Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 02:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Oprogramowanie w biznesie
PostZamieszczono: 26 maja 2020, 13:12 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 kwie 2020, 14:44
Posty: 3
Lokalizacja: Łódź
Każde rozwijające się przedsiębiorstwo prędzej czy później będzie musiało zainwestować w odpowiedni system erp, dzięki któremu można kontrolować zasoby w takich sektorach jak: logistyka, produkcja, sprzedaż, finanse czy księgowość.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Oprogramowanie w biznesie
PostZamieszczono: 21 lip 2020, 19:46 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 gru 2018, 17:53
Posty: 17
my używamy comarch optima i bardzo jesteśmy zadowoleni z tego oprogramowania. Tutaj zamawialiśmy https://it-partner24.pl/ Także jak szukasz czegoś porządnego i w rozsądnych cenach to warto skorzystac z ich oferty.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Oprogramowanie w biznesie
PostZamieszczono: 04 gru 2020, 22:46 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 lis 2015, 19:49
Posty: 143
Na sam początek przyda się coś do księgowości oraz fakturowania. Może się przydać np. bramka jpk vat https://jpk-insight.pl/co-to-jest-jpk-c ... ontrolnym/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Oprogramowanie w biznesie
PostZamieszczono: 26 lut 2021, 12:50 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lut 2021, 12:49
Posty: 4
zdecydowanie dobre oprogramowanie to podstawa


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Oprogramowanie w biznesie
PostZamieszczono: 18 mar 2021, 12:54 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 mar 2021, 12:48
Posty: 4
Lokalizacja: Wrocław
Zastanawiam się właśnie nad wdrożeniem crm dla firmy budowlanej https://develogic.pl/firmy-budowlane/, aby móc sprawniej śledzić wszelkie procesy związane z planowaniem budowy, zawieraniem umów z inwestorami, kontrolowaniem budżetu. Odpowiednie oprogramowanie wspomaga ogólne zarządzanie kluczowymi aktywnościami w firmie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Oprogramowanie w biznesie
PostZamieszczono: 30 kwie 2021, 17:58 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2020, 11:33
Posty: 144
Większość firm ma jakieś call center u siebie. Dział ten zazwyczaj generuje spory koszt, ale wykorzystując odpowiednie oprogramowanie call center można ten koszt obniżyć, a przy okazji usprawnić działania w temacie obsługi klienta. Bardzo fajnym rozwiązaniem są voiceboty. Mają one wiele zastosowań. Można je wykorzystać do ankietowania, do telefonicznego ofertowania, do miękkiej windykacji. A także jako element automatyzacji połączeń, do rozpoczęcia rozmowy, odczytu RODO, czy autentykacji klienta. Wykorzystanie technologie oparte o AI pomagają obsłużyć ruch zapytań, obniżając koszty obsług. Tutaj https://inteliwise.com/pl/produkty/voicebot/ macie namiar na firmę, która ma w ofercie takie rozwiązania. Także w opcji personalizowanej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Oprogramowanie w biznesie
PostZamieszczono: 31 maja 2021, 11:16 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 472
W mojej ocenie nie wszystkie programy do rejestracji pacjentów się sprawdzają. Ostatnio szukałem dobrego oprogramowania dla placówki medycznej i przyznam szczerze, że jedyny wart uwagi był ten od RSQ Doctor. W mojej ocenie warto go sprawdzić w wolnej chwili.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Oprogramowanie w biznesie
PostZamieszczono: 10 cze 2021, 11:42 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 gru 2019, 21:55
Posty: 186
Prowadząc własny biznes warto też podjąć stałą współpracę z firmą telekomunikacyjną. Wiem że obecnie takowych nie brakuje na polskim rynku, jednak ze swojej strony mogę polecić ci airmax internet a to dlatego, że mają śwetne rekomendacje wśród swoich klientów biznesowych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Oprogramowanie w biznesie
PostZamieszczono: 14 cze 2021, 15:08 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 cze 2021, 15:04
Posty: 4
Lokalizacja: Wrocław
Korzystacie może w swoich zakładach z oprogramowania cad cam? Z tego co wyczytałem, taki zintegrowany system podnosi jakość realizowanych projektów. Praca na jednolitym modelu, z użyciem jednolitego formatu danych zmniejsza ryzyko wystąpienia błędów, co pozwala zachować wysoki poziom dokładności i ogranicza opóźnienia związane z błędami projektowymi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Oprogramowanie w biznesie
PostZamieszczono: 01 lip 2021, 18:20 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 678
Jak najbardziej ja również akurat jestem zwolennikiem stosowania takich rozwiązań i muszę przyznać, że są one faktycznie bardzo ważne. Tym bardziej, że ja bardzo polegam na oprogramowaniu dla firm z https://www.connecto.pl/ i wiem dokładnie, że jest to coś niezwykle ważnego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits