Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 03:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: gdzie jest filtr paliwa?!?
PostZamieszczono: 20 lis 2019, 09:10 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 sie 2019, 12:47
Posty: 2
Takie głupie pytanie - w którym miejscu w samochodzie trzeba szukać filtru paliwa? Bo jak wjechałem sobie na kanał, to go nigdzie na podwoziu nie mogłem zlokalizować...
A kupiłem sobie ostatnio nowe filtry do diesla z https://autocraft24.pl/marka/1,100261--filtry/filtr-paliwa, bo zaraz będzie zima a w te silniki wymagają, żeby wymieniać te części sezonowo. Instrukcji do samochodu też nie mam, bo brałem używany od któregoś już tam właściciela...
Ktoś będzie w stanie mi coś podpowiedzieć?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: gdzie jest filtr paliwa?!?
PostZamieszczono: 12 gru 2019, 00:13 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 lis 2018, 21:25
Posty: 118
Jeśli masz auto w dieslu, filtr paliwa znajduje się w komorze silnika. Ojciec nauczył mnie tych rzeczy, choć na emeryturze już jest nadal prowadzi warsztat i klientów ma naprawdę wielu. Myślę nawet aby rzucić etat i dołączyć do rodzinnego biznesu, szukam jednocześnie nowych rozwiązań, opcji na dodatkowe usługi itd. Pomyślałem ostatnio, że sprzedaż opon , zwłaszcza przed zimą a później wiosną to nie głupia sprawa. Tyle tylko że hurtowo sprowadzać się nie opłaca. Słyszałem natomiast o specjalnych platformach handlowych, umożliwiających zamawianie ogumienia z różnych źródeł a także sprzedaż. Sądzicie, że to dobra myśl? Można w ten sposób dodatkowo zarobić?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: gdzie jest filtr paliwa?!?
PostZamieszczono: 30 lis 2020, 20:49 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 19:54
Posty: 96
No jeśli chcesz sam wymienić filtr paliwa, a nie wiesz jak, to lepiej udaj się z tym do mechanika. A poza tym co do filtrów to w sklepie https://filterland.pl/ zawsze można taki znaleźć w dobrej cenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits