Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 13:56

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dobry deweloper
PostZamieszczono: 13 lut 2019, 11:19 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 sty 2019, 13:36
Posty: 94
Cześć. Potrzebuję jakiś informacji o deweloperach w Trójmieście. Kogo polecacie, kto rzeczywiście buduje ciekawe obiekty w przemyślanych lokalizacjach z wygodną do życia infrastrukturą? U kogo też sam proces sprzedaży jest zrealizowany profesjonalnie, mieszkania oddawane są terminowo itp.? I na jakie rzeczy w ogóle warto zwrócić uwagę szukając dewelopera? Ktoś coś?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry deweloper
PostZamieszczono: 14 lut 2019, 11:25 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2019, 11:18
Posty: 312
Dobrego dewelopera w regionie masz na stronie semeko.pl. Budują z lepszej klasy materiałów to po pierwsze a po drugie fajnie mądrze wybierają tereny gdzie stawiają swoje inwestycje. Bezpieczne, wygodne do życia miejsca, zaciszne, przyjemne po prostu, a nie bloki pośrodku parkingów których w Gdańsku czy Gdyni można znaleźć multum...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry deweloper
PostZamieszczono: 27 kwie 2019, 17:26 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2018, 16:04
Posty: 95
Myślę że warto obejrzeć osiedla które buduje Atal w Trójmieście, są atrakcyjne cenowo i przynajmniej dwa z nich są blisko morza a wiadomo że o to chodzi jeśli kupujesz mieszkanie nad morzem


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry deweloper
PostZamieszczono: 19 cze 2019, 21:16 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
Ja też stałem przed wyborem między inwestycją w mieszkanie (kredyt) lub mieszkanie z rodzicami. Jako, że dorobiłem się potomstwa, wypadało rozłożyć skrzydła i opuścić dom rodzinny. Mamy zamiar przejść na swoje, bo wynajmujemy. Przyznam wam szczerze, że mieszkania wyglądają naprawdę świetnie, a okolica jest wspaniała!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry deweloper
PostZamieszczono: 31 lip 2019, 10:43 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lip 2019, 08:58
Posty: 15
A ja mam odwrotnie ponieważ chcę sprzedać dom jednak trzeba go doprowadzić do w miarę dobrego stanu. Chcę wyczyścić elewację z grzyba, pleśni i tak dalej i nie bardzo wiem jakiego środka czyszczącego użyć? Szperając po necie znalazłem https://efektlotosu.pl/isokor-fasada-5000ml-p-15.html i byc moze ktos z naszych forumowiczow zna sie na tym i moze mi doradzic isokor sobie z takim zadaniem poradzi?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry deweloper
PostZamieszczono: 12 lis 2019, 08:24 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lis 2019, 08:23
Posty: 1
Jak kupiłem nowe mieszkanie to od razu go ubezpieczyłem na stronie internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania . Moja decyzja naprawdę była bardzo dobra.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry deweloper
PostZamieszczono: 12 sty 2020, 10:25 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lip 2019, 15:34
Posty: 71
Znalazłeś dla swojej firmy nowe miejsce na urządzenie biura? Musisz teraz przenieść wszystkie biurka i inne sprzęty? Nie martw się firma KRAKMAX Przeprowadzki ma w swojej ofercie super przeprowadzki. Przez telefon po zapoznaniu wielkości biura mogą oni wycenić tą usługę. Polecam bardzoy bardzo


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry deweloper
PostZamieszczono: 25 lip 2020, 21:51 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2018, 13:55
Posty: 98
Nie jest łatwo znaleźć dobrego dewelopera, bo wielu zawyża ceny. Na stronie: https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe ... dynia.html jest jednak oferta takiego, który ma duży wybór nieruchomości i korzystne ceny. Na pewno szybko znajdziesz coś dla siebie w jego ofercie - polecam ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry deweloper
PostZamieszczono: 26 lip 2020, 23:16 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lip 2020, 23:12
Posty: 4
Deweloperzy działają tylko dla swojego zysku


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobry deweloper
PostZamieszczono: 08 wrz 2022, 15:19 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sie 2022, 15:46
Posty: 13
W mojej ocenie szukając możliwości skutecznej ochrony oszczędności przed inflacją to warto postawić na inwestycję w mieszkanie. Szukając obiecujących inwestycji pod Poznaniem to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia ofertę dewelopera Linea oraz osiedle Dąbrówka dabrowka.com.pl świetne osiedle w wyjątkowym położeniu 20 minut od Poznania, na ich stronie z resztą sprawdzicie dokładną ofertę. Pozdrawiam serdecznie!


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits