Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 23 lut 2010, 19:30 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:08
Posty: 22
Jest wiele zawodów, które są bardziej opłącalne. Praca w administracji jest dość wygodnym zawodem, siedzisz nie przemęczasz się, masz papierkową robotę. Fakt, czasami się musimy nadenerwować, ale to chyba w każdej pracy. Czy praca jest opłacalna? Wszystko zależy od firmy i stanowiska.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 26 kwie 2010, 18:43 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2010, 22:25
Posty: 21
Praca w administracji raczej nie jest opłacalna, stawka zazwyczaj jest średnia lub najniższa. Tak przynajmniej jest u mnie w mieście. Wszystko zalezy od stanowiska i od firmy jednak taka np. sekretarka lub "zwykły" pracownik administracyjny nie zarabia dużo.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 04 maja 2010, 12:06 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 mar 2009, 17:59
Posty: 100
No dobra, a co to znaczy "opłaca"? Z Waszych wypowiedzi rozumiem, że wszyscy myślą o pieniądzach ale ... czy to aby na pewno wszystko, co może dać praca? No i czy dla wszystkich pieniądze są najważniejsze? Jestem przekonany, że praca w administracji (jak każda inna) ma wiele swoich zalet i dla różnych osób, różne będą korzyści z takiej pracy.
Napiszcie o korzyściach (dla Was), o tym, co Was cieszy w tej pracy. Może w ten sposób przekonacie innych ... ;-)

_________________
pozdrawiam
Maciej

------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 27 maja 2010, 22:21 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2010, 14:07
Posty: 23
nie jest opłacalna....jest wiele innych zawodów gdzie można zarobić dużo więcej. Pracownik biurowy, sekretarka nie zaraiają dużo, a w pracownicy urzędowi też nie mają kokosów. To tylko plotki... moja znajoma pracuje w Urzędzie Pracy - zarabia tyle co nic..


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 01 lip 2010, 17:04 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Pensje kształtuja sie w zalezności od stanowiska, w okolicy 2000zł, ale na wysokich urzędniczych stołkach zarabiaj sie juz więcej, tylko droga do tego poziomu bywa długa, albo nie do końca samodzielna. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich urzedów :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 20 sie 2010, 19:05 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 sie 2010, 14:20
Posty: 12
Wszystko zależy gdzie pracujemy i jakie stanowisko mamy:) Moim zdaniem praca w administracji jest dobra pod względem godzin, zazwyczaj pracuje się do godz. 15, potem mamy czas na inne rzeczy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 23 paź 2010, 09:02 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Może pensje urzędników nie zawsze są rewelacyjne, ale to praca o wiele spokojniejsza, niż w prywatnej firmie. Rotacja w urzędach nie jest duża, ryzyko zwolnienia również. Jest socjal, bony na święta, paczki dla dzieci. W sam raz dla spokojnych ludzi. Aczkolwiek dużą karierę zrobić trudno, chyba że należymy ... do rządzącej partii politycznej.

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 01 gru 2010, 00:11 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lis 2010, 15:19
Posty: 21
csisilver pisze:
Może pensje urzędników nie zawsze są rewelacyjne, ale to praca o wiele spokojniejsza, niż w prywatnej firmie. Rotacja w urzędach nie jest duża, ryzyko zwolnienia również. Jest socjal, bony na święta, paczki dla dzieci. W sam raz dla spokojnych ludzi. Aczkolwiek dużą karierę zrobić trudno, chyba że należymy ... do rządzącej partii politycznej.


może po 20 latach pracy awansujemy na kierownika itd....różnie to bywa. W sumie to uwarzam, że taka praca nie jest zła. Gdybym mia pewnośc, że bedize mi starczać za tą pensje to nie narzekałbym.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 31 sty 2011, 20:52 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sty 2010, 15:36
Posty: 41
Na pewno nie zarabia się tak dużo jak na stanowisku kierownika itp, ale myslę, ż e wdobrej firmie taka osoba może dość dobrze zarobić. Na pewno będzie ja stać na auto, wakacje i inne przyjemności.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Praca w administracji.
PostZamieszczono: 27 lut 2011, 21:20 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2011, 18:42
Posty: 28
Wszystko zależy gdzie... pracowałam jako sekretarka i zarabiałam najniższą krajową.....dlatego wolę sprzedawać telefony gdzie mam prowizje od sprzedaży. Jako sekretarka miałam więcej obowiązków i więcej odpowiedzialności... a dostawałam mniej, i gdzie tu sprawiedliwość?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits