Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 12:16

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ubiór na szkolenie
PostZamieszczono: 03 sie 2020, 08:42 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 sie 2020, 08:36
Posty: 3
Hej,
Powiedzcie mi, zaczynam przesadzać czy może jednak mam rację. Ostatnio kolejny raz zdarzyła mi się sytuacja, że ktoś przyszedł na moje szkolenie ubrany w dresy...uważam, że z szacunku do mnie i do innych strój powinien być schludny i dość elegancki. Czy kto z was ustala dress code na swoje spotkania? Czy nie wypada tego robić? Dzięki za odpowiedzi


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ubiór na szkolenie
PostZamieszczono: 11 sie 2020, 10:49 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2018, 13:57
Posty: 8
Też uważam, że każde miejsce ma jakiś swój dress code, nawet jeśli nie jest on jakoś ściśle określony. Ja w dresach nie poszłabym do biura, na spotkanie czy właśnie na szkolenie (no chyba, że pracowałabym w branży fitness, no to wtedy inna bajka). Wydaje mi się, że też nie warto ubierać ponad dane okoliczności, ale wystarczyłyby jakieś materiałowe lub jeansowe spodnie i do tego jakaś zwiewna lekka koszula


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ubiór na szkolenie
PostZamieszczono: 19 cze 2023, 15:57 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 678
Sam ubiór na co dzień jest bardzo ważny lecz ja chcę jeszcze dodać, że także fajnie jest wiedzieć jak się ubrać na koncert na świeżym powietrzu. Zachęcam każdego aby przeczytał sobie wpis https://www.warsawdixielanders.waw.pl/r ... powietrzu/ gdyż to właśnie tam bardzo dobrze o takich rzeczach piszą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ubiór na szkolenie
PostZamieszczono: 05 lip 2023, 22:27 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lip 2023, 22:26
Posty: 10
Na szkolenie to obowiązkowo porządna, elegancka koszula. W Hibou https://hibou.pl/pl/search.html?text=koszule znajdziesz fajne koszule, bawełniane , czasem z domieszką lnu :) W nich człowiek się prezentuje elegancko i profesjonalnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits