Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:59

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: kuchnia w stylu wiktoriańskim
PostZamieszczono: 20 lis 2019, 12:01 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2019, 11:06
Posty: 3
Witam!
Byłam niedawno na szkoleniu z projektowania wnętrz - jak wszystko dobrze pójdzie, to zajmę się tym zawodowo. Na zajęciach największe wrażenie robiły na mnie właśnie meble kuchenne w stylu wiktoriańskim. Podobne są na http://www.pestkameble.pl/snycerstwo-ar ... torianski/ zerknijcie, jeśli nie do końca wiecie o co chodzi... Mówię Wam, to prawdziwe dzieła sztuki! Ciekawi mnie, ile czasu trzeba poświęcić żeby wstępny projekt stał się rzeczywistością... może ktoś zna jakiegoś snycerza i mi powie? Bo podobno marzenie projektanta jest koszmarem wykonawcy :twisted: i nie wiem, czy moje pomysły dałoby się łatwo zrealizować :mrgreen:


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kuchnia w stylu wiktoriańskim
PostZamieszczono: 17 lip 2023, 21:40 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 lis 2018, 21:25
Posty: 118
Wykonanie mebli wiktoriańskich jest ponadprzeciętnie czaso- i pracochłonne, nawet jeśli zakład stolsrski czy snycerski posiada wprawę, wysokiej klasy maszyny i narzędzia. Dlatego właśnie meble te są drogie, a co za tym idzie nie sprzedają się tak dobrze jak klasczne, np. takie: https://sklep.akord.net.pl/szafki-kuche ... 68091.html . Sam niedawno remontowałem kuchnię. Postawiłem na funkcjonalność oraz estetykę w tradycyjnym wydaniu z nowoczesnymi akcentami. Kupiłem zestaw białych szafek od Akord- trwałych, eleganckich, oferowanych w korzystnej cenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kuchnia w stylu wiktoriańskim
PostZamieszczono: 23 paź 2023, 13:12 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 736
Uważam, że warto rozważyć zakup Robota Planetarnego Kitchen Robot od firmy Ariete. Ten produkt jest nie tylko niezwykle wszechstronny w swoich możliwościach, ale także wyróżnia się solidnym wykonaniem. Być może to rozwiązanie przypadnie do gustu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kuchnia w stylu wiktoriańskim
PostZamieszczono: 30 paź 2023, 10:23 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 kwie 2021, 12:12
Posty: 218
A gdzie kupujecie drobne przybory kuchenne? Moim zdaniem to podstawa kuchni i mogą też być dekoracja!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kuchnia w stylu wiktoriańskim
PostZamieszczono: 04 lis 2023, 13:23 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 736
Planuję zakupić frytkownicę typu Air Fryer w najbliższym czasie. Spodobał mi się model dostępny od firmy Ariete. Zastanawiam się nad tym rozwiązaniem, ponieważ jestem przekonana, że to urządzenie działa niezawodnie. Co więcej, cieszy się ono reputacją wysokiej jakości, co jest dla mnie kluczowe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kuchnia w stylu wiktoriańskim
PostZamieszczono: 06 lis 2023, 12:40 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 lis 2023, 12:37
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Czy możecie podesłać jakieś strony z pasującymi meblami?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kuchnia w stylu wiktoriańskim
PostZamieszczono: 20 lis 2023, 17:16 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 295
Urządzając kuchnię trzeba przede wszystkim zrobić ją według gustu. Warto jednak pamiętać o tym, aby była funkcjonalna, a najlepiej zdecydować się na meble robione na wymiar. Pod adresem: https://venotto.pl/katalog-mebli/meble-kuchenne/ udało mi się znaleźć producenta, który takie robi, a do tego może pochwalić sie naprawdę dobrą jakością produktów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kuchnia w stylu wiktoriańskim
PostZamieszczono: 21 lis 2023, 15:12 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 lis 2023, 15:08
Posty: 4
Lokalizacja: Lublin
Strasznie podoba mi się biel w kuchni. Jednak czy takie pomieszczenie łatwo utrzymać w czystości?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kuchnia w stylu wiktoriańskim
PostZamieszczono: 13 lut 2024, 14:46 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 sty 2023, 17:50
Posty: 109
Szukając idealnych rozwiązań do swojego mieszkania, trafiłem na ofertę firmy http://em-di.eu/ która nie tylko wykonuje blaty kuchenne z konglomeratu i granitu, ale także oferuje bogaty wybór żaluzji drewnianych i aluminiowych, rolet oraz moskitier.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits