Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:07

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: strój do pracy
PostZamieszczono: 01 lut 2017, 22:58 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lis 2014, 13:31
Posty: 34
Gdzie kupujecie ubrania do pracy? Ja dopiero zaczynam swoją prace w jednej z większych firm w Polsce i jestem ciekawa gdzie można znaleźć coś co pasuje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: strój do pracy
PostZamieszczono: 08 mar 2017, 14:32 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 mar 2017, 14:29
Posty: 14
W galeriach handlowych:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: strój do pracy
PostZamieszczono: 17 mar 2019, 00:57 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 mar 2019, 00:47
Posty: 5
Zosia123 pisze:
W galeriach handlowych:)

Napewno :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: strój do pracy
PostZamieszczono: 30 wrz 2019, 10:04 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
Jeśli chodzi o strój do pracy, to według mnie, tutaj : https://www.czasnabuty.pl/ możecie znaleźć bardzo ciekawe oferty w zakresie obuwia damskiego, ale także męskiego. Ogromny asortyment oraz niskie ceny sprawiają, ze mam ochotę złożyć tam spore zamówienie. Co najmniej kilka par wpadło mi w oko. A wy co na ten temat myślicie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: strój do pracy
PostZamieszczono: 26 mar 2020, 12:43 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lip 2019, 11:34
Posty: 128
Wydaje mi się, że jeśli macie jakieś wątpliwości odnośnie tego jaki wybrać strój do pracy, powinniście koniecznie zajrzeć na tę stronę https://tono.sklep.pl/Swetry-jak-je-nos ... 11556.html . W artykule znajdziecie sporo porad i podpowiedzi jak wykorzystać na przykłąd sweter w takim stroju aby wyglądać modnie i czuć się wygodnie. Polecam wam tu zajrzeć, na prawdę warto


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: strój do pracy
PostZamieszczono: 24 sie 2020, 14:30 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 sie 2020, 14:29
Posty: 5
Własny sklep internetowy z ubraniami do świetny pomysł na to otworzyć własny biznes lub uruchomić sprzedaż internetową w momencie jeśli teraz ma się istniejący sklep w którym sprzedaje się odzież. Ale – by nie popełnić błędów rozsądnie jest przemyśleć w jaki sposób to stworzyć żeby wszystko chodziło prawidłowo i efektywnie. Mam wiedzę a także mogę pomóc aby uchronić się od pierwszych błędów i również mogę wskazać Tobie odpowiedniego, oraz przede wszystkim skutecznego partnera z jakim jesteś w stanie zrealizować własny sklep internetowy z ubraniami z którym uchronisz się od podstawowych błędów i zobaczysz jak założyć sklep internetowy z odzieżą. Ubrania sprzedawały się będą się sprzedawać jeszcze przez dłuższy okres tak więc – za dużo nie ryzykujesz.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: strój do pracy
PostZamieszczono: 28 lut 2021, 11:55 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 paź 2020, 18:17
Posty: 18
Można ubierać się elegancko, ale to nie jest wymóg. Zależy jaką posiadasz pracę. Co do sklepów internetowych, które ja często sprawdzam to np. Jej Sklep ze względu na szeroki wybór + dobre ceny. Zajrzyj, a może akurat znajdziesz coś dla siebie. Na wiosnę szykują się fajne promocje:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: strój do pracy
PostZamieszczono: 17 lis 2022, 14:44 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2016, 20:18
Posty: 149
Wybór odzieży do pracy zależy od tego, czy obowiązuje was jakiś dress code. Jeśli musicie ubierać się elegancko to świetną propozycją są kombinezony damskie np. w czarnym kolorze. Kombinezon sam w sobie jest bardzo elegancki, a po dodaniu do niego kilku elementów takich jak pasek, torebka oraz buty na obcasie uzyskuje się świetną stylizację. Poza tym kombinezon jest bardzo wygodny i praktyczny.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: strój do pracy
PostZamieszczono: 04 gru 2022, 19:10 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 19:54
Posty: 96
do pracy na pewno przydadzą Ci się solidne ale przede wszystkim wygodne buty. Co powiesz o szpilkach ręcznie szytych ze skóry ? Coś takiego mają w Manufaktura Obuwia. Sama z resztą myślę nad dwiema parami dla siebie, bo brakuje mi dobrych szpilek u siebie w garderobie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: strój do pracy
PostZamieszczono: 14 sie 2023, 18:12 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 sie 2023, 18:09
Posty: 7
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Gdzie mogłabym kupić odzież z nadrukiem logo własnej firmy?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits