Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 04:17

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Alimenty i opieka nad dziećmi
PostZamieszczono: 24 sty 2020, 21:52 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lis 2019, 17:43
Posty: 2
Hej, od kilku miesięcy zaprzątam sobie głowę rozwodem, który chcę wziąć, bo praktycznie żyję z mężem już w separacji, ale on nie chce się zgodzić na rozwód, bo boi się, że będzie miał wysokie alimenty. Chcę, żeby dzieci miały dobry kontakt z ojcem, ale potrzebuję dobrego prawnika, który uporządkuje sprawy alimentów i opieki nad dziećmi. Chcę mieć te formalności z głowy, znalazłam prawnika, który nie jest drogi i specjalizuje się w sprawach rozwodowych - http://www.rozwodznia.pl/ . Może był ktoś z Was w podobnej sytuacji i wie jak długo może potrwać proces sądowy? Czy dobry prawnik pomoże czy to kwestia na jakiego sędziego się trafi? Jakie macie doświadczenia?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Alimenty i opieka nad dziećmi
PostZamieszczono: 21 kwie 2020, 13:21 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:59
Posty: 14
Jeśli chcesz uzyskać alimenty, ale równocześnie wszystko załatwić w dobrej atmosferze, to warto pomyśleć o mediacjach. Profesjonalnym mediatorem z wszelkimi potrzebnymi uprawnieniami jestpani radca prawny Magdalena Adamczewska - http://www.adamczewska.com.pl/ . Dzięki jej pomocy masz szansę dogadać się mężem na neutralnej stopie tak byście obydwoje byli zadowoleni. Bo w sądzie, podczas rozprawy to raczej ciężko zachować dobre stosunki. Zresztą coraz więcej osób się na takie rozwiązanie decyduje, a dobry mediator, taki jak pani Adamczewska, to gwarancja że się wszystko uda rozwiązać szybko i po waszej myśli.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Alimenty i opieka nad dziećmi
PostZamieszczono: 09 cze 2020, 14:52 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2018, 16:04
Posty: 95
W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy prawnika, a najlepsza w takich sprawach jest Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie.Prowadzą sprawy rozwodowe, a także wszelkie postępowanie będące nieuchronnym następstwem rozpadu małżeństwa, czyli podział majątku lub sporządzenia porozumień co do sprawowania władzy rodzicielskiej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Alimenty i opieka nad dziećmi
PostZamieszczono: 27 cze 2023, 10:35 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2023, 17:03
Posty: 221
Czy ktoś miał styczność z kancelarią pana Łukomskiego na ulicy Lea w Krakowie? Zwróciłam uwagę na ich firmowy znak i pilnie potrzebuję wsparcia w złożeniu dokumentów dotyczących alimentów dla mojego dziecka. Moja sytuacja rodzinna jest trudna, a ojciec dziecka nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności finansowej. Nie wiem już, jak skłonić go do uregulowania zaległych płatności.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Alimenty i opieka nad dziećmi
PostZamieszczono: 15 sie 2023, 19:37 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 295
Od jakiegoś czasu nie dogaduję się z byłym w sprawie alimentów. Co raz częściej robił mi problemy z ich płatnością, aż w końcu przestał je płacić. Zaczęłam rozglądać się za pomocą i okazuje się, że komornik: https://kosmopark.pl/ mógłby mi w tej sprawie pomóc. Co o tym myślicie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Alimenty i opieka nad dziećmi
PostZamieszczono: 31 sie 2023, 13:55 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 674
Nie zapominajmy o wzroście kosztów opieki medycznej. Jeśli Twoje dziecko wymaga specjalistycznej opieki lub leczenia, może to być silny argument w uzasadnieniu wniosku. Dla tych, którzy potrzebują porad, polecam artykuł na https://doba.pl/wroclaw/artykul/jak-uza ... /17/noa123 który te sprawy doskonale wyjaśnia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits