Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:32

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 26 lip 2010, 22:14 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:22
Posty: 42
powiem WOW! Takie szkolenie na pewno niejednej kobiecie podniosłoby samoocenę, pewność siebie, EGO:) Takie szkolenia potrzebne są dla kobiet, aby pokazały że są ważne i mocne!! Że są kobietami!! Czy jest takie szkolenie ? Macie namiary?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 29 lip 2010, 22:17 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:29
Posty: 37
I ja tak sądzę, jeśli będzie w miarę rozsądna cena to jestem pewną że wiele kobiet zapisze się na takie szkolenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 13 sie 2010, 14:55 
Szczerze powiedziawszy to mam cichą nadzieję, że wiele kobiet uda się na takie szkolenie, bo (ze smutkiem muszę stwierdzić), bo jest wiele pań na tym świecie, które po prostu nie wykorzystują swojego kobiecego potencjału, a jest to wielki błąd, oj wielki.

W ogóle są również podobne szkolenia dla mężczyzn. Nawet mój znajomy takowe prowadzi :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 15 sie 2010, 18:50 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Cena gra duzą role, ale myslę, ze warto z takiego szkolenia skorzystać, tym bardziej , ze jest ich niewiele.
A o szkoleniu specjalnie dla Panów niesłyszała, przyznam, ze ciekawa sprawa.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 16 sie 2010, 16:18 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 sie 2010, 14:05
Posty: 36
Świetne szkolenie, jest dużo kobiet, które nie potrafią wykorzystać tego, że są kobietą. A bycie kobietą ma same plusy, dzięki którym możemy się wzbogacić:) tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić, jak ich użyć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 29 sie 2010, 16:34 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 16:12
Posty: 47
A czy na takie szkolenie może pójść mężczyzna?? A może są podobne dla meżczyzn? Szolenie bardzo mi się podoba, świetny pomysł. Znam wiele kobiet, którym przydałby się taki zastrzyk energii.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 30 sie 2010, 16:45 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
dobrze to opisałeś - zastrzyk energii- taki power, ze mozna uwierzyc we własne możliwości.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 31 sie 2010, 14:19 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:57
Posty: 40
Mnie teżby sie przydał taki zastrzyk energii... nie wiem czy to ta pogoda czy co, ale ostatnio czuję się taka bez sił i humoru. Może to szkolenie pomogłoby mi uwierzyć w siebie na nowo. Jakoś ostatnio stało mi się wszystko obojętne, a przecież jeszcze niedawno taka nie byłam. hmm a może to pogoda.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 03 wrz 2010, 13:01 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:22
Posty: 42
Marta_ nie ty jedna się tak czujesz. I ja od kilku dni myślę co mi jest, bo nie mam sił na nic. A tu tyle pracy. Chyba pójdę do apteki i kupię sobie witaminki, może pomogą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła Kobiety
PostZamieszczono: 23 wrz 2010, 15:11 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 wrz 2010, 14:50
Posty: 30
Ostatnio widziałam podobne szkolenie u nas w regionalnej gazecie. Akurat tamto szkolenie było skierowane dla kobiet ze wsi... no ale na pewno im bardziej jest potrzebne szkolenie. Wiadomo, taka kobieta ma mniejsze możliwościu już na starcie, dlatego uważam, że takie darmowe szkolenia są potrzebne.
A jeśli miałabym za takie szkolenie zapłacić to zastanowiałabym sie czy nie lepiej wybrać inne szkolenie, na które będą lepiej patrzyli pracodawcy. Bo uważam, że jeśli wpiszę, że ukończyłam takie szkolenie w CV to pracodawca na pewno będzie dopytywał się o nie, może nawet pomyśli że bez tego szkolenia nie dałabym rady, że byłam taką cichą myszką itd.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits