Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 03:38

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: trener
PostZamieszczono: 04 lis 2019, 14:43 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2019, 19:31
Posty: 2
Witam. Od jakiegoś czasu myślę nad zapisaniem się na siłownie. bardzo zachęcająca jest oferta https://www.sebastianstoch.pl/kursy-i-s ... sonalnego/ dlatego prawdopodobnie z niej skorzystam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: trener
PostZamieszczono: 19 lis 2019, 11:53 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 lis 2019, 10:10
Posty: 7
Super ruch. Nie znam trenera którego polecasz, ale wybierając się na siłownie i chcąc coś ćwiczyć dobrze jest się skonsultować z osobami, które znają się na ludzkim ciele, wiedzą dzięki którym ćwiczeniom możemy osiągnąć wymarzony cel, co najwazniejsze jak poprawnie wykonywać treningi aby nie zrobić sobie większej krzywdy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: trener
PostZamieszczono: 07 gru 2019, 20:27 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 gru 2018, 19:12
Posty: 3
Super trenerzy są na siłowniach City Fit, mają mega wiedzę i fajne podejście do swoich podopiecznych. Ja ćwiczę na City Fit w Gliwicach, często obserwuje trenerów jak prowadzą treningi i wygląda to na prawdę bardzo solidnie. Generalnie City Fit to znakomita sieć, dużą zaletą jest fakt, że siłownie są bezobsługowe i otwarte całą dobę. Zerknij sobie na Ich stronę internetową i wybierz swoją siłownię i trenera :) Trzymam kciuki, pozdrawiam!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: trener
PostZamieszczono: 09 gru 2019, 07:31 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 gru 2019, 21:36
Posty: 4
Taki trener to dodatkowa mobilizacja, a przy tym dobór odpowiednich ćwiczeń dla ciebie. Sama też o tym myślałam, ale teraz nie mam kompletnie czasu, by chodzić na siłownię. Orientujecie się może jaki jest koszt wynajęcia trenera personalnego?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: trener
PostZamieszczono: 23 lis 2023, 10:55 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 472
Jeśli chodzi o odchudzanie, to bardzo ciekawe plany treningowe, które można wykonywać zarówno w domu jak i na siłowni znajdziecie tutaj: https://niedobylska.com/burn-it/plany-treningowe/. Jeśli zależy wam na efektach, to musicie trochę nad tym popracować, nie ma nic za darmo.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits