Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: męskie prezenty
PostZamieszczono: 31 paź 2019, 13:00 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 lip 2019, 11:45
Posty: 2
Podpowiecie mi, co mogłabym sprezentować swojemu chłopakowi z okazji nowej pracy? Bardzo się starał, więc zanim dostanie pierwszą wypłatę, niech ma coś za swój wysiłek :( Tyle że jak patrzę po różnych sklepach, to w działach z gadżetami dla mężczyzn typu https://ekokarat.pl/z-okazji/prezent-dla-mezczyzny przeważają sztampowe spinki do mankietów, zegarki, nieśmiertelniki i skórzane bransoletki... naprawdę nie ma nic bardziej interesującego?

PS To ma być rzecz, a nie przysługa albo osoba :mrgreen:


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: męskie prezenty
PostZamieszczono: 12 lut 2020, 09:52 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2020, 19:59
Posty: 41
Mój jest zapalonym wędkarzem i z jakiej by okazji nie dostał jakiegoś prezentu związanego z wędkowaniem, to zawsze jest zadowolony ;D Ostatnio na urodziny sprawiłam mu kilka akcesoriów i profesjonalną odzież dla wędkarzy. Gdy nie mam pojęcia co kupić, to wybieram coś związanego z jego hobby i problem z głowy ;) A Twój co lubi robić?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: męskie prezenty
PostZamieszczono: 14 lut 2020, 10:58 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 paź 2019, 20:23
Posty: 14
Faceci lubią otrzymywać męskie prezenty. Ja ostatnio podarowałem swojemu przyjacielowi ofertę skorzystania z sexu telefonu dla panów.Poleciłem mu tą stronę tutaj http://sekstelefon24.com.pl/ . Czekają tutaj na Nas gorące i napalone kobiety gotowe rozmawiać o najskrytszych fantazjach seksualnych przez siedem dni w tygodniu przez całą dobę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: męskie prezenty
PostZamieszczono: 14 lut 2020, 12:53 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lut 2019, 11:44
Posty: 208
topolkaa pisze:
Podpowiecie mi, co mogłabym sprezentować swojemu chłopakowi z okazji nowej pracy?

Przeczytaj sobie może artykuł znajdujący się na https://www.eshopwedrop.pl/blog-pl/co-k ... ny-czesc-1, bo być może łatwiej będzie Ci dzięki niemu wybrać dla chłopaka coś najbardziej interesującego. Ja poszperałbym na pewno w różnych sklepach internetowych (również tych zagranicznych), bo to one mają zazwyczaj najbogatsze oferty, z których naprawdę warto skorzystać. ;)

_________________
https://www.domix.info.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: męskie prezenty
PostZamieszczono: 15 mar 2020, 14:21 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
;) ;)


Ostatnio zmieniony 21 wrz 2022, 13:24 przez teoreticus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: męskie prezenty
PostZamieszczono: 20 mar 2020, 19:44 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Niezależnie czy to ma być dla brata, chłopaka, męża czy ojca, zawsze dobrym pomysłem na prezent są kapcie domowe https://butymodne.pl/domowe-meskie-c15587.html :) Jeśli szukam czegoś drobnego i praktycznego to zawsze właśnie stawiam na obuwie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: męskie prezenty
PostZamieszczono: 20 mar 2020, 23:48 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 mar 2020, 23:47
Posty: 1
Prezent z okazji nowej pracy? Dziwne

---
katalog firm Pawstal


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: męskie prezenty
PostZamieszczono: 24 mar 2020, 14:39 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2018, 14:16
Posty: 8
Moim zdaniem fajne prezenty można kupić zupełnie przez przypadek w czasie codziennych zakupów. Przynajmniej ja tak mam, że jak chcę kupić coś konkretnego, to nigdy nie mogę się zdecydować. Ale jak nie szukam niczego specjalnego, to wtedy udaje mi się znaleźć ciekawe upominki. Jeśli chodzi o męskie prezenty, to u moich znajomych najlepiej sprawdzają się różnego typu narzędzia albo akcesoria do samochodu (i wcale nie chodzi o jakieś drogie i wielkie zestawy, bo nawet pojedyncze rzeczy są bardzo przydatne). Poza tym kupuję jeszcze książki, rzeczy do domu albo jakieś kosze z produktami spożywczymi - kawą, herbatą, słodyczami. Najczęściej wszystkie tego typu zakupy udaje mi się zaplanować po przejrzeniu oferty na kaufland.pl - warto przeglądać tego typu strony, bo można na spokojnie zobaczyć rzeczy, które w sklepie umykają naszej uwadze


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: męskie prezenty
PostZamieszczono: 02 kwie 2020, 19:50 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
:cry: :cry:


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: męskie prezenty
PostZamieszczono: 02 kwie 2020, 19:50 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
:lol:


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits