Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:29

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skuteczna sprzedaż i obsługa klienta.
PostZamieszczono: 01 gru 2016, 15:59 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
Małgorzata L. pisze:
skuteczny sprzedawca powinien podążać z klientem być wyczulonym na jego potrzeby ale nie nachalnym jak w niektórych sklepach ma to miejsce. Nieraz nie można się spokojnie rozejrzeć.

To prawda. Zastanawiam się tylko czy to faktycznie chęć wykazania się sprzedawców, czy mają taki odgórny prikaz.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczna sprzedaż i obsługa klienta.
PostZamieszczono: 16 lis 2017, 14:34 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 wrz 2017, 12:52
Posty: 3
Uważam, że jednymi z najważniejszych szkoleń są szkolenia z obsługi klienta. Czasami jak dzwonię na infolinie to za przeproszeniem szlag mnie trafia jak rozmawiam z gościem przez telefon a on zamiast mi odpowiedzieć na moje pytanie mówi mi tak albo nie i koniec. ŻENADA. Dlatego uważam, że każda osoba mająca kontakt z klientem zanim do tego kontaktu dojdzie powinna uczestniczyć w szkoleniu z obsługi klienta. To jest w interesie firmy, ponieważ taka niewyszkolona osoba zamiast zachęcić klienta np: do podpisania umowy od samego początku go zniechęca.


Ostatnio zmieniony 11 maja 2018, 12:18 przez MagdaA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczna sprzedaż i obsługa klienta.
PostZamieszczono: 30 mar 2018, 08:58 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 08:47
Posty: 4
MagdaA pisze:
Uważam, że jednymi z najważniejszych szkoleń są szkolenia z obsługi klienta. Czasami jak dzwonię na infolinie to za przeproszeniem szlag mnie trafia jak rozmawiam z gościem przez telefon a on zamiast mi odpowiedzieć na moje pytanie mówi mi tak albo nie i koniec. ŻENADA. Dlatego uważam, że każda osoba mająca kontakt z klientem zanim do tego kontaktu dojdzie powinna uczestniczyć w szkoleniu z obsługi klienta. To jest w interesie firmy, ponieważ taka niewyszkolona osoba zamiast zachęcić klienta np: do podpisania umowy od samego początku go zniechęca.


To prawda, często się zdarza, że osoby pracujące na infolinii nie są zbyt miłe i poprzez to od razu zrażają klienta do podpisania np:umowy. Również sprzedawcy oraz wszystkie osoby mające styczność z klientem powinny zostać wyszkolone z zakresu obsługi klienta. Na takim szkoleniu nauczą się jak zyskać sympatie klienta, jak z nim rozmawiać itp. Powszechnie jest wiadomo, że zadowolony klient to również zadowolony sprzedawca.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczna sprzedaż i obsługa klienta.
PostZamieszczono: 02 wrz 2019, 14:14 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 wrz 2019, 14:14
Posty: 1
:ugeek: :mrgreen:


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczna sprzedaż i obsługa klienta.
PostZamieszczono: 13 lis 2019, 13:03 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lis 2019, 13:01
Posty: 1
Jesteśmy firmą szkoleniową, która oferuje szereg różnych szkoleń i jednym z takich szkoleń jest szkolenie sprzedażowe Sprzedaż - Lubię To. Zaprosimy cię do udziału w symulatorze. Doświadczysz sytuacji, z którymi spotykasz się lub spotykają się inni w sprzedaży.
Jeżeli chcesz się sprawdzić i potrenować nowe sposoby sprzedaży, po to, aby następnie wykorzystać je podczas realnych rozmów z klientami, zapraszam do zapoznania się z naszą stroną https://newplayers.pl/szkolenia-otwarte ... e-otwarte/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczna sprzedaż i obsługa klienta.
PostZamieszczono: 18 kwie 2021, 15:41 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 kwie 2021, 15:36
Posty: 1
W firmie, w której pracuje szkolenia sprzedażowe i z zakresu obsługi klienta przeprowadziła nam firma zewnętrzna circiunus.pl. Szkolenie było solidną dawką wiedzy połączoną z częścią praktyczną. Cały zespół został wyszkolony, teraz czekamy na efekty ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczna sprzedaż i obsługa klienta.
PostZamieszczono: 26 sie 2021, 19:40 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2020, 10:50
Posty: 50
http://taszakowscy.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits