Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:16

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowoczesny salon - meble
PostZamieszczono: 22 sie 2019, 14:44 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2019, 09:52
Posty: 2
Kiedy myślicie o nowoczesnym salonie, to jakie meble wam się z nim kojarzą? Typowo skandynawskie, futurystyczne z oświetleniem, czy prosta biała bryła? Właśnie urządzam swoje mieszkanie i chcę, żeby jak najbardziej odpowiadało nowoczesnemu stylowi, ale jednocześnie było ponadczasowe. Szukam już mebli od jakiegoś czasu i na https://meble-lusso24.pl/ znalazłam przykłady takich, które mi się podobają, ale chcę was zapytać jeszcze o zdanie :)


Ostatnio zmieniony 13 wrz 2019, 08:35 przez mckinna, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nowoczesny salon - meble
PostZamieszczono: 23 sie 2019, 09:19 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sie 2019, 09:16
Posty: 1
Hmm myśląc o stylu skandynawskim mam w głowie białe meble z drewnianymi akcentami typu nóżki i dużo oświetlenia. Lampy wiszące, podłogowe... Wszystko w neutralnym białym kolorze. A jeżeli chodzi o sklep, gdzie można takie oświetlenie dostać to polecam mlamp. Ja korzystałam z ich asortymentu i jakość względem ceny mnie zachwyciła! Jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że pomogłam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nowoczesny salon - meble
PostZamieszczono: 10 wrz 2019, 16:04 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 wrz 2019, 16:01
Posty: 11
W kontekście oświetlenia sprawdź jeszcze sklep EL12, oni mają spory wybór.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nowoczesny salon - meble
PostZamieszczono: 05 lis 2019, 18:05 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lip 2019, 11:34
Posty: 128
Jeśli szukacie szybkiego sposoby na zmianę wystroju wnętrza to polecam https://uwalls.pl/fototapety-do-przedpokoju/ gdzie znajdziecie różne wzory tapet które dopasują się do twojego wnętrza a dodatkowo nadadzą mu wyjątkowy charakter. Można powiedzieć że takie tapety dodaja uroku.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nowoczesny salon - meble
PostZamieszczono: 12 lis 2019, 08:09 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2018, 23:08
Posty: 101
Futurystyczne, to może nieodpowiednie słowo. Jednak z trzech, o których mówisz jest najbardziej bliskie naszemu stylowi. Lubujemy się w nowoczesnych wnętrzach z dozą elegancji. Niektórzy twierdzą, że luksusu. Jest w tym trochę racji, bo w salonie postawiliśmy niedawno fotel masujący do masażu sziatzu To była inicjatywa żony, na którą się zgodziłem bez większego entuzjazmu. A teraz korzystam z niego praktycznie codziennie. W życiu bym nie pomyślał, że fotel może wykonać masaż tak profesjonalnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Nowoczesny salon - meble
PostZamieszczono: 06 maja 2020, 06:18 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2020, 17:34
Posty: 10
W każdym salonie powinny być bardzo dobre tapety.Dlatego mogę wam polecić sklep https://innetapety.pl/tapety-scienne w którym na pewno kupicie bardzo dobre tapety.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits