnych i przyszłych mam. Była z niego bardzo zadowolona. Czytałam wiele pozytywnych opinii na ten temat.
Mnie bardziej by interesowały szkolenia w Poznaniu. Czy szkolenia tam są prowadzone rzetelnie? Można tam dowiedzieć się czegoś ciekawego? Bardziej niż na papierku zależy mi na zdobyciu wiedzy. Fajnie by było, żeby były również jakieś ćwiczenia, zajęcia praktycznie a nie tylko sama teoria.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 18 paź 2017, 17:13 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 paź 2017, 12:43
Posty: 10
A co sądzicie o Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017? Był może ktoś? W wtorek pojawiły się takie tematy jak relacja między biznesem, a środowiskiem sportowym.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 09 wrz 2019, 12:23 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 sie 2019, 12:43
Posty: 18
Gdybyście szukali dobrych jakościowo szkoleń na temat księgowości i podatków to koniecznie zerknijcie sobie na ofertę pani Marty Niziołek https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Byłam już na 2 spotkaniach w ubiegłym roku i w tym też wybieram się pod koniec września do Gdańska. Bardzo dobra jakość, doświadczona prowadząca.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 06 gru 2019, 23:13 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
odnośnie szkoleń skierowanych do pedagogów szkolnych, psychologów, czy nauczycieli to pojawiła się ciekawa oferta szkolenia w warszawskim Centrum CBT w temacie samouszkadzania i zachowań autoagresywne u młodzieży. Jeśli jesteście pracownikami placówek oświatowych lub jesteście zainteresowani tematem to odsyłam na adres https://cbt.pl/samouszkadzanie-i-zachow ... mlodziezy/ , gdzie można wysyłać zgłoszenia. Szkolenie odbędzie się 12-tego grudnia


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 06 sie 2020, 19:42 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 gru 2017, 01:08
Posty: 239
Różne szkolenia są dostępne w firmie http://specjalista.edu.pl/ w czasie epidemii u nich także można zapisać się na takie zajęcia. Na stronie tej działalności wszystko jest dokładnie opisane co i jak.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits