Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:19

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tłumacz techniczny potrzebny od zaraz!
PostZamieszczono: 06 kwie 2015, 20:40 
Witam wszystkich!

Szukam sprawdzonego tłumacza, a konkretniej biura tłumaczeń, najlepiej internetowego, które w szybkim czasie i dość przyzwoitej cenie będzie w stanie przetłumaczyć moje dokumenty. W grę wchodzą głównie tłumaczenia techniczne, ponieważ firma, w której pracuję podpisała niedawno poważny kontrakt ze znaną zagraniczną firmą, więc wszystkie dokumenty są w języku angielskim. Czy zna ktoś dobrą, sprawdzoną firmę, która zajmuje się tłumaczeniami technicznymi? Nie ukrywam, że sprawa jest dosyć pilna i bardzo zależy mi na czasie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumacz techniczny potrzebny od zaraz!
PostZamieszczono: 07 kwie 2015, 10:44 
Obecnie znaleźć dobrego tłumacza jest dość trudne. Nie wiem z jakiego miasta jesteś. Może warto się przejść po jakiś szkołach językowych. Zajrzeć do gazet bądź poprzeglądać w internecie. A może udało by Ci się porozmawiać z szefem. Na pewno ma jakieś znajomości w innych firmach. Tam mogą bowiem pracować ludzie, którzy się na tym znają. Powodzenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumacz techniczny potrzebny od zaraz!
PostZamieszczono: 07 kwie 2015, 16:41 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2013, 01:36
Posty: 1
Jest wiele biur tłumaczeń, które specjalizują się w obsłudze firm. Pracują tam ludzie, którzy dokładnie znają się na tłumaczeniu tekstów zawierających specjalistyczne słownictwo. Często w takich biurach pracują też inżynierowie, lekarze itp - w zależności z jakiej dziedziny jest tłumaczenie. Wystarczy poszukać w google "tłumaczenia dla firm", albo coś podobnego. Znajdź coś najbliżej i po problemie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumacz techniczny potrzebny od zaraz!
PostZamieszczono: 10 kwie 2015, 00:44 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 lis 2013, 15:54
Posty: 3
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zdanie się na internetowe biuro tłumaczeń ;) Nie dość, że załatwisz sprawę w ekspresowym tempie, bo wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu, to masz pewność, że tłumaczenie zostanie wykonane solidnie ;) Jeśli o cenę chodzi, wcale bym się nią nie przejmowała, bo wiadomo, że dobra robota trochę kosztuje, a chyba zależy Ci na dobrym tłumaczeniu :) Ze swojej strony mogę na pewno polecić internetową firmę - centrumtlumaczen.pl - załatwiają wszystko od ręki w szybkim czasie ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumacz techniczny potrzebny od zaraz!
PostZamieszczono: 12 kwie 2015, 18:38 
Dzięki Wam wszystkim za wskazówki! :) Chyba faktycznie internetowe biuro tłumaczeń będzie najlepszym i najszybszym rozwiązaniem, bo naprawdę sprawa jest bardzo pilna, a dokumentów jest naprawdę sporo :/ Tylko teraz czym kierować się przy wyborze takiego biura? Wybrać pierwszą lepszą opcję, która wyskoczy mi w googlach czy może zdać się na tę firmę, którą ktoś już tutaj polecał? Nie chcę się wpakować na minę, wiadomo, a pierwszy raz chcę skorzystać z tego typu usług. Kompletnie się na tym nie znam, więc wolę zapytać :(


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumacz techniczny potrzebny od zaraz!
PostZamieszczono: 28 lut 2016, 17:34 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 wrz 2015, 08:19
Posty: 95
Oczywiście,że w internecie jest bardzo wiele ogłoszeń biur tłumaczeń ale sa lepsze biura oraz gorsze biura. Z wiekszym albo mniejszym doświadczeniem. Jest równiez wielu freelancerów, którzy robią takie usługi na własną rękę ale jeśłi zależy Wam na tym aby tłumaczenie zostało przeprowadzone profesjonalnie to lepiej jest zgłosić się z tym do biura tłumaczeń, które ma większe doświadczenie w tego typu zleceniach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumacz techniczny potrzebny od zaraz!
PostZamieszczono: 28 kwie 2016, 19:57 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lis 2015, 21:21
Posty: 5
Tłumaczeniami związanymi z językiem hiszpańskim zajmuje się dr Łukasz Wójcik. Jest on właścicielem Kancelarii Naukowo-Biznesowej. Wykonują różnorodne tłumaczenia, w tym przysięgłe. Tłumacz hiszpańskiego przydaje się w różnych sytuacjach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumacz techniczny potrzebny od zaraz!
PostZamieszczono: 05 lut 2020, 21:57 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lip 2019, 15:34
Posty: 71
Potrzebujesz szybkiego tłumaczenia pisma prawniczego lub innego na jakiś język obcy? Ta firma na pewno pomoże ci z tym turbotlumaczenia.pl . Jeśli potrzebujesz bardzo szybkiej usługi to dostaniesz indywidualną wycenę. Jeśli chcesz dowiedzieć się ile mniej więcej będzie koszt takiego tłumaczenia to skontaktuj się osobiście.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumacz techniczny potrzebny od zaraz!
PostZamieszczono: 10 lut 2020, 20:12 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
Ostatnio trafiłem na świetne biuro tłumaczeń, które w bardzo krótkim czasie przetłumaczyło mi bardzo ważne dokumenty, przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny. Zwyczajowo mieliśmy różne doświadczenia z biurami tłumaczeń, ale te wzniosło się na wyżyny jakości obsługi klienta. Zajrzyjcie na ich stronę : https://tlumaczenia-gk.pl/techniczne i dajcie znać, co o niej sądzicie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Tłumacz techniczny potrzebny od zaraz!
PostZamieszczono: 21 lip 2020, 23:57 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2018, 13:55
Posty: 98
Niektórzy korzystają z usług tłumacza tylko raz w życiu, a niektórzy robią to znacznie częściej, a nawet cały czas. Jedno jest pewne - zawsze istnieje ryzyko, że wybrane przez nas biuro czy też tłumacz okażą się niekompetentni. Właśnie dlatego polecam zajrzeć na blog: http://supertlumaczenia.pl gdzie jest mnóstwo fajnych artykułów i ciekawostek na temat tłumaczeń. Mając taką wiedzę na pewno łatwiej będzie znaleźć kogoś rzetelnego, kto zajmie się tłumaczeniem jak należy - czyli zrobi to dokładnie i w miarę szybko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits