Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 16:27

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dach
PostZamieszczono: 06 lis 2019, 12:12 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 paź 2019, 08:18
Posty: 10
Jaki materiał na dach polecacie z własnego doświadczenia? Ostatnio coraz popularniejsza jest blacha trapezowa. Myślę, że to ekonomiczne rozwiązanie, ale nie wiem, jak z trwałością. Jeśli macie jakieś doświadczenie w tej kwestii, to będę wdzięczna za wszystkie porady.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dach
PostZamieszczono: 01 lut 2020, 01:38 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 mar 2019, 04:20
Posty: 46
Jedyne co mogę Ci doradzić to dobranie odpowiednich wkrętów do takiej blachy. Już miałem niemiłe doświadczenie ze złymi wkrętami montażowymi i radzę od razu wybrać ci najlepsze rozwiązanie. Ja w sumie znalazłem firmę https://balticfasteners.pl/ która też mi doradziła co wybrać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dach
PostZamieszczono: 21 lut 2020, 21:25 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2019, 23:34
Posty: 54
W tej kwestii akurat nie pomogę, ale mogę polecić windę dekarską GEDA Lift Fixlift, na pewno przy pracach na dachu się przyda, ja z mężem kupiłam taką na https://www.dgbud.pl/pl/29-geda-lift-standard . Przydała się wiele razy, a co najważniejsze nie trzeba było dźwigać materiałów na górę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dach
PostZamieszczono: 26 mar 2020, 13:51 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2019, 22:59
Posty: 15
Ja również mogę polecić windę dekarską GEDA Lift Fixlift od https://www.dgbud.pl/pl/geda-lift-comfo ... tml?s=0320, u nas również się przydała, jest na prawdę solidna i godna polecenia, w dodatku tutaj mają świetne ceny. A taka winda bardzo ułatwia pracę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dach
PostZamieszczono: 21 kwie 2020, 10:05 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lip 2019, 09:51
Posty: 58
Jeśli chodzi o wybór pokrycia, to głównie kwestia gustu i zasobności portfela. Natomiast jeśli chodzi o konstrukcję dachu, to najważniejsze postawić na solidne i trwałe dachy z prefabrykatów. Takie dachy wykonuje (wykona projekt i wybuduje na budowie) firma Binder Projekt z Włocławka. Są to nowoczesne dachy z z prefabrykatów, gdzie wiązary łączone są przy pomocą płytek kolczastych (jest to tzw. technologia MiTek). Firma ma wieloletnie doświadczenie zarówno przy dachach do domów jednorodzinnych, jak i przy dużych projektach (hale, magazyny). Robili dach u moich teściów i wszystko było na najwyższym poziomie - cała obsługa klienta i wykonanie dachu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dach
PostZamieszczono: 05 maja 2020, 09:36 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2020, 09:32
Posty: 1
Od kilkunastu lat świadczę usługi dźwigowe w Bydgoszczy i okolicy. Duża liczba osób wybiera na pokrycie dachu właśnie blachę trapez. Wydaje się, że to dość solidny materiał, chyba warto :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dach
PostZamieszczono: 03 lip 2020, 15:49 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2016, 21:13
Posty: 117
A co z izolacją, ociepleniem poddasza ? W tym miejscu są największe straty ciepła zimą a co za tym idzie, większe rachunki za ogrzewanie, opał. Warto zainwestować w płyty izolacyjne PIR, które idealnie sprawdzają się podczas ocieplenia poddasza. Zajrzyj do nich https://sklep.izolacjepir.pl na pewno pomogą z tematem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dach
PostZamieszczono: 03 lip 2020, 22:22 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 lip 2020, 22:21
Posty: 1
Blacha jest dobra w miejscach gdzie nie wieje za bardzo

---
odlewy żeliwne


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dach
PostZamieszczono: 04 lip 2020, 18:56 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lip 2020, 18:31
Posty: 93
Skoro już mowa o oszczędzaniu, to może warto pomyśleć jak to można najlepiej zrobić. Jeśli ktoś jest zainteresowany to podaję link fotwoltaika. Przy okazji remontu dachu można pomyśleć również o tym.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dach
PostZamieszczono: 09 lip 2020, 12:18 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 mar 2020, 12:43
Posty: 5
Sami zastanawiamy się właśnie nad blachą trapezową, bo znalazłem stronę, która ma ciekawą ofertę. Zastanawiam się tylko, jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii. A może lepsza jednak będzie ta blachodachówka? Też jest dostępna na: https://glinmet.pl/ :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits