Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:08

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Angielski
PostZamieszczono: 12 cze 2018, 12:49 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2018, 15:01
Posty: 1
Ja preferuję naukę online, bardziej się skupiam i szybciej zauważam efekty :D drugi duży plus takiej nauki to koszty, więcej zostaje w portfelu niż gdybym zapłaciła za lekcje w szkole.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Angielski
PostZamieszczono: 14 cze 2018, 23:05 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2017, 23:43
Posty: 7
@MagdalenaGrzesiak – natomiast ja sama języków uczyć się nie potrafię… I dlatego tez uważam, że lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty profesjonalnej szkoły językowej, która jest w stanie nauczyć mnie wielu rzeczy, których sama nie potrafiłabym przyswoić. Szukając dobrej szkoły językowej dobrze jest skorzystać z oferty szkoły językowej - w jej ofercie można znaleźć kursy dla młodzieży, osób dorosłych, jak i seniorów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Angielski
PostZamieszczono: 24 sty 2019, 13:00 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 sty 2019, 12:47
Posty: 3
całkowicie się z tobą zgadzam, że w szkole językowe można się bardzo dużo nauczyć. ja również uczęszczam na takie zajęcia, do szkoły Berlitz i bardzo jestem zadowolony.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Angielski
PostZamieszczono: 28 mar 2019, 19:25 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 gru 2018, 09:23
Posty: 70
W dzisiejszych czasach język angielski to absolutne minimum, a coraz więcej pracodawców szuka pracowników z dwoma językami dodatkowymi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Angielski
PostZamieszczono: 30 lip 2019, 15:38 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:36
Posty: 56
Wakacje to dobry czas, aby podszkolić języki. Ja pamiętam, jak kiedyś wyjechałem na wakacje do Londynu i przez dwa miesiące nauczyłem się więcej niż przez rok w szkole ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Angielski
PostZamieszczono: 04 mar 2020, 08:10 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lut 2019, 11:44
Posty: 207
Ja angielskiego faktycznie uczyłem się jedynie do końca szkoły średniej i w zasadzie mój angielski nie był nawet na poziomie B2. Zdecydowałem się zapisać na dodatkowe zajęcia do szkoły językowej Lang LTC w Warszawie (tutaj jest oficjalna strona https://www.lang.com.pl/) i w zasadzie całkiem sprawnie udało mi się wszystko powtórzyć i dotrzeć do komunikatywnego poziomu. Co do lekcji online, to jak najbardziej zgadzam się, że są warte uwagi, ponieważ w ich przypadku nauczyciel może zazwyczaj dostosować wszystko do nas, przez co nauka przebiega sprawniej. ;)

_________________
https://www.domix.info.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Angielski
PostZamieszczono: 15 kwie 2020, 23:01 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 kwie 2020, 22:52
Posty: 1
Szukałem informacji na ten temat długo i doszedłem do wniosku, że kursy wieloosobowe nie są dla mnie korzystne. Dużo więcej nauczyłem się na korepetycjach indywidualnych (jeszcze w liceum, przygotowanie do egzaminu dojrzałości jakim jest matura rozszerzona ). Mieszkałem pod miastem więc w grę wchodziły tylko zajęcia online. Znalazłem platformę (https://lepiejznauka.pl) i zaryzykowałem korepetycje online z matematyki i z angielskiego. Teraz z czystym sumieniem mogę polecić, jestem zadowolony z efektów pracy. Może komuś się przyda:) Polecam umówić się najpierw na sesję próbną z korepetytorem, mnie to upewniło, bo mogłem sprawdzić czy mam wystarczająco szybki internet do korków online.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Angielski
PostZamieszczono: 19 kwie 2020, 16:58 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 kwie 2020, 16:54
Posty: 3
czy wiecie gdzie można kupić fajne testy lub karty pracy z angielskiego??



.......
katalog firmy eurofakty


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Angielski
PostZamieszczono: 29 lip 2020, 09:01 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 paź 2019, 20:23
Posty: 14
Ostatnio moje dziecko szukało podręcznika do języka angielskiego i nigdzie nie mogła go dostać . W końcu udało się jej kupić przez tą księgarnie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip . Jest to książka " Język angielski zawodowy w logistyce i spedycji. Zeszyt ćwiczeń. Szkoły ponadgimnazjalne " .Skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy kształcą się w zawodach z branży ekonomicznej powiązanych z logistyką i spedycją.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Angielski
PostZamieszczono: 27 sty 2021, 16:17 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sty 2017, 15:01
Posty: 95
Angielski jest dziś podstawą jeżeli chodzi o języki. Warto go doszkalać bo po okresie edukacji łatwo go zapomnieć, przynajmniej w części. Super kursy językowe prowadzi np. https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/. Można u nich uczyć się online.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits